skip to Main Content
CopyVčelka se mění – lépe se vám teď přizpůsobí.

CopyVčelka se mění, už teď je vám blíž

Každého klienta vnímáme jako jedinečnou osobu, která potřebuje individuální přístup a osobní péči. Proto jsme se rozhodli od května letošního roku chytit služby CopyVčelky za jiný konec. CopyVčelka a Včeliště jsou nově 2 v 1, čímž každý klient CopyVčelky získá mnoho dalších výhod obsahového a inbound marketingu navíc.

Stará vs. nová CopyVčelka

Nová CopyVčelka toho nabízí ještě víc než ta původní. Zavedli jsme několik novinek, které, jak pevně věříme, povedou k vyšší spokojenosti našich zákazníků i lepším výsledkům jejich online prezentace.

Každou spolupráci vnímáme jako unikátní

Jak to bylo dřív: Původní CopyVčelku jsme koncipovali jako službu, která zahrnovala pravidelný copywriting a kterou jsme oddělili od Včeliště. Specializovala se čistě na psaní textů. Nabízeli jsme pravidelné a pevně dané balíčky, v rámci nichž měl každý zákazník určitý počet zadání. Balíček mohl využít k přípravě jakýchkoli textů pro svůj web, marketing a podnikání. Předem připravené balíčky zadání ale mnoha zákazníkům nevyhovovaly. Často chtěli jeden měsíc mnoho textů, další měsíc téměř žádný. Bylo nutné průběžně upravovat spolupráci.

Jak je tomu teď: Hned na začátku připravíme nabídku na míru a zahrneme do ní všechny individuální požadavky zákazníka. Můžeme tak reagovat na jeho konkrétní potřeby. Jsme připraveni na offline materiály, ale i na speciální typy textů k publikaci. Do spolupráce se zapojí více lidí. Není pro nás problém zajistit navíc odborného garanta, jenž bude kontrolovat faktickou správnost textů. Vzhledem k tomu, že rozšiřujeme tým, můžeme slíbit ještě rychlejší dodání hotové práce.

Jsme připraveni na vaše zadání

Nová CopyVčelka i její prezentace jsou vám již k dispozici. Stačí kliknout na tlačítko níže a budete na ni přesměrováni. Chcete-li vyzkoušet novou CopyVčelku a její výhody, už teď se na vás těšíme. Ozvěte se nám. Je jen na vás, zda našemu/svému týmu svěříte jeden text, nebo desítky textů za měsíc.

Klient získává vlastní tým

Jak to bylo dřív: Díky jasným procesům jsme dokázali připravovat texty velice rychle. Zákazníkům ale brzy docházely nápady na to, jaké další texty potřebují. V týmu jim často chyběl marketér, jenž by dokázal zadání pro nové texty připravit a doporučil, co vylepšit nebo nově doplnit.

Jak je tomu teď: Klient, který s námi uzavře spolupráci, automaticky získá přístup k celému týmu profesionálů. K dispozici mu budou copywriteři, korektor, obsahový stratég i marketér. Chceme aktivně pomáhat nejen s přípravou textů, ale hlavně s tím, aby naše práce splnila svůj cíl. Náš tým přichází s celou obsahovou strategií a s nápady, jak prezentaci klienta vylepšit – jak například rozložit obsah na jeho webu. Konzultovat s námi můžete i své současné texty, které velmi rádi upravíme.

Naše spolupráce je flexibilní

Jak to bylo dřív: CopyVčelka byla původně vytvořena tak, aby se nám dobře řídila. Mnozí klienti ale potřebovali například publikovat texty na web, vypracovat některá zadání rychleji či pomaleji, byly nutné drobné konzultace. Tyto změny nám dávaly zabrat.

Jak je tomu teď: Klient platí jen za to, co v danou chvíli potřebuje. Spolupráce je mnohem flexibilnější. Zákazníkův tým CopyVčelky bude neustále připraven na pokyny. Jakmile přijdou, okamžitě začne zpracovávat zadané úkoly.

Sjednotili jsme procesy

Jak to bylo dřív: Organizace práce fungovala v rámci CopyVčelky skvěle, ale jakmile jsme rozšířili spolupráci s klientem nad rámec samotného psaní textů, například o služby obsahového marketingu od Včeliště, nastal problém s odlišnými postupy organizace úkolů. Procesy pro realizaci textů pak byly příliš složité.

Jak je tomu teď: CopyVčelku jsme propojili se Včelištěm. Již nejde o oddělené služby dvou subjektů. Jsme si jisti, že tento krok do budoucna pomůže plynulé spolupráci se zákazníkem.

Jsme připraveni na vaše zadání

Nová CopyVčelka i její prezentace jsou vám již k dispozici. Stačí kliknout na tlačítko níže a budete na ni přesměrováni. Chcete-li vyzkoušet novou CopyVčelku a její výhody, už teď se na vás těšíme. Ozvěte se nám. Je jen na vás, zda našemu/svému týmu svěříte jeden text, nebo desítky textů za měsíc.

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top