Skoro po celý rok 2013 jsme pravidelně na blog Včeliště.cz psali příspěvky. V dnešním článku jsme pro vás připravili shrnutí 10 našich nejlépe hodnocených článků z hlediska počtu sdílení na [slovnik slovo="Sociální sítě"]sociálních sítích[/slovnik]. Pokud nás sledujete pravidelně, tak si na některé z nich pravděpodobně vzpomenete. Pro některé z vás ale můžou být zajímavou novinkou. Nebudeme vás tedy zdržovat a pojďme si společně zavzpomínat a ve zkratce si každého "šampióna" představit.
Jednoznačný vítěz v celkové počtu sdílení na sociálních sítích byla naše druhá infografika, ve které jsme zhodnotili blogy o internetovém marketingu z hlediska aktivity a počtu fanoušků na sociálních sítích. Za vítězství toho příspěvku může především počet lajků na sociální síti Facebook. Všem, kterým se naše infografika líbila, děkujeme.
Druhý největší počet získal příspěvek, který upozorňoval na náš nový e-book o obsahovém marketingu. Pokud jste nestihli stáhnout jeho první verzi, nezoufejte a těšte se na březen, kdy vyjde nová, ještě lepší. Prozatím si ho můžete zarezervovat.
Než jsme vydali náš nový e-book my, tak jsme pro vás prohledali český internet a vytipovali jsme 9 zajímavých elektronických publikací, které nejsou příliš známé, ale rozhodně stojí za přečtení. Tento příspěvek se vám velice líbil podle ohlasů na sociálních sítích.
V létě jsme rozhodně nezaháleli a připravili jsme pro vás velký seznam českých a slovenských zdrojů o SEO a internetovém marketingu. V podobných shrnujících příspěvcích bychom rádi pokračovali i v budoucím roce. Souhlasíte?
V březnu jsme vydali první díl naší infografiky, jejíž druhý díl byl nejúspěšnějším příspěvkem z hlediska sociálních interakcí na našem blogu.
Z "informačních" článků na blogu, konkrétně ze série o [slovnik slovo="E-mail marketing"]e-mail marketingu[/slovnik], se vám pravděpodobně nejvíce líbil listopadový článek o designerských chybách v obsahu konkrétních e-mailů.
Příspěvky zaměřené na méně známé české gramatické jevy se vám líbí. Možná je to hlavně proto, že je připravuje naše skvělá copywriterka Vendi, které opravdu svému "řemeslu" rozumí a dokáže čtivě prezentovat téma, před kterým by jinak většina z vás zavírala okna prohlížeče. Je to tak?
Z oblíbenosti našich příspěvků je evidentní, že se rádi poučujete z chyb druhých, a my jsme rádi za to, že se vám takové naše příspěvky líbí. Kromě chyb designerských jsme vás informovali i o chybách copywriterů v e-mail marketingu. Vy máte díky takovýmto příspěvkům možnost se jim vyvarovat a rozesílat e-maily lepší.
Přes čtyři měsíce jsme pro vás připravovali sérii příspěvků o obsahovém marketingu. Pamatujete si na ni? Na závěr této série jsme přidali tento shrnující příspěvek. V kostce se v něm dozvíte hlavní body kvalitní obsahové strategie. Znáte je?
Od dubna pro vás Josef Řezníček, zakladatel Včeliště, natáčí krátká videa. Tyto malé [slovnik slovo="Search Engine Optimization (SEO, optimalizace pro vyhledávače)"]SEO[/slovnik] audity máte možnost poté vidět na našem blogu. Od podzimu každý měsíc. Z vašich hlasů víme, že se vám tato videa libí, a proto v nich budeme pokračovat dál. Už jste váš web zdarma přihlásili?
I v roce 2014 se můžete těšit na zajímavé příspěvky na našem blogu a pevně věříme, že se vám naše práce líbí. Všem našim příznivcům děkujeme. A všechny nové fanoušky zveme na naše sociální sítě. Jsme na Facebooku, na Twitter, ale i na Google+. Líbí-li se vám náš obsah, sledujte nás a sdílejte! Moc děkujeme.
Žádný komentář k zobrazení