skip to Main Content

Podívejte se na výsledky naší práce a některé klienty, kterým pomáháme s internetovým marketingem.

Nepracujeme se stovkami klientů, protože bychom jim nezvládli nabídnout to nejlepší, co dokážeme. Místo toho uzavíráme intenzivní spolupráci s těmi, kteří to s obsahovým marketingem myslí opravdu vážně. Těm pomůžeme vybudovat dlouhodobý proud nových zákazníků, na kterém mohou postavit své podnikání.

Zaujala vás naše práce? Spojte se se specialisty na obsahový marketing a ukažte svým konkurentům, že jste to vy, kdo uspěje. Spojte se s námi a snižte náklady na marketing. Lidé budou váš obsah milovat, doporučovat ho a vracet se k němu.

Index pilnosti včelího týmu:

0+
napsaných článků
0+
připravených e-mailů
0+
zpracovaných e-booků
0+
vytvořených infografik

Vybrané spolupráce

Prohlédněte si vybrané projekty, kterým díky nám obsahový a inbound marketing pomáhá získat a udržet si zákazníky.

Gatema IT

Na jednorázovou spolupráci v podobě přípravy obsahové strategie a redesignu webových stránek jsme navázali pravidelnými aktivitami – tvorbou případových studií i výkonnostních kampaní.

STREFA

STREFA s.r.o. se na nás obrátila s požadavkem zvýšit návštěvnost a ideálně také tržby z organické návštěvnosti. Klient získával většinu zákazníků skrze drahé výkonnostní kampaně a to bylo potřeba změnit.

TaskaHned.cz

Ukázka práce TaskaHned.cz.

Firma TaškaHned, která se specializuje na výrobu a potisk papírových tašek, nás oslovila s cílem podpořit prodej hlavního produktu a vyvrátit zastaralé názory o nákladnosti papírových tašek.

Speciální Zahradnictví

Speciální Zahradnictví ukázka práce.

Úzce zaměřený obchod pro indoor pěstitele rostlin, kterému jsme pomohli vytvořit nový web a zvýšili počet zákazníků. Spolupracujeme na obsahovém marketingu, SEO, facebookové propagaci a e-mailingu.

Dalekohlady.sk

Dalekohlady.sk ukázka práce.

Pro tradičního prodejce optiky na Slovensku i v ČR jsme připravili návrh redesignu, který zpřehlední e-shop, zjednoduší výběr produktů, připraví půdu pro obsahový marketing a zatraktivní vzhled.

Cannapurna

Cannapurna ukázka práce.

Nám i klientovi bylo jasné, že k vytvoření e-shopu, který má úspěšně a dlouhodobě fungovat, nestačí šablonovité řešení. Čekalo nás vypracování marketingové strategie i její následné uvedení do praxe.

Pro jednu z největších tuzemských bank jsme tvořili infografiky, díky kterým se informace stanou snadněji a rychleji pochopitelnými.

Spolupráce s Bonami.

Pro prodejce nábytku a bytových dekorací Bonami jsme připravili rozsáhlou obsahovou strategii.

Pro největší český e-mailingový nástroj jsme vytvořili komplexní obsahovou strategii, podle které SmartEmailing stále postupuje.

U českého nástroje pro efektivnější zákaznickou péči pravidelně konzultujeme jejich kroky v obsahovém marketingu.

Nový web a především kvalitní e-mailingové automatizace jsme vytvářeli pro velmi úspěšného prodejce vitamínů a výživových doplňků pro ženy.

Pro českou nebankovní instituci, která se specializuje na spotřebitelské financování, jsme navrhli strategii komunikace na sociálních sítích.

Pojišťovací společnosti s mezinárodním působením jsme vyladili vizuální obsah.

Návrh bez názvu (11)

E-shopu Strefa.cz, který nabízí širokou nabídku střešních krytin a spojovacích materiálů, se staráme o pravidelnou optimalizaci pro vyhledávače.

Další spolupráce

taskahned logo
Dostupný advokát.
tech data distribution logo

Co o nás říkají klienti

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet, a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme nový obsah, který bude zajímavý jak pro nové, tak stávající zákazníky – provozovatele e-shopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti, jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady, jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouhou trať – kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Včeliště se nemohlo pojmenovat výstižněji! Od začátku spolupráce jsem s nimi maximálně spokojený. Nejen že jsou opravdu pilní, dodržují termíny a odvádí velmi kvalitní práci, ale hlavně jsou kreativní a u všeho přemýšlí. Přichází s nápady, které by laik nevymyslel, a je vidět, že to co dělají, je opravdu baví. Po dvou letech „e-shopování” jsme potřebovali pomocnou ruku, protože zákazníků přibývalo a náš amatérismus už na ně nestačil. Chtěli jsme po Včelišti hlavně marketingovou strategii, ale postupně se toho nabalilo více a pomáhají nám se vším, na co si jen vzpomeneme. Od grafiky webu přes PPC, správu sociálních sítí a samozřejmě SEO až po profesionální fotografie. Prostě od A do Z. Když mi přišla od Včeliště marketingová strategie, tak jsem si z ní doslova sedl na zadek. Tak perfektně a precizně zpracovanou a obsáhlou strategii jsem popravdě nečekal. Předčila mé očekávání a budu z ní čerpat ještě hodně dlouho. Jsem neskutečně rád, že jsem Včeliště objevil a oslovil. Je to agentura, se kterou se cítím na správné cestě a noci jsou pro mě klidnější. Děkuji celému týmu a těším se na pokračující spolupráci.

Obdržené certifikáty

Konkrétní ukázky naší práce

Podívejte se, jaký obsah jsme pro naše klienty již vytvořili. Jsme dobří i ve vytvoření obsahové strategie a propagaci obsahu. Klikněte na ikonku níže pro výběr konkrétních výsledků naší práce.

Ukázky textů Včeliště.

TEXTACE

Píšeme poutavé texty, které promění návštěvníky webu v zákazníky.

Ukázka obsahových strategií Včeliště.

OBSAHOVÉ STRATEGIE

Vymýšlíme detailní obsahové strategie pro dosažení stanovených prodejních cílů.

Ukázky infografik Včeliště.

INFOGRAFIKY

Navrhujeme infografiky, které upoutají pozornost a předají hodnotné informace.

Ukázka e-mailů Včeliště.

E-MAILY

Nastavujeme efektivní e-mailovou komunikaci pro udržení kontaktu se zákazníky.

Ukázky e-booků Včeliště.

ELEKTRONICKÉ PUBLIKACE

Vytváříme publikace, které zvyšují povědomí o značce a pomohou vám získat kontakty.

Ukázka propagace obsahu Včeliště.

PROPAGACE OBSAHU

Pomocí promyšlené propagace dostáváme obsah k potenciálním zákazníkům.

Co o nás říkají klienti

Chtěl bych poděkovat kolektivu společnosti Lepidus s.r.o. a jmenovitě také i slečně Barboře Smyčkové za precizně provedenou práci při plánování, tvorbě a vedení našich firemních FB stránek. Svého úkolu se lidé z této firmy zhostili velice dobře a vždy s přístupem opravdových profesionálů. Dokázali nám na FB vybudovat za poměrně krátkou dobu velké publikum příznivců a velkým podílem se zasloužili o budování značky Jasmine. Mohu vřele doporučit všem, kteří budují privátní brand.

Bc. Michal Špaček – jednatel společnosti My Jasmine Trading s.r.o.

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

U Včeliště jsme konečně nalezli skutečnou IT podporu. Jejich služby jsou vysoce profesionální, při komunikaci se zákazníkem vše přehledně vysvětlí a vysvětlení přizpůsobí technické úrovni zákazníka tak, že nemusí trpět komplexem méněcennosti. Zadaná práce byla vždy dodaná včas a perfektní. Nikdy nebyl problém cokoli osvětlit, úkol vzali za svůj a snažili se, aby navrhované změny dávaly smysl a splnily naše představy.

Logo anglictina-hry.cz

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii, do které jsou zapojené různé prvky od blogu, webu, PPC a Facebook kampaní až po propojení do automatických kampaní v e-mailingovém nástroji. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít pomocí obsahového marketingu získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Od Včeliště jsme si objednali SEO analýzu, která byla skvěle zpracovaná a vyplynuly z ní návrhy na vylepšení webu (ať už se jednalo o doplnění samotné struktury webu, úpravy obsahu nebo jiná technická nastavení Shoptetu). I díky nim se podařilo vrátit stránky po propadu návštěvnosti z vyhledávačů na původní hodnoty, změnit doménu bez ztráty a nastartovat růst. Pomáhají nám i s e-mail marketingem, spolupráci s nimi hodnotíme jako velice přínosnou.

Spolupráci se Včelištěm mohu jen a jen doporučit. Na všem se dohodneme, mají skvělé nápady, doporučení a rozsáhlé možnosti spolupráce. Spolupracuji s nima na SEO, e-mailingu, tvorbě blogu a taktéž na nové vizáži e-shopu. Každý měsíc zasílají přehled činností za uplynulý měsíc a taktéž každý měsíc zasílají přehled na další měsíc. Z toho si můžete vybrat, co byste chtěli, nechtěli či další návrhy. Kolegové jsou velmi nápomocni, ochotní, vstřícní a odpovídají velmi brzo.

Využijte nezávazné konzultace, poradíme vám s marketingem.

Back To Top