skip to Main Content
Kdo Patří Do Včelího úlu #1 – Anička

Kdo patří do včelího úlu #1 – Anička

Sdílejte:

Včeliště se, asi jako každý včelí úl, skládá z mnoha pilných včelek. Každá ze včeliček dělá svoji práci, ze které po čase vzejde – často dechberoucí – výsledek. V novém seriálu jsme se proto rozhodli představit vám postupně každého včelího pracanta prostřednictvím krátkých videomedailonků. V těch se dozvíte nejen o členech našeho týmu, ale i o tom, jak to na Včelišti chodí či o našich dovednostech z několika různých kreativních disciplín.

Anička je naší kreativní designérkou a právě z její nekonečné fantazie pochází všechny kouzelné obálky knih, obrázky k článkům i grafika, kterou používáme při online komunikaci. Svoji grafiku vytváří s pečlivostí sobě vlastní a samozřejmě také s láskou. Zjistěte, s kým ze Včeliště by šla Anička na večeři či co ji na její práci nejvíce baví!

Kromě včelích projektů se Anička samozřejmě podílí i na klientské grafice a její grafické schopnosti můžete využít i vy. Kouzlí totiž i v rámci projektu DesignVčelka, kde tvoří profesionální grafiku zákazníkům přesně na míru.


Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top