skip to Main Content

Podívejte se na výsledky naší práce a některé klienty, kterým pomáháme s internetovým marketingem.

Nepracujeme se stovkami klientů, protože bychom jim nezvládli nabídnout to nejlepší, co dokážeme. Místo toho uzavíráme intenzivní spolupráci s těmi, kteří to s obsahovým marketingem myslí opravdu vážně. Těm pomůžeme vybudovat dlouhodobý proud nových zákazníků, na kterém mohou postavit své podnikání.

Zaujala vás naše práce? Spojte se se specialisty na obsahový marketing a ukažte svým konkurentům, že jste to vy, kdo uspěje. Spojte se s námi a snižte náklady na marketing. Lidé budou váš obsah milovat, doporučovat si ho a vracet se k němu.

tým včeliště homepage

Index pilnosti včelího týmu:

0+
Napsaných článků
0+
Připravených e-mailů
0+
Zpracovaných e-booků
0+
Vytvořených infografik

Vybrané spolupráce

Prohlédněte si vybrané projekty, kterým díky nám obsahový a inbound marketing pomáhá získat a udržet si zákazníky.

Gallagher.cz

Gallagher.cz

Brněnský obchod s elektronickými cigaretami jsme téměř z nuly posunuli mezi velké prodejce e-cigaret na internetu díky obsahovému marketingu a optimalizaci pro vyhledávače.

SpeciálníZahradnictví.cz

specialnizahradnictvi-reference4

Úzce zaměřený obchod pro indoor pěstitele rostlin, kterému jsme pomohli vytvořit nový web a zvýšili počet zákazníků. Spolupracujeme na obsahovém marketingu, SEO, facebookové propagaci a e-mailingu.

kb

Pro jednu z největších tuzemských bank jsme tvořili infografiky, díky kterým se informace stanou snadněji a rychleji pochopitelnými.

era-reality-logo

Pro síť realitních kanceláří jsme vytvořili originální obsahové kampaně pro makléře.

smartemailing-logo

Pro největší český e-mailingový nástroj jsme vytvořili komplexní obsahovou strategii, podle které SmartEmailing stále postupuje.

supportbox-logo

U českého nástroje pro efektivnější zákaznickou péči pravidelně konzultujeme jejich kroky v obsahovém marketingu.

ladylab-logo

Nový web a především kvalitní e-mailingové automatizace jsme vytvářeli pro velmi úspěšného prodejce vitamínů a výživových doplňků pro ženy.

home credit

Pro českou nebankovní instituci, která se specializuje na spotřebitelské financování, jsme navrhli strategii komunikace na sociálních sítích.

AXA

Pojišťovací společnosti s mezinárodním působením jsme vyladili vizuální obsah.

strefa_logo

E-shopu Strefa.cz, který nabízí širokou nabídku střešních krytin a spojovacích materiálů, se staráme o pravidelnou optimalizaci pro vyhledávače.

Další spolupráce

kvetiny-online-logo-big
silon
topgal
carbounion-logo
technimax-logo
Comsource.cz
frepro
pwc
taska hned
zaloz firmu
liberec
antena-logo
bundicky
kompresory-logo
fotbalprovas-logo
eshop-rychle-logo
brnenskalekarna-logo
dekorhome logo new red

Co o nás říkají klienti

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet, a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme nový obsah, který bude zajímavý jak pro nové, tak stávající zákazníky – provozovatele e-shopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti, jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady, jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouho trať – kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Logo Fb

Skupina Carbounion dlouhodobě nabízí dodávky konečným zákazníkům, zejména domácnostem za velmi výhodných podmínek. Bohužel tyto výhodné podmínky nenacházely dostatečnou odezvu u zákazníků. Hlavní důvod byl v malém obecném povědomí o Skupině Carbounion. Proto jsme oslovili specialisty na online marketing - firmu Včeliště . Po prvních úvodních schůzkách jsme poznali, že Včeliště má hluboké znalosti z problematiky, má i efektivní nástroje na realizaci stanovených cílů. Tím si Včeliště získalo naši důvěru a navázali jsme spolupráci. Včeliště pro nás vypracovalo několik strategických plánů, které se odvíjí od filozofie firmy, aktuálních trendů a samozřejmě i od jejich zkušeností. Nyní již máme úvodní fází včetně spuštění nového webu za sebou a zahájili jsme pravidelnou spolupráci.

Na Včelišti se nám líbí především svědomitost a rychlost s jakou řeší zadané úkoly. Dokáží zpracovat i velmi odborná témata z našeho oboru na vysoké úrovni a naše korektury týkající se právě odborných záležitostí jsou většinou jen kosmetického charakteru. V neposlední řadě pak velmi oceňujeme komplexnost nabízených služeb v oblasti marketingu.

Hejkal Carbounion

Konkrétní ukázky naší práce

Podívejte se, jaký obsah jsme pro naše klienty již vytvořili. Jsme dobří i ve vytvoření obsahové strategie a propagaci obsahu. Klikněte na ikonku níže pro výběr konkrétních výsledků naší práce.

Reference články Texty
Obsahové strategie Obsahové strategie
Reference infografiky Infografiky
E-maily E-maily
E-booky Elektronické publikace
Propagace obsahu Propagace obsahu

Co o nás říkají klienti

Chtěl bych poděkovat kolektivu společnosti Lepidus s.r.o. a jmenovitě také i slečně Barboře Smyčkové za precizně provedenou práci při plánování, tvorbě a vedení našich firemních FB stránek. Svého úkolu se lidé z této firmy zhostili velice dobře a vždy s přístupem opravdových profesionálů. Dokázali nám na FB vybudovat za poměrně krátkou dobu velké publikum příznivců a velkým podílem se zasloužili o budování značky Jasmine. Mohu vřele doporučit všem, kteří budují privátní brand.

Bc. Michal Špaček – Jednatel Společnosti My Jasmine Trading S.r.o.

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

Michal Hanák

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii, do které jsou zapojené různé prvky od blogu, webu, PPC a Facebook kampaní až po propojení do automatických kampaní v e-mailingovém nástroji. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít pomocí obsahového marketingu získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Jiri Simon Reference

Od Včeliště jsme si objednali SEO analýzu, která byla skvěle zpracovaná a vyplynuly z ní návrhy na vylepšení webu (ať už se jednalo o doplnění samotné struktury webu, úpravy obsahu nebo jiná technická nastavení Shoptetu). I díky nim se podařilo vrátit stránky po propadu návštěvnosti z vyhledávačů na původní hodnoty, změnit doménu bez ztráty a nastartovat růst. Pomáhají nám i s e-mail marketingem, spolupráci s nimi hodnotíme jako velice přínosnou.

Logo Elcigon

Využijte nezávazné konzultace, poradíme vám s marketingem:

Back To Top