skip to Main Content

O PrůvodceVýživou.cz

PrůvodceVýživou.cz je magazín o zdravém životním stylu a stravování, který máme ve Včelišti po obsahové stránce na starosti. Magazín je nováčkem na českém internetu, ale rychle po založení si získal velkou popularitu.

Pro stránky jsme vytvořili jednoduchou, ale funkční e-mailingovou komunikační strategii pro zvýšení stanovených cílů. Projektu jsme vytvořili i informační produkt „30 denní výzva: Změňte životní styl” na bázi série e-mailů, která učí lidi, jak zdravěji jíst a správně se pohybovat. Dle ohlasů i počtu přihlášených měl trénink velký úspěch.

O spolupráci

</ br>
Magazínu jsme sehnali obsahového garanta pro zaručení odbornosti, vytvořili obsahovou strategii a publikační plán. V plánu je realizace několika informačních produktů, z nichž některé si budou návštěvníci moci zakoupit.

Na obsahu se podílí tým pečlivě vybraných autorů ze Včeliště. Již nyní je vytvořena velká obsahová báze mnoha témat. Některé články se zobrazují na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, protože při jejich tvorbě myslíme i na optimalizaci pro vyhledávače.

Na PrůvodceVýživou.cz klademe velký důraz na testování efektivity obsahu formou A/B testování a vyhodnocování úspěšnosti. Jeden z testů, kterým se nám podařilo ušetřit jednu třetinu nákladů na placenou inzerci, je popsaný v tomto článku.

Využívané služby

Chcete mít také úspěch v marketingu? Kontaktujte nás

Back To Top