skip to Main Content

Efektivní internetový marketing

Získejte dlouhodobou konkurenční výhodu, na které postavíte své podnikání. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější marketingové kanály, propojit je dohromady a vymyslet efektivní marketingovou strategii, která vám přinese zakázky a objednávky, udrží stávající klienty a dlouhodobě sníží náklady na získání nových zákazníků.

Vybrat si můžete ze tří typů spolupráce. V online tréninku vás naučíme, jak dělat a nastavit dlouhodobý internetový marketing. V marketingovém směru zhodnotíme vaše současné aktivity a doporučíme nejvhodnější postup a kanály, které vám pomohou splnit cíle. Anebo nechte vše od A do Z na nás a my vám zařídíme úspěch v marketingu na internetu.

Asset 3
POMŮŽEME
od 3 900 Kč
jednorázově bez DPH

JAK VÁM POMŮŽEME:

 • Tréninkem internetového marketingu, v rámci kterého si vytvoříte vlastní e-marketingový plán.
 • Přístupem do členského fóra, kde se můžete neomezeně ptát odborníků.
 • Individuální konzultací s marketingovým odborníkem.

PRO KOHO JE TATO VARIANTA URČENÁ:

 • Chcete se naučit, jak správně naplánovat a dělat online marketing, abyste byli schopni určit správný směr, kterým se má váš projekt na internetu vydat.
 • Potřebujete mít za zády odborníky, na které se můžete obrátit s jakoukoliv marketingovou otázkou.
 • Chcete pomoci s konkrétním problémem.
NASMĚRUJEME
od 10 000 Kč
jednorázově bez DPH

JAK VÁS NASMĚRUJEME:

 • Zhodnotíme dosavadní výsledky a směr internetového marketingu.
 • Vypracujeme návrh vhodného mixu marketingových kanálů, které vám pomohou dosáhnout cílů.
 • Nastíníme konkrétní kroky a nápady, co v marketingu na internetu udělat, abyste ho dělali efektivně.

PRO KOHO JE TATO VARIANTA URČENÁ:

 • S internetovým marketingem začínáte a chcete si nechat poradit, jakým směrem se vydat, do čeho investovat a čemu se vyhnout.
 • Hledáte odborníky na marketing, kteří vám dokáží nezávisle doporučit, co udělat jako první a co k tomu budete potřebovat.
ZAŘÍDÍME
od 15 000 Kč
měsíčně bez DPH

CO PRO VÁS UDĚLÁME:

 • Vezmeme internetový marketing do svých rukou.
 • Podle výsledků marketingového směru zrealizujeme nápady a aktivujeme marketingové kanály.
 • Vybudujeme pro vás dlouhodobou konkurenční výhodu, na které postavíte své podnikání.

PRO KOHO JE TATO VARIANTA URČENÁ:

 • Hledáte odborníky, kteří dokáží zrealizovat marketing na internetu, který splní vaše cíle.
 • Myslíte to se svým projektem vážně a je pro vás dlouhodobě důležité snížit cenu za získání nových zákazníků a udržet si stávající.

Nevíte, jak správně uchopit svůj internetový marketing, s čím začít a čeho se vyvarovat? Kontaktujte nás, rádi vám bezplatně poradíme.

Co o spolupráci s námi říkají naši zákazníci?

Skupina Carbounion dlouhodobě nabízí dodávky konečným zákazníkům, zejména domácnostem za velmi výhodných podmínek. Bohužel tyto výhodné podmínky nenacházely dostatečnou odezvu u zákazníků. Hlavní důvod byl v malém obecném povědomí o Skupině Carbounion. Proto jsme oslovili specialisty na online marketing - firmu Včeliště . Po prvních úvodních schůzkách jsme poznali, že Včeliště má hluboké znalosti z problematiky, má i efektivní nástroje na realizaci stanovených cílů. Tím si Včeliště získalo naši důvěru a navázali jsme spolupráci. Včeliště pro nás vypracovalo několik strategických plánů, které se odvíjí od filozofie firmy, aktuálních trendů a samozřejmě i od jejich zkušeností. Nyní již máme úvodní fází včetně spuštění nového webu za sebou a zahájili jsme pravidelnou spolupráci.

Na Včelišti se nám líbí především svědomitost a rychlost s jakou řeší zadané úkoly. Dokáží zpracovat i velmi odborná témata z našeho oboru na vysoké úrovni a naše korektury týkající se právě odborných záležitostí jsou většinou jen kosmetického charakteru. V neposlední řadě pak velmi oceňujeme komplexnost nabízených služeb v oblasti marketingu.

Hejkal Carbounion

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

Michal Hanák

Dlouho jsme hledali vhodného externistu na spolupráci při psaní a úpravě textů. Bohužel neúspěšně. S výsledky jsme nebyli spokojeni. Poté, co jsme se rozhodli otestovat Včeliště, jsme nadšeni. Za jasně danou měsíční cenu můžeme zadávat zadání a zpět se nám vrací hotové články, které jsou ve skvělé kvalitě i odbornosti. Mohu je vše jedině doporučit.

Mario Rozensky

Případová studie:

Jak náš marketing dostal malý e-shop mezi největší v oboru

Stáhněte si zdarma případovou studii internetového obchodu Gallagher.cz, který se díky internetovému marketingu od Včeliště dostal z nuly mezi největší hráče na trhu. Proč dosahuje 4× větší proklikovosti e-mailů a většina objednávek přichází z neplacených zdrojů návštěvnosti?

gallagher-pripadovka-800

Zašlete nám nezávaznou poptávku po internetovém marketingu

Back To Top