skip to Main Content

Podívejte se na výsledky naší práce a některé klienty, kterým pomáháme s internetovým marketingem.

Nepracujeme se stovkami klientů, protože bychom jim nezvládli nabídnout to nejlepší, co dokážeme. Místo toho uzavíráme intenzivní spolupráci s těmi, kteří to s obsahovým marketingem myslí opravdu vážně. Těm pomůžeme vybudovat dlouhodobý proud nových zákazníků, na kterém mohou postavit své podnikání.

Zaujala vás naše práce? Spojte se se specialisty na obsahový marketing a ukažte svým konkurentům, že jste to vy, kdo uspěje. Spojte se s námi a snižte náklady na marketing. Lidé budou váš obsah milovat, doporučovat si ho a vracet se k němu.

Index pilnosti včelího týmu:

0+
Napsaných článků
0+
Připravených e-mailů
0+
Zpracovaných e-booků
0+
Vytvořených infografik

Vybrané spolupráce

Prohlédněte si vybrané projekty, kterým díky nám obsahový a inbound marketing pomáhá získat a udržet si zákazníky.

Gallagher.cz

Gallagher.cz

Brněnský obchod s elektronickými cigaretami jsme téměř z nuly posunuli mezi velké prodejce e-cigaret na internetu díky obsahovému marketingu a optimalizaci pro vyhledávače.

SpeciálníZahradnictví.cz

specialnizahradnictvi-reference4

Úzce zaměřený obchod pro indoor pěstitele rostlin, kterému jsme pomohli vytvořit nový web a zvýšili počet zákazníků. Spolupracujeme na obsahovém marketingu, SEO, facebookové propagaci a e-mailingu.

carbounion-logo

Český dodavatel elektřiny a plynu, který nám svěřil dlouhodobý internetový marketing.

eshop-rychle-logo

Český poskytovatel e-shopového řešení, kterému pomáháme s obsahovým směřováním.

era-reality-logo

Síť realitních kanceláří, které pomáháme s obsahovými kampaněmi pro makléře.

smartemailing-logo

Největší český e-mailingový nástroj, kterému pomáháme s obsahovým marketingem.

supportbox-logo

Nástroj na zákaznickou podporu, kterému pomáháme s obsahovým marketingem.

technimax-logo

E-shop renomovaného prodejce repasovaných počítačů, kterému pomáháme se SEO.

Comsource.cz

Přední česká společnost na poli informačních a komunikačních technologií.

antena-logo

Tradiční prodejce anténní a satelitní techniky, kterému pomáháme s obsahem a SEO.

ladylab-logo

Prodejce výživových doplňků pro ženy, kterému pomáháme s internetovým marketingem.

fotbalprovas-logo

E-shop specializující se na vybavení na fotbal. Máme na starost marketing.

kompresory-logo

Významný prodejce kompresorů a vzduchotechniky. Svěřil nám SEO a obsah.

brnenskalekarna-logo

Velká online lékárna, které pomáháme s připravovaným webem.

Co o nás říkají klienti

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme  nový obsah který bude zajímavý jak pro nové tak stávající zákazníky - provozovatele eshopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše  začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouho trať a kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Logo Fb

Skupina Carbounion dlouhodobě nabízí dodávky konečným zákazníkům, zejména domácnostem za velmi výhodných podmínek. Bohužel tyto výhodné podmínky nenacházely dostatečnou odezvu u zákazníků. Hlavní důvod byl v malém obecném povědomí o Skupině Carbounion. Proto jsme oslovili specialisty na online marketing - firmu Včeliště . Po prvních úvodních schůzkách jsme poznali, že Včeliště má hluboké znalosti z problematiky, má i efektivní nástroje na realizaci stanovených cílů. Tím si Včeliště získalo naši důvěru a navázali jsme spolupráci. Včeliště pro nás vypracovalo několik strategických plánů, které se odvíjí od filozofie firmy, aktuálních trendů a samozřejmě i od jejich zkušeností. Nyní již máme úvodní fází včetně spuštění nového webu za sebou a zahájili jsme pravidelnou spolupráci.

Na Včelišti se nám líbí především svědomitost a rychlost s jakou řeší zadané úkoly. Dokáží zpracovat i velmi odborná témata z našeho oboru na vysoké úrovni a naše korektury týkající se právě odborných záležitostí jsou většinou jen kosmetického charakteru. V neposlední řadě pak velmi oceňujeme komplexnost nabízených služeb v oblasti marketingu.

Hejkal Carbounion

Konkrétní ukázky naší práce

Podívejte se, jaký obsah jsme pro naše klienty již vytvořili. Jsme dobří i ve vytvoření obsahové strategie a propagaci obsahu. Klikněte na ikonku níže pro výběr konkrétních výsledků naší práce.

Reference články Texty
Obsahové strategie Obsahové strategie
Reference infografiky Infografiky
E-maily E-maily
E-booky Elektronické publikace
Propagace obsahu Propagace obsahu

Co o nás říkají klienti

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

Michal Hanák

Se Včelištěm spolupracujeme prakticky od doby jejich založení. Díky nim jsme porozuměli optimalizaci pro vyhledávače a daří se nám na sociálních sítích. Praktické osobní školení o sociálních sítích a pomoc s jejich nastavením a vysvětlením nám opravdu velmi pomohly. Lidé ze Včeliště reagují rychle na všechny naše dotazy, jde o sympatický tým a dávají nám srozumitelná a praktická doporučení.

Magda Cizkova

Využijte nezávazné konzultace, poradíme vám s marketingem:

Back To Top