skip to Main Content

Podívejte se na výsledky naší práce a některé klienty, kterým pomáháme s internetovým marketingem.

Nepracujeme se stovkami klientů, protože bychom jim nezvládli nabídnout to nejlepší, co dokážeme. Místo toho uzavíráme intenzivní spolupráci s těmi, kteří to s obsahovým marketingem myslí opravdu vážně. Těm pomůžeme vybudovat dlouhodobý proud nových zákazníků, na kterém mohou postavit své podnikání.

Zaujala vás naše práce? Spojte se se specialisty na obsahový marketing a ukažte svým konkurentům, že jste to vy, kdo uspěje. Spojte se s námi a snižte náklady na marketing. Lidé budou váš obsah milovat, doporučovat ho a vracet se k němu.

Index pilnosti včelího týmu:

0+
napsaných článků
0+
připravených e-mailů
0+
zpracovaných e-booků
0+
vytvořených infografik

Vybrané spolupráce

Prohlédněte si vybrané projekty, kterým díky nám obsahový a inbound marketing pomáhá získat a udržet si zákazníky.

Gatema IT

Na jednorázovou spolupráci v podobě přípravy obsahové strategie a redesignu webových stránek jsme navázali pravidelnými aktivitami – tvorbou případových studií i výkonnostních kampaní.

STREFA

STREFA s.r.o. se na nás obrátila s požadavkem zvýšit návštěvnost a ideálně také tržby z organické návštěvnosti. Klient získával většinu zákazníků skrze drahé výkonnostní kampaně a to bylo potřeba změnit.

TaskaHned.cz

Ukázka práce TaskaHned.cz.

Firma TaškaHned, která se specializuje na výrobu a potisk papírových tašek, nás oslovila s cílem podpořit prodej hlavního produktu a vyvrátit zastaralé názory o nákladnosti papírových tašek.

Speciální Zahradnictví

Speciální Zahradnictví ukázka práce.

Úzce zaměřený obchod pro indoor pěstitele rostlin, kterému jsme pomohli vytvořit nový web a zvýšili počet zákazníků. Spolupracujeme na obsahovém marketingu, SEO, facebookové propagaci a e-mailingu.

Dalekohlady.sk

Dalekohlady.sk ukázka práce.

Pro tradičního prodejce optiky na Slovensku i v ČR jsme připravili návrh redesignu, který zpřehlední e-shop, zjednoduší výběr produktů, připraví půdu pro obsahový marketing a zatraktivní vzhled.

Cannapurna

Cannapurna ukázka práce.

Nám i klientovi bylo jasné, že k vytvoření e-shopu, který má úspěšně a dlouhodobě fungovat, nestačí šablonovité řešení. Čekalo nás vypracování marketingové strategie i její následné uvedení do praxe.

Pro jednu z největších tuzemských bank jsme tvořili infografiky, díky kterým se informace stanou snadněji a rychleji pochopitelnými.

Spolupráce s Bonami.

Pro prodejce nábytku a bytových dekorací Bonami jsme připravili rozsáhlou obsahovou strategii.

Pro největší český e-mailingový nástroj jsme vytvořili komplexní obsahovou strategii, podle které SmartEmailing stále postupuje.

U českého nástroje pro efektivnější zákaznickou péči pravidelně konzultujeme jejich kroky v obsahovém marketingu.

Nový web a především kvalitní e-mailingové automatizace jsme vytvářeli pro velmi úspěšného prodejce vitamínů a výživových doplňků pro ženy.

Pro českou nebankovní instituci, která se specializuje na spotřebitelské financování, jsme navrhli strategii komunikace na sociálních sítích.

Pojišťovací společnosti s mezinárodním působením jsme vyladili vizuální obsah.

Návrh bez názvu (11)

E-shopu Strefa.cz, který nabízí širokou nabídku střešních krytin a spojovacích materiálů, se staráme o pravidelnou optimalizaci pro vyhledávače.

Další spolupráce

taskahned logo
Dostupný advokát.
tech data distribution logo

Co o nás říkají klienti

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet, a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme nový obsah, který bude zajímavý jak pro nové, tak stávající zákazníky – provozovatele e-shopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti, jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady, jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouhou trať – kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Včeliště se nemohlo pojmenovat výstižněji! Od začátku spolupráce jsem s nimi maximálně spokojený. Nejen že jsou opravdu pilní, dodržují termíny a odvádí velmi kvalitní práci, ale hlavně jsou kreativní a u všeho přemýšlí. Přichází s nápady, které by laik nevymyslel, a je vidět, že to co dělají, je opravdu baví. Po dvou letech „e-shopování” jsme potřebovali pomocnou ruku, protože zákazníků přibývalo a náš amatérismus už na ně nestačil. Chtěli jsme po Včelišti hlavně marketingovou strategii, ale postupně se toho nabalilo více a pomáhají nám se vším, na co si jen vzpomeneme. Od grafiky webu přes PPC, správu sociálních sítí a samozřejmě SEO až po profesionální fotografie. Prostě od A do Z. Když mi přišla od Včeliště marketingová strategie, tak jsem si z ní doslova sedl na zadek. Tak perfektně a precizně zpracovanou a obsáhlou strategii jsem popravdě nečekal. Předčila mé očekávání a budu z ní čerpat ještě hodně dlouho. Jsem neskutečně rád, že jsem Včeliště objevil a oslovil. Je to agentura, se kterou se cítím na správné cestě a noci jsou pro mě klidnější. Děkuji celému týmu a těším se na pokračující spolupráci.

Obdržené certifikáty

Konkrétní ukázky naší práce

Podívejte se, jaký obsah jsme pro naše klienty již vytvořili. Jsme dobří i ve vytvoření obsahové strategie a propagaci obsahu. Klikněte na ikonku níže pro výběr konkrétních výsledků naší práce.

Ukázky textů Včeliště.

TEXTACE

Píšeme poutavé texty, které promění návštěvníky webu v zákazníky.

Ukázka obsahových strategií Včeliště.

OBSAHOVÉ STRATEGIE

Vymýšlíme detailní obsahové strategie pro dosažení stanovených prodejních cílů.

Ukázky infografik Včeliště.

INFOGRAFIKY

Navrhujeme infografiky, které upoutají pozornost a předají hodnotné informace.

Ukázka e-mailů Včeliště.

E-MAILY

Nastavujeme efektivní e-mailovou komunikaci pro udržení kontaktu se zákazníky.

Ukázky e-booků Včeliště.

ELEKTRONICKÉ PUBLIKACE

Vytváříme publikace, které zvyšují povědomí o značce a pomohou vám získat kontakty.

Ukázka propagace obsahu Včeliště.

PROPAGACE OBSAHU

Pomocí promyšlené propagace dostáváme obsah k potenciálním zákazníkům.

Co o nás říkají klienti

Chtěl bych poděkovat kolektivu společnosti Lepidus s.r.o. a jmenovitě také i slečně Barboře Smyčkové za precizně provedenou práci při plánování, tvorbě a vedení našich firemních FB stránek. Svého úkolu se lidé z této firmy zhostili velice dobře a vždy s přístupem opravdových profesionálů. Dokázali nám na FB vybudovat za poměrně krátkou dobu velké publikum příznivců a velkým podílem se zasloužili o budování značky Jasmine. Mohu vřele doporučit všem, kteří budují privátní brand.

Bc. Michal Špaček – jednatel společnosti My Jasmine Trading s.r.o.

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

U Včeliště jsme konečně nalezli skutečnou IT podporu. Jejich služby jsou vysoce profesionální, při komunikaci se zákazníkem vše přehledně vysvětlí a vysvětlení přizpůsobí technické úrovni zákazníka tak, že nemusí trpět komplexem méněcennosti. Zadaná práce byla vždy dodaná včas a perfektní. Nikdy nebyl problém cokoli osvětlit, úkol vzali za svůj a snažili se, aby navrhované změny dávaly smysl a splnily naše představy.

Logo anglictina-hry.cz

Spolupráci se Včelištěm mohu jen a jen doporučit. Na všem se dohodneme, mají skvělé nápady, doporučení a rozsáhlé možnosti spolupráce. Spolupracuji s nima na SEO, e-mailingu, tvorbě blogu a taktéž na nové vizáži e-shopu. Každý měsíc zasílají přehled činností za uplynulý měsíc a taktéž každý měsíc zasílají přehled na další měsíc. Z toho si můžete vybrat, co byste chtěli, nechtěli či další návrhy. Kolegové jsou velmi nápomocni, ochotní, vstřícní a odpovídají velmi brzo.

Při spolupráci se Včelištěm jsem vždy ocenila okamžitou a skvělou komunikaci. Mé požadavky byly vyslyšeny a v případě potřeby i realizovány. Cítila jsem upřímný zájem o to, aby vše fungovalo jak má a nikdy jsem nebyla nechána v technických nastaveních apod. „na pospas“. Na spolupráci oceňuji rychlost, kvalitu a podporu!

Logo muzujist.cz

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii, do které jsou zapojené různé prvky od blogu, webu, PPC a Facebook kampaní až po propojení do automatických kampaní v e-mailingovém nástroji. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít pomocí obsahového marketingu získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Od Včeliště jsme si objednali SEO analýzu, která byla skvěle zpracovaná a vyplynuly z ní návrhy na vylepšení webu (ať už se jednalo o doplnění samotné struktury webu, úpravy obsahu nebo jiná technická nastavení Shoptetu). I díky nim se podařilo vrátit stránky po propadu návštěvnosti z vyhledávačů na původní hodnoty, změnit doménu bez ztráty a nastartovat růst. Pomáhají nám i s e-mail marketingem, spolupráci s nimi hodnotíme jako velice přínosnou.

Naše rozhodnutí pro Včeliště nebylo dílem náhody. Jejich pravidelně zasílané newslettery nás přesvědčily, že jsou správnou volbou pro naši spolupráci na začínajícím projektu. Původně jsme věřili, že zvládneme vše sami, ale časem jsme došli k závěru, že vypracování kvalitní marketingové strategie vyžaduje odbornou pomoc. Spolupráce se Včelištěm byla od samého začátku přátelská a otevřená. Výsledkem naší spolupráce byla precizně zpracovaná, obsáhlá strategie, která se věnovala analýze konkurence, definici cílových skupin, využití sociálních sítí a obsahovala také doporučení pro technická a obsahová zlepšení a mnoho dalších doporučení. Několik týdnů po převzetí strategie se k ní stále vracíme a nacházíme v ní cenné informace. Děkujeme

logo-cesta-zelvy

Oslovili jsme Včeliště, aby nám zpracovali komplexní marketingovou strategii. Dostali jsme přehledně zpracovaný dokument, který obsahoval doporučení a postupy, které v současné době aplikujeme v praxi. Pomohli nám také nastavit PPC reklamy a naučili nás, jak s reporty pracovat a získat tak cenné informace, které nám pomáhají zlepšovat naše kampaně. Jejich analýzy nám pomáhají lépe porozumět údajům a implementovat změny. Včeliště je parta profesionálů, se kterými se skvěle komunikuje a spolupracuje.

Využijte nezávazné konzultace, poradíme vám s marketingem.

Back To Top