skip to Main Content
webinar

Webinář s Josefem Řezníčkem: Jak skrze obsah získat zákazníky

Mysleli jste si, že obsahový marketing není pro váš e-shop až tak důležitý a že návštěvníky nezajímá? V tom případě vás rádi vyvedeme z omylu v našem dalším webináři, ve kterém se dozvíte, jak vytvářet relevantní obsah a jak skrze něj získat zákazníky. Zjistíte, jak pracovat s obsahem na webových stránkách tak, aby přinášel požadované výsledky. Celým live přenosem bude provázet Josef Řezníček, který je zakladatel projektu Včeliště, CopyVčelka, DesignVčelka a zbrusu nových video tréninků zaměřených na obsahový marketing, které najdete na MarketingObsahem.

Přihlaste se na webinář

Zarezervujte si svá místa hned teď, ať vám neutečou žádné zajímavé informace o tom, jak pomocí obsahu získat relevantní zákazníky. Jednoduchou rezervaci provedete proklikem na rezervační stránku.

Přihlaste se na webinář

Více informací a možnost přihlásit se na webinář s Josefem Řezníčkem najdete na stránce, na kterou budete přesměrováni po kliknutí na tlačítko níže.

Kdy a kde se bude webinář konat?

Datum: úterý 20. září 2016

Čas: 20:00

Kde: online

Téma: Jak skrze obsah získat zákazníky

Na co se můžete na webináři těšit?

  • Jak přistupovat k tvorbě obsahu a jak na webových stránkách pracovat s obsahem tak, aby přinášel požadované výsledky.
  • Dozvíte se důležité informace o tom, že v dnešní době již nestačí používat pouze tlačítko koupit. Řekneme si, jak využít obsah pro přípravu potenciálního zákazníka tak, aby si u vás zakoupil produkt nebo službu.
  • Jak připravit různým uživatelům v různých rozhodovacích nákupních fázích zajímavý obsah, který s nimi bude rezonovat.
  • Podíváme se na konkrétní postup, jak začít s obsahovým marketingem, který zvládne každý z vás. Navíc všichni, kteří se budou účastnit živého vysílání, získají speciální bonus.

Budeme se těšit již v úterý 20. září 2016 od 20:00.

Přihlaste se na webinář

Více informací a možnost přihlásit se na webinář s Josefem Řezníčkem najdete na stránce, na kterou budete přesměrováni po kliknutí na tlačítko níže.

Sdílejte:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top