skip to Main Content

10 způsobů, jak může e-shop využít CopyVčelku.cz

Provozujete e-shop a stále přemýšlíte nad novými způsoby, jak mu pomoci k lepším výsledkům? Copywriting od CopyVčelky.cz ho může dostat na výsluní výsledků vyhledávání! A nejen to. Váš web bude přehlednější, plný užitečných informací, a zvýšení počtu objednávek a zákazníků tak na sebe nenechá dlouho čekat. Podívejte se na 10 způsobů, jak mohou naše texty pomoci vašemu obchodu, a udělejte zásadní krok ke svému úspěchu.

1. Vytvoříme unikátní popisky

Mít každý popisek originální a unikátní je někdy oříšek, zvlášť když e-shop nabízí celé tisíce produktů. Otextujeme vaše stávající i nové produkty tak, aby popis nebyl duplicitní a dokázal v návštěvníkovi vyvolat zájem. Vaše produkty budou lépe viditelné a snáze dohledatelné pro vyhledávače.

2. Zdokonalíme popisky kategorií

Jednou z častých potíží většiny e-shopů jsou nevhodné popisky kategorií. CopyVčelka.cz vylepší vaše stávající popisky a podle zadání vytvoří i další, nové. Díky nim si bude návštěvník jist, co v kategorii najde a že je na správném místě.

3. Napíšeme úvodník k newsletteru

Posíláte svým stálým i možným zákazníkům newsletter, ale odezva není taková, jaké byste rádi dosáhli? Obraťte se na nás. Napíšeme úvodní text e-mailu, který se bude zobrazovat před výpisem produktů, služeb či článků, a zaměříme se na poutavý předmět e-mailu, který zákazníka navnadí na prozkoumání celého newsletteru.

4. Dodáme články do vašeho magazínu

Máte svůj interní magazín, jehož prostřednictvím svým návštěvníkům dodáváte stále nové a nové informace o svých službách či produktech nebo v něm píšete na vyhledávaná témata z oboru? Pokud nechcete trávit čas psaním nových článků, CopyVčelka.cz to vyřídí za vás. Zaručujeme hodnotný obsah i čtivou formu; o tom se sami můžete přesvědčit, pokud si pročtete ukázky naší práce.

5. Zrealizujeme reklamní články na jiné weby

Chcete-li být na internetu vidět, neschovávejte se v ulitě svého e-shopu. Vyrazte občas do víru internetu a zanechte po sobě stopu, která k vám přivede další zákazníky. Napíšeme za vás reklamní článek, který nikdo jen tak nepřehlédne.

poštovní schánka

6. Postaráme se o váš Facebook

Řekněte nám, co chcete svým fanouškům na Facebooku předat, a my zapracujeme na přitažlivé formě tohoto sdělení. Ve vyšším balíčku vyhledáme k textu i vhodnou fotografii, která dodá příspěvku na zajímavosti.

7. Otextujeme vaše reklamní letáky

Tištěným materiálům zdaleka ještě není konec. Ty dobře vytvořené mohou počítat s velkým úspěchem. Pokud chcete se svými zákazníky komunikovat i touto formou, nepodceňujte sílu textu a nechte si ho vytvořit profesionály.

8. Vylepšíme e-maily pro vaše zákazníky

Není nic horšího než fádní e-mail ve schránce zákazníka. Zpracujeme pro vás texty do e-mailů o potvrzení o objednávce, do e-mailů s informacemi o možnosti vyzvednutí zásilky, o doručení a jiné. Jen málo e-shopů se snaží tuto službu zlepšovat. Poučte se z této chyby.

9. Stvoříme poutavé texty pro podstránky

Na hlavní stránce e-shop začíná, ale nekončí. Dodáme vám takové texty pro podstránky, které vám pomohou udržet si nejednoho zákazníka. Srozumitelně psané a důvěryhodně působící informace jsou základem pro vybudování stálé klientely i získávání té nové.

10. Zpracujeme dotazy do vaší poradny

Máte-li ve svém e-shopu i poradnu, dost možná někdy nevíte, jak dotazy zákazníků zpracovat jasně, výstižně, leč s přátelským tónem. Definujte problém, předejte nám osnovu řešení včetně důležitých fakt a my už se o samotný text postaráme ke spokojenosti vaší i vašeho návštěvníka.

Objednejte si službu copywritingu a pomozte svému webu na lepší příčky ve vyhledávání i u zákazníků!

Sdílejte:

Copywriterka a správkyně sociálních sítí Včeliště.cz, absolventka dvou oborů Technické univerzity v Liberci, básnířka. Vášnivá lyžařka, milovnice psů a času stráveného za volantem i za klávesnicí.

4 komentářů k zobrazení

 1. Dobrý den, již delší dobu uvažuji o copyvčelce. Můžete se podívat na můj web a poté odpovědět zda bych ji na plno využil?

  Děkuji a přeji krásný den.

  Dušan Hulman
  tel. 602 518 330

 2. Dobrý den, již delší dobu uvažuji o copyvčelce. Můžete se podívat na můj web a poté odpovědět zda bych ji na plno využil?

  Děkuji a přeji krásný den.

  Dušan Hulman
  tel. 602 518 330

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top