skip to Main Content

Nová služba revolučního grafického designu od Včeliště je na světě

Novinky z naší firmy na blog nepublikujeme příliš často, ale posledních pár měsíců se toho připravuje a děje tolik, že si dovolím další článek, ve kterém bych rád představil naši novou službu neomezeného grafického designu DesignVčelka.cz.

Odteď už nepotřebujete vlastní grafiky

Po vzoru CopyVčelka.cz, o kterém jsem psal před několika měsíci, je i DesignVčelka.cz partnerem, který vám pomůže v marketingu a podnikání. Náš nový projekt vám pomůže s veškerým každodenním designem a grafickými úkoly, které potřebujete splnit, aby vaše komunikace vypadala profesionálně, web lákal více zákazníků a reklama byla efektivnější. Odteď už nepotřebujete shánět vlastního grafika, řešit s ním pokaždé cenu a termíny, nebo být zklamaní kvalitou.

V čem se DesignVčelka liší?

DesignVčelka se od všech ostatních grafických služeb a grafiků liší tím, že platíte jednotný měsíční paušál, v rámci kterého pro vás navrhneme vše, co budete potřebovat pro marketing a podnikání. Máte k dispozici neomezeně zadání, 3 kola revizí. Výsledek dokončíme do 3 pracovních dnů, pokud půjde o grafický úkol do cca 1 hodiny, v případě náročnějších zadání bude doba dodání o několik dnů delší, abychom pro vás stihli vše připravit.

Co pro vás můžeme navrhovat?

Od bannerů, grafických schémat pro vaše články, úpravu dokumentů a prezentací, tvorby obrázků na sociální sítě a pro vaše reklamy, návrhy vzhledu newsletteru přes ikony, infografiky, koláže, slidery a úpravu fotografií až po tiskovou grafiku jako brožury, letáčky, obaly knih, produktové listy a grafiku na reklamní předměty, to všechno pro vás už ode dneška můžeme dělat. DesignVčelka zvládne připravit všechnu grafiku, kterou potřebujete. Jedinou výjimkou jsou loga a návrhy celých webových stránek. Na tyto věci je vhodnější spolupracovat někým, kdo se na loga a weby specializuje.

Spolu s novou službou jsme publikovali i nový e-book „10 způsobů, jak se odlišit grafikou“, který si můžete zdarma stáhnout na našich stránkách designvcelka.cz po kliknutí na tlačítko Chci vědět více na hlavní straně.

Dejte nám vědět do komentáře, jak se vám služba líbí. Určitě si ale před tím prohlédněte ukázky grafiky, kterou můžeme vytvořit v rámci služby i pro vás.

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top