skip to Main Content

Budeme pro vás dělat e-mail marketing naplno

Jedna věc je vymyslet a připravit e-mail marketing, druhá je ho realizovat, aby skutečně přinesl výsledky. Svěřte nám e-mailing a my se vám o něj budeme starat. Profesionálně vypadající newslettery, segmentace zákazníků, získávání nových kontaktů a automatizace marketingu pomocí cílených e-mailů je náš denní chleba. E-mail marketing dokážeme propojit s ostatními činnostmi v obsahovém marketingu tak, aby měl co největší efekt. Využijte chytře svoji databázi a posílejte e-maily, na které se příjemci budou těšit.

Mám zájem o spolupráci
Hand typing on keyboard with digital tech icons and symbols
324_Email_Marketing_Doodle_Concept [Converted]

Co odlišuje náš e-mail marketing od ostatních?

Při e-mail marketingu dbáme na dlouhodobý přínos. Výsledků nedosahujeme agresivními prodejními e-maily, ale přesně mířenými zprávami pro vybrané segmenty zákazníků. Pracujeme s informací, v jaké nákupní fázi se kontakt nachází a jaký typ e-mailu očekává. Dlouhodobě budujeme při e-mailové komunikaci vztah s příjemci, aby se lidé těšili na každý váš další e-mail. Umíme zapojit e-mail marketing do dalších forem internetového marketingu a propojit ho s obsahovým marketingem.

K e-mail marketingu přistupujeme strategicky. Vše začíná důkladnou přípravou a strategií oslovení. Na základě výsledků pak začínáme pracovat. K práci používáme nejvyspělejší nástroje na odesílání s přesnými statistikami. Výsledky se propisují do nástroje Google Analytics a vy tak máte přesné informace o tom, co vám e-mail marketing přináší. Na základě výsledků vyhodnocujeme úspěšnost a testujeme různé další varianty e-mailů pro zvýšení efektivity vašeho e-mail marketingu.

Co děláme v rámci pravidelného e-mail marketingu

1. Cílené e-maily

Připravíme efektivní e-maily, které doručíme těm správným kontaktům. Víme, jak důležitá je segmentace adres a na míru šitá komunikace v závislosti na aktuální nákupní fázi oslovovaného zákazníka.

2. Automatizace marketingu

Dokážeme automatizovat část e-mailové komunikace. Vytvoříme systém, který bude posílat zprávy lidem ve správný okamžik a podle jejich interakce naváže dalším vhodným e-mailem.

3. Zvyšování efektivity

Každý měsíc se testujeme různé varianty e-mailů pro zvýšení počtu otevření a proklikovosti vašich zpráv. Měsíčně v reportu hodnotíme výsledky a vylepšujeme váš e-mail marketing.

chytapust_kniha_400x300

Případová studie:
Zvýšení průměrné míry kliknutí z e-mailů o 310 %

Podívejte se, jak se nám v rámci obsahového marketingu podařilo dosáhnout 3,1krát vyšší míry kliknutí u e-mailů internetového obchodu s rybářskými potřebami a o 3,4krát nižší míru odhlášení.

Včeliště opravdu rozvíjí moje podnikání. Je s nimi perfektní domluva. Co řeknou, to udělají. Nikomu jinému bych už internetový marketing nesvěřil.

Michal Hanák

Zašlete nám nezávaznou poptávku na zvýšení počtu zákazníků díky e-mailingu

Back To Top