skip to Main Content

Jak může využít B2B firma DesignVčelky

Nabízíte své služby jiným firmám a podnikatelům? Pak určitě víte, že člověk přijímá zrakem až 80 % ze všech informací. Proto je důležité klást na vizuální přitažlivost svého webu či materiálů zvláštní důraz. Nechcete-li se zdržovat většími či menšími grafickými úpravami, můžete tyto činnosti svěřit do rukou odborníků z DesignVčelky, kterým pošlete neomezený počet zadání, jež postupně zpracují s jasným termínem k vaší naprosté spokojenosti. Pojďme se společně podívat, jakým způsobem může firma B2B využít služeb DesignVčelky.

obr_9

1. Vytvoříme poutavější bannery

Takový banner můžete použít nejen na svých stránkách, ale také na stránkách obchodních či provizních partnerů. Aby však banner zvýšil míru prokliků a přinesl na váš web několikanásobně více návštěvníků, bude potřeba jej udělat vizuálně atraktivním a zajímavým. I tohle zvládne DesignVčelka levou zadní.

2. Navrhneme grafiku na reklamní předměty

Reklamní předměty pomáhají v budování značky a ozvláštnění vaší komunikace s obchodními partnery i klienty. Vhodně zvolené dárky pro dané cílové skupiny dokáží efektivním způsobem podpořit váš branding a zviditelnit firmu či její produkty. Nechte na nás grafiku reklamních předmětů a prezentujte se profesionálně!

3. Zdokonalíme vaše brožury a letáky

Pokud vaši firmu prezentujete nejen v online, ale také offline prostředí, jistě budete využívat nejrůznějších brožurek a letáků. Také ty vám pomůže vylepšit DesignVčelka! Stačí nám pouze sdělit své představy a požadavky a o vše ostatní se postaráme.

4. Vylepšíme vaše firemní dokumenty

O korporátní identitě jste již s největší pravděpodobností slyšeli. Jak ji ale sladit s nejrůznějšími druhy propagačních a jiných materiálů, když na tuto činnost nemáte vlohy ani dostatek času? Odpovědí je právě DesignVčelka! Rádi pro vás navrhneme profesionální hlavičku, obrázky a styly jednotlivých dokumentů, které pochopitelně sladíme s vaším firemním designem.

5. Navrhneme přitažlivá grafická schémata

Obrázek mnohdy řekne více než tisíc slov. Proto pro vás rádi provedeme kreativní ztvárnění jakéhokoli grafu nebo diagramu pro firemní prezentaci, článek, či reklamní materiály.

6. Zpracujeme profesionální prezentaci

Předávat obchodním partnerům, zákazníkům či klientům suchá fakta a informace je hudbou minulosti. Dnes je potřeba udělat tento proces atraktivní a zejména poutavý. Zapomeňte tedy na amatérské – na koleni během polední pauzy splácané prezentace a nechte také tento úkol na DesignVčelce! Nudnou prezentaci graficky zatraktivníme a sladíme a zároveň ji doplníme o vhodnou grafiku a obrázky.

7. Graficky vylepšíme výzvy k akci

Nejste tak úplně spokojení se stávající grafickou stránkou „call to action“ tlačítek vaši firemní či osobní prezentace? Co takhle ji maličko vylepšit s pomocí DesignVčelky? Pokročilé grafické prvky a vizuální přitažlivost jsou naší doménou!

8. Zatraktivníme vaše e-maily

Suchým textem a jedním odkazem nikoho příliš neohromíte. Zapomeňte na nezajímavé nabídky zasílané e-mailem, které končí v koši nebo ve složce spam. Vylepšíme za vás grafickou stránku e-mailů, které budou pro vaše zákazníky a klienty vizuálně přitažlivější a zajímavější.

9. Dodáme grafiku na sociální sítě

Komunikujte se svými partnery a odběrateli prostřednictvím sociálních sítí! Navrhneme pro vás odpovídající grafiku pro jednotlivé příspěvky i reklamní sdělení.

S DesignVčelkou získáte spolehlivého parťáka i drahocenný čas

Ať už vás napadne cokoli dalšího, s čím vám může naše DesignVčelka pomoci, neváhejte a kontaktujte nás. Již hotové výsledky našeho snažení si můžete prohlédnout v sekci „Ukázky naší práce“ a některý z balíčků pak objednat zde.

Sdílejte:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top