skip to Main Content

Nechte si vytvořit pro své návštěvníky stáhnutelný e-book, případovou studii či jiný dokument, který vyměníte za kontakt na potenciální zákazníky. Zpracujte konkrétní téma ve svém oboru, řešení problému, postup, výsledky své práce či jakékoli jiné informace do podoby pěkně vypadajícího obsahového magnetu.

Včeliště vám pomůže s vytvořením celé publikace od výběru tématu až po propagaci. Jsme specialisté na obsahový marketing a vytvořili jsme už desítky obsahových magnetů. Umíme zpracovat i odborná témata a zpracujeme stáhnutelný soubor tak, aby splnil marketingový cíl.

Mám zájem o obsahový magnet

12

V čem spočívá kouzlo obsahového magnetu a co může přinést vám

Díky obsahovému magnetu můžete návštěvníkům webu nabídnout zajímavé informace, praktický návod nebo třeba ukázky své práce. Výměnou za to získáte jejich e-mailové adresy, které vám sami dají, abyste jim mohli e-book poslat. Magnet vám také na sociálních sítích pomůže se sdílením vašeho projektu a budováním základny fanoušků pomocí vhodně umístěných sociálních tlačítek. Jsou to právě e-booky a další stáhnutelné soubory, které vám dávají příležitost stát se vyhledávanou autoritou v oboru, na kterou se budou lidé obracet se svými dotazy.

Včeliště pro vás vytvoří stáhnutelné PDF, případovou studii či jiný dokument, který můžete vystavit na svém webu a použít při obsahovém marketingu, ke sběru kontaktů a zvýšení tržeb či zájmu o vaše produkty či služby.

Proč byste měli svěřit tvorbu obsahového magnetu Včelišti

Postaráme se o vše

Dokážeme vymyslet téma, strukturu i přitažlivou grafickou podobu. Vy soubor už jen vložíte na web.

Tým profesionálů za zády

Magnet tvoří tým zkušených copywriterů, na tvorbu navíc dohlíží obsahový stratég.

Odborná témata nás nezastaví

U odbornějších témat můžeme zapojit odborného garanta, který zajistí faktickou správnost obsahu. Zvládneme i obtížnější zadání a dopředu si vyžádáme pomoc.

Míříme ke stanovenému cíli

Od začátku směřujeme k dosažení vytyčených cílů – používáme CTA prvky a interaktivní odkazy.

Víme, jak na to

Specializujeme se na obsahový marketing, vytvořili jsme tisíce článků a desítky magnetů. Proto víme, jak jim zajistit úspěch.

Maximalizujeme užitek

Obsahový stratég zajistí konzistenci a přizpůsobení obsahu cílovému publiku, aby vám obsahový magnet přinesl maximální možný užitek.

3D Ebook
3D Ebook
Ebook Kava
Chytapust Kniha
E Book Hnojiva
E Book Kavovy Zurnal
Fb Ebook 3d
Lupa Kniha
3D EbookEbook KavaChytapust KnihaE Book HnojivaE Book Kavovy ZurnalFb Ebook 3dLupa Kniha

Tvorba obsahového magnetu v jednotlivých krocích

Seznámíme se s tématem

Navrhneme téma a společně si ho schválíme, případně se seznámíme s tím, které si přejete zpracovat vy sami. Poradíme, co zpracovat, aby to oslovilo vaše návštěvníky.

Získáme relevantní podklady

K danému tématu získáme potřebné podklady. Vše si pečlivě prostudujeme, abychom věděli, o čem budeme psát. Spolupracovat můžeme s odborným garantem.

Vytvoříme prvotní návrh

Navrhneme strukturu a délku obsahového magnetu, zkonkretizujeme jeho formu a vzhled. Definujeme, jaké cíle má splnit a pustíme se do tvorby.

Vytvoříme magnet

Podle zadání vytvoříme přitažlivý e-book či jiný obsahový magnet. Připravíme textové podklady i finální obsah, zkontrolujeme a schválíme si podobu.

Zapojíme grafika

Váš magnet graficky upravíme, aby byl vizuálně přitažlivý a návštěvníky vašeho webu zaujal. Vytvoříme k němu také poutavý grafický přebal ve 2D i 3D pro váš web.

Automatizace doručení

Pomůžeme vám s automatickým získáváním kontaktů a doručováním magnetu na e-mail všem zájemcům. Můžeme vám pomoci i s propagací pro maximální výsledek.

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme  nový obsah který bude zajímavý jak pro nové tak stávající zákazníky - provozovatele eshopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše  začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouho trať a kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Logo Fb

Včeliště nám pomáhá s obsahovým marketingem. Vytvořilo pěkný a funkční magazín. Cokoliv se stane a zeptám se, lidé ze Včeliště mi rychle odpoví a navrhnou řešení. Copywriterky píší články jako kdyby byly profesionální indoor pěstitelé rostlin, spolupráce se mi líbí.

Radek Tichý

Poptejte tvorbu obsahového magnetu pro svůj projekt

Back To Top