skip to Main Content
Kdo patří do včelího úlu – Anička

Kdo patří do včelího úlu #1 – Anička

Včeliště se, asi jako každý včelí úl, skládá z mnoha pilných včelek. Každá ze včeliček dělá svoji práci, ze které po čase vzejde – často dechberoucí – výsledek. V novém seriálu jsme se proto rozhodli představit vám postupně každého včelího pracanta prostřednictvím krátkých videomedailonků. V těch se dozvíte nejen o členech našeho týmu, ale i o tom, jak to na Včelišti chodí či o našich dovednostech z několika různých kreativních disciplín.

Anička je naší kreativní designérkou a právě z její nekonečné fantazie pochází všechny kouzelné obálky knih, obrázky k článkům i grafika, kterou používáme při online komunikaci. Svoji grafiku vytváří s pečlivostí sobě vlastní a samozřejmě také s láskou. Zjistěte, s kým ze Včeliště by šla Anička na večeři či co ji na její práci nejvíce baví!

Kromě včelích projektů se Anička samozřejmě podílí i na klientské grafice a její grafické schopnosti můžete využít i vy. Kouzlí totiž i v rámci projektu DesignVčelka, kde tvoří profesionální grafiku zákazníkům přesně na míru.

Sdílejte:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top