skip to Main Content
webinar_19_10

Webinář s Josefem Řezníčkem: Jak děláme obsahový marketing na Včelišti

Zajímá vás, jak děláme obsahový marketing na Včelišti? V tom případě si zarezervujte místo na našem dalším webináři, ve kterém se dozvíte, jak my sami pro sebe děláme v naší agentuře Včeliště obsahový marketing. Zjistíte, jak jsme pomocí obsahového marketingu propagovali trénink právě o obsahovém marketingu. Celým živým přenosem bude provázet Josef Řezníček, který je zakladatel projektu Včeliště, CopyVčelka, DesignVčelka a zbrusu nových video tréninků zaměřených na obsahový marketing, který najdete na MarketingObsahem.

Přihlaste se na webinář

Zarezervujte si svá místa hned teď, ať vám neutečou žádné zajímavé informace o tom, jakým způsobem lze pomocí obsahu oslovit potenciální zájemce.

Přihlaste se na webinář

Více informací a možnost přihlásit se na webinář s Josefem Řezníčkem najdete na stránce, na kterou budete přesměrováni po kliknutí na tlačítko níže.

Kdy a kde se bude webinář konat?

Datum: středa 19. října 2016

Čas: 19:30

Kde: online

Téma: Jak děláme obsahový marketing na Včelišti

Na co se můžete na webináři těšit?

  • Na konkrétní postup, jak přicházíme s tématy, jak připravujeme bonusový obsah a jakým způsobem získáváme e-maily na potenciální zájemce.
  • Tipy na to, jak se lze pro větší dosah spojit s autoritami v oboru a jak jsme to udělali my.
  • Informace o tom, jakých konverzních poměrů dosahuje bonusový obsah, který nabízíme lidem v rámci článku ke stažení výměnou za e-mail, jak tuto taktiku implementovat do vašeho marketingu a co od ní očekávat.
  • Poradíme vám, jak nápady z webináře můžete použít ve svém podnikání i vy.
  • Dozvíte se o speciální nabídce tréninku obsahového marketingu, která bude k dispozici jen na webináři a nenajdete ji nikde jinde.

Budeme se na vás těšit ve středu 19. října 2016 od 19:30.

Přihlaste se na webinář

Více informací a možnost přihlásit se na webinář s Josefem Řezníčkem najdete na stránce, na kterou budete přesměrováni po kliknutí na tlačítko níže.

Sdílejte:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top