skip to Main Content

S CopyVčelkou nebudou mít vaše texty chybu

Firem i jedinců, kteří tvoří marketingové texty a grafiku, je v naší zemi jako hub po dešti. Pravdou ale zůstává, že ne každý je schopen ušít klientovi poptávaný obsah na míru.

CopyVčelka se zaměřuje nejen na psaní blogových článků, ale také na tvorbu textů e-mailů, newsletterů, prodejních textů, letáků nebo statusů na sociálních sítích. Klient se může v klidu věnovat svým koníčkům či jiným činnostem místo toho, aby přemýšlel nad tím, co a jak napsat, aby to splnilo jeho cíl. CopyVčelka to udělá za něj. Není to u ní jen o profi textech, klient automaticky dostává k ruce vlastního obsahového stratéga, marketéra, copywritera i korektora.

„CopyVčelka pro nás na míru a s velkou profesionalitou připravila velké množství zajímavého obsahu v podobě článků a také obsah prodejního webu služeb makléřů, nikoliv jen informační stránky. CopyVčelka odvedla skvělou práci, která několikanásobně předčila naše očekávání.“

Jiří Šimon, ERA Reality

Spolupráce s CopyVčelkou ve 3 krocích

Při hledání toho správného „kopíka“ se nevyplatí sledovat pouze cenu, za kterou svou službu nabízí. Příliš nízká cena vám může přinést nepříjemné překvapení v podobě nekvalitně odvedené práce. A vysoká cena stejně nezaručí, že jste natrefili na skutečného profesionála. Věřte zlaté střední cestě, kterou je třeba CopyVčelka. Ke spolupráci s týmem profesionálů v oboru tu začíná následujícími 3 kroky:

  1. Vyjasnění si zadání s klientem – vy poptáte nebo si rovnou objednáte spolupráci s CopyVčelkou. Její zástupce se vám ozve a přesně vám řekne, jaké podklady od vás bude tým pro práci potřebovat. Je důležité poznat vaši firmu, záměr, cílového zákazníka, vaše zvyklosti, jazyk, jímž hovoříte se svými klienty, a další detaily. Jedině díky tomu můžete získat text, se kterým budete maximálně spokojeni. Dozvíte se i datum, do kdy zadanou práci budete mít hotovou „na stole“.
  2. Rozjede se spolupráce – tým CopyVčelky se pustí do práce, aby byl váš požadavek co nejrychleji a v co nejlepší kvalitě hotov. Pokud je práce odbornějšího rázu, CopyVčelka přizve ke spolupráci znalce v oboru, který zajistí faktickou správnost. Můžete se zapojit i vy. Do textů můžete nahlížet i navrhovat úpravy.
  3. Předání hotové práce – v termínu, na němž jste se v bodě 1 domluvili, obdržíte zpracovaný text či jinou dohodnutou práci. Kromě samotného copywritingu totiž CopyVčelka může zajistit i vložení obsahu na váš web, blog nebo třeba sociální síť.

Jak už jsme zmínili, v CopyVčelce to není jen o psaní. Odborníci vám tu navíc poradí, jaké texty budou pro vaši cílovou skupinu atraktivní, jak by šla vylepšit vaše webová stránka nebo jak připravit efektivní obsahovou strategii.

„Kvalita, spolehlivost a férové jednání – to je pro mě služba CopyVčelka. Oceňuji přesné dodržování termínů a řízení celého koloběhu procesu.“

Radek Pohnán, Cleverity.cz

Změny k lepšímu na sebe nenechají dlouho čekat

Chcete na vlastní oči vidět, co se už týmu CopyVčelky podařilo? Podívejte se na názorné ukázky:

1. ukázka: Co je double opt-in a jak vám pomůže vyhovět GDPR

Na prvním obrázku můžete vidět zadání od klienta. Dozvěděli jsme se z naprosto všechny podstatné informace pro tvorbu článku – o čem má být, hlavní klíčové slovo, pro koho je článek určen i jaká bude výzva k akci. Náš úkol: přetavit tyto bodové informace ve čtivý článek, vytvořit grafiku, vložit článek do redakčního systému.

Zadání:

Zadání pro CopyVčelku.

Výsledná verze:

Zpracované zadání od CopyVčelky.

 

„CopyVčelka je prima služba, která v ČR nemá konkurenci. Dobře mi poradili a s odevzdanou prací jsem byla maximálně spokojená.“

Tereza Kabeláčová, AQUA Program s. r. o.

2. ukázka: ERA reality a představení makléře Jiřího Šimona

Stránka od klienta, kterou měla CopyVčelka za úkol změnit, nepůsobila kvůli zastaralému designu příliš atraktivně. Jiří Šimon, který na ní měl vyniknout, oproti nápisu ERA Reality spíše zanikal. Text byl příliš „jednolitý“, což čtenáře spíše odradí – jak od čtení, tak od poptání služeb.

Původní verze:

Nová verze webové stránky Jiřího Šimona je atraktivnější už na první pohled. Text jsme předělali jak z obsahové, tak z grafické stránky. Už žádné nicneříkající a nudné číselné údaje nebo prázdné fráze, ale energické a sebevědomé představení makléře, s nímž budete chtít navázat spolupráci.

Nová verze:

Text na webu po CopyVčelce.

Chcete také pocítit změnu?

Kdo váhá, zda by spolupráce s odborníky prospěla i jeho projektu, může s CopyVčelkou vyzkoušet jednorázovou spolupráci. Nebo se podívejte na to, co o nás říká Petra Svobodová z Animačka.cz:

Řada klientů už ale pochopila, že v dnešní době na obsahu velmi záleží, a proto s CopyVčelkou udržuje dlouhodobou spolupráci za zvýhodněnou cenu. Zařaďte se mezi ně.

Chcete profesionální texty pro svůj web?

Pokud stojíte o podobný výsledek, jako jste viděli v uvedených příkladech, neváhejte se spojit s těmi, kdo strategii, textům i grafice skutečně rozumí.

Sdílejte:

Specialista na obsahový marketing se zálibou v českém jazyce. Každý text ve Včelišti projde jeho rukama.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top