skip to Main Content

O Včelišti

Jsme marketingová agentura, která se specializuje na obsah. Díky poutavému obsahovému marketingu vám pomůžeme oslovit a udržet si zákazníky.

Naším cílem je pomoci co nejvíce firmám a projektům v ČR dělat promyšlený dlouhodobý marketing. Jedině díky němu totiž získáte konkurenční výhodu a více klientů.

Přečíst si celý příběh

Proč jsme se pojmenovali zrovna Včeliště

Stejně jako včelka po částech sbírá nektar a postupně vytváří svůj finální produkt – med – i internetový marketing sestává z mnoha malých činností, které jako celek umožní dosáhnout cíle. Texty, e-maily, odkazy, bannery, videa, příspěvky na sociálních sítích. Všechny tyto drobné kroky dohromady přinášejí velký výsledek. Inspirovali jsme se proto včelkami a vymysleli novotvar Včeliště – jako místo, kde pilně pracujeme.

Kontaktujte nás

Sídlo firmy:

Lepidus s. r. o.
Dřevčice 213
Brandýs nad Labem
250 01

E-mail: info@vceliste.cz
Telefon: +420 777 690 636

Fakturační adresa společnosti:

Lepidus s.r.o.
Dřevčice 213
Brandýs nad Labem
250 01
IČ: 28947584, DIČ: CZ28947584

Na koho se můžete na Včelišti obrátit

Josef Řezníček

Josef Řezníček

Zakladatel

Josef založil projekt Včeliště.cz a stará se o chod Včeliště a jeho růst. Věnuje se především prezentaci společnosti na veřejnosti, obsahovému marketingu pro Včeliště a vede vzdělávací oddělení firmy. Obracet…

Číst dál
Barbora Smyčková

Barbora Smyčková

Projektová a account manažerka

Multitasking je Bářino druhé jméno! Puntičkářka všemi couly a rozená koordinátorka má na starosti všechny včelí projekty. Když zrovna neplánuje realizace klientských projektů, komunikuje se všemi kolegy, aby na Včelišti…

Číst dál
Jan Vašků

Jan Vašků

Obsahový stratég a korektor

Honza je všetečný detailista, korektury jsou pro něj tedy nejen prací, ale také posláním a hrou. Po absolvování elektrotechnické střední školy zjistil, že elektřina pro něj nebude to pravé, a…

Číst dál
Tereza Nnaji

Tereza Nnaji

Obsahový stratég a copywriterka
Tereza si své první peníze za textařinu vydělala už na základní škole při přepisování slohů pro spolužáky. Od té doby píše vlastně pořád.
Číst dál
Dana Kuljovská

Dana Kuljovská

Obsahový stratég
Danu nadchla tvorba obsahu již na vysoké škole. Tvorbě marketingových kampaní zasvětila i svou diplomovou práci. Ve Včelišti má na starosti přípravu a realizaci obsahových strategií.
Číst dál
Pavlína Švejdová.
Pavlína Švejdová

Pavlína Švejdová

Asistentka

Už na střední škole poznala Pavlína svou zálibu v číslech, dokonce dobrovolně maturovala z matematiky. Svou vášeň pro čísla, tabulky a analýzy pak stvrdila výběrem statistiky coby oblasti své bakalářské…

Číst dál
Veronika Maleňáková.
Veronika Maleňáková

Veronika Maleňáková

Copywriterka a obsahový stratég

V záludnostech českého a anglického jazyka si Veronika libovala už od školních let. Při studiu médií se vrhla do světa marketingu a starala se o sociální sítě menších i velkých…

Číst dál
Klára Sudová
Klára Sudová

Klára Sudová

Copywriterka a správkyně sociálních sítí
Klára si už na základní škole libovala v psaní slohů a nezaskočila ji ani ta nejpodivnější témata. Když o několik let později zjistila, že se psaním textů může živit, vrhla se po hlavě do světa copywritingu – a v něm i zůstala.
Číst dál
Slávek Trávníček

Slávek Trávníček

SEO specialista
V online světě žije Slávek SEO analýzami a propagací obsahu. Ví jak na to, aby vás bylo vidět a slyšet. Baví ho zkoumat možnosti zlepšení webu, srší nápady, které usměrňuje testováním a výsledky.
Číst dál
Barbora Vigašová.
Barbora Vigašová

Barbora Vigašová

Správkyně sociálních sítí
Barbora byla dlouhou dobu vlk samotář, kdy pracovala na vlastních e-commerce projektech nebo se toulala ulicemi Londýna a snažila se přijít na to, kam se zatoulat dále.
Číst dál
Simona Porubská

Simona Porubská

Linkbuilderka
Nejvíce ji v online marketingu baví vymýšlet, jaká synonyma lidé hledají a jak propojit různorodá odvětví, aby získala co nejvíce kvalitních zpětných odkazů.
Číst dál
Martina Hudečková

Martina Hudečková

Korektorka a copywriterka
Martinu baví skvělé texty: číst je, psát, brousit k dokonalosti. Nejlíp jí to jde nad šálkem cappuccina. Poradí si s pravopisnými i stylistickými záludnostmi, zároveň nevypíná copywriterský zrak. Věří, že v detailech je síla.
Číst dál
Lucia Kostková

Lucia Kostková

Designérka
Kdybyste nakoukli Lucce do starých školních sešitů, našli byste v nich kromě zápisků také hromadu ilustrací a skic. Rozhodování o budoucnosti proto nebylo moc složité – od střední školy se Lucka věnuje umění a grafickému designu.
Číst dál
Mariana Grušová

Mariana Grušová

Obsahový stratég
Mariana, které ve Včelišti všichni říkají Mari, miluje psaní snad od chvíle, kdy se to naučila ve školní lavici. Jako větší holku ji zaujal online marketing, což jí přirozeně přivedlo k práci marketérky a redaktorky v médiích.
Číst dál

Náš příběh

Začínali jsme jako malá firma, kterou v roce 2012 založil Josef Řezníček. Josef vedl v minulosti několik e-shopů, ale ze všeho nejvíce ho bavila jejich propagace. Projekty postupně prodal a odstartoval agenturu obsahového marketingu

Na pomoc si přizval zkušené SEO specialisty, obsahové stratégy a copywritery. Práce neustále přibývalo, a do týmu se proto přidali další kolegové. Řady Včeliště rozšířila grafička, korektor a projektový manažer. Po čase jsme otevřeli kanceláře v Praze, ale dlouho jsme v nich nevydrželi – za rok už jsme je zase opouštěli. Zjistili jsme totiž, že práce na dálku nám vyhovuje mnohem více.

Pracujeme tam, kde nacházíme inspiraci

Dnes máme na Včelišti spolupracovníky z celé republiky. Místo nudných open space kanceláří pracujeme všichni tam, kde se nám tvoří nejlépe. A důležité porady pořádáme na zajímavých místech, třeba na horské chatě nebo ve vinném sklípku. Přichází tam na svět mnohem lepší nápady než v šedých zasedačkách. Práce na dálku nám také umožňuje mít v týmu ty nejlepší lidi, nezávisle na jejich bydlišti.

Od začátku jsou součástí Včeliště také naši nejoddanější kolegové včelka Mája a trubec Vilík. Bereme je s sebou na pracovní srazy i dobrodružné výlety za hranice.

Obsah funguje i pro nás

To, že obsahový marketing funguje, se nám potvrzuje každý den. Většinu našich klientů jsme získali díky tomu, že četli naše články, zhlédli videa nebo nás znají díky e-bookům, prezentacím, kurzům nebo e-mailům. Vydali jsme první knihu o obsahovém marketingu v Česku a spustili tréninky, které vás naučí vše, co o content marketingu potřebujete vědět.

Dáváme o sobě vědět i na zajímavých offline akcích a vedeme praktické školení a workshopy. Zákazníci nás také často oslovují přes doporučení našich stávajících klientů. Díky obsahu jsme vidět a víme, jak zviditelnit i vás

Nejdůležitější včeliští mezníky

Na základě zkušeností, které jsme získali při provozování několika e-shopů a desítek obsahových webů, jsme založili Včeliště a začali nabízet všechno možné i nemožné na poli internetového marketingu.

Spustili jsme první verzi online tréninku o SEO seoskola.cz. Několikrát jsme ho vylepšili, předělali a upravili. Jde o největší online školení o SEO v Česku.

Naši včeliští maskoti zažili také romantickou chvilku.

Včeliště se zaměřuje na SEO. Píšeme o tom blog a radíme ostatním, jak na optimalizaci pro vyhledávače.

Do týmu přibíráme korektorku Terku, SEO specialistu Honzu, copywriterku Vendulu a obsahového stratéga Tomáše.

Uspořádali jsme první firemní soutěž focení se s naším maskotem a oslavili jsme to v sushi baru.

Tým Včeliště roste. Nabíráme copywriterky Petru a Lenku, projektového manažera Martina, seo specialisty Libora a Petra, grafičku Aničku a stážistu Karola.

Vydáváme knížku Obsahový marketing ve vydavatelství Computer press. Naše knížka je vůbec první publikací o obsahovém marketingu v češtině.

Vyhlašujeme ročník soutěže o nejlepší fotku se včelkou. Nakonec to s velkou slávou vyhrává Vilík se zamrzlou trávou.

Rozrůstáme se ještě více. Do týmu se přidávají další obsahoví stratégové Míša a Dan. Nabíráme projektového manažera Tomáše, aby nám ve všem udělal pořádek. V týmu jsme přivítali také korektorku Zdeňku a Terku a copywritera Matěje.

Představujeme službu CopyVčelka, která u nás nemá obdoby – pravidelný copywriting za měsíční paušál.

Otevíráme nové vlastní kanceláře v Praze a pořádáme pořádný vánoční večírek.

Startuje náš trénink Emarketingovykompas.cz. Zájemci si podle něj mohou sestavit vlastní internetový marketingový plán, který jim pomůže vydělávat a přivádět zákazníky.

Hádáme se, jestli je lepší včelka Mája, nebo Chuck Norris. Končí to remízou.

Vzniká DesignVčelka. Funguje podobně jako CopyVčelka. Za měsíční poplatek získají klienti veškerou každodenní grafiku, kterou potřebují pro svůj obsahový marketing.

Do týmu přichází Bára, která má na starosti sociální sítě, CopyVčelku a DesignVčelku. Tým posiluje i další obsahový stratég Veronika, přichází nový SEO specialista Katka a copywriteři Irča, Jana, Tomáš a Kuba.

Opouštíme pražské kanceláře a začínáme se soustředit tam, kde se nám pracuje nejlépe: doma, na chatě, v coworkingových prostorech po celé ČR nebo na pláži.

Spouštíme nový web Vceliste.cz. Už nemáme kreslený design, ale zato se na stránkách vyznáte. 🙂

Startuje trénink Marketingobsahem.cz. Učí zájemce, jak bavit svým marketingem a zaujmout zákazníky.

Ošetřujeme válečné zranění našeho projektového manažera. Zradil ho dětský skákací hrad.

Vstupujeme do offline světa. Objevujeme se na akcích, dáváme o sobě vědět, pořádáme konference, školení a workshopy.

Práce stále přibývá, přijímáme proto do týmu další posily. Korektorku Dominiku, která se později stává dalším obsahovým stratégem, webmastera Martina, obsahového stratéga Evu a korektora Honzu.

Vítáme nový rok v Krkonoších a nad šálkem svařáku ladíme strategii na další období.

Navštěvujeme nejhlubší sladkovodní propast na světě. Nemusíme daleko, nachází se v Hranicích na Moravě.

Pořádali jsme 2 živá školení obsahového marketingu, firemní školení copywritingu a firemní školení tvorby infografik.

I nadále o sobě dáváme vědět a objevujeme se na akcích jako Marketikon, Barcamp Kolín a nebo Marketing Mix.

Rozšířili jsme tým o Silvii Dluhošovou, Aleše Wilka, Marianu Grušovou, Lenku Pavlíkovou a Kláru Sudovou.

A samozřejmě jsme nezapomněli ani na teambuildingové akce. V lednu jsme byli v TEPfactoru v Praze, v dubnu v Krkonoších, v červnu jsme si vyzkoušeli test týmových rolí, který vedla Edita Dostálová a vše jsme zakončili říjnovým srazem v Plzni, kde jsme šli na prohlídku pivovaru.

Spustili jsme projekt Kafe a marketing, což je akce kde se pravidelně vídáme s významnými osobnostmi českého marketingu u šálky kávy.

Kafe a marketing.

Pokračovali jsme také ve školení obsahového marketingu, kdy jsme pořádali několik interních školení ve firmách. Kromě neveřejných školení jsme ale také byli na akcích jako Ze života e-mailu, Copy na stojáka a zavítali jsme do Prahy a do Kolína na Barcamp.

Abychom obsahový marketing ještě více rozšířili mezi lidi, vydali jsme novou knihu Začněte s obsahovým marketingem, kde se dozvíte jak na perfektní obsahovou strategii.

Image result for kniha začněte s obsahovým marketingem

Abychom se nenudili, rozhodli jsme se šířit i osvětu v e-mail marketingu a to pomocí našeho webu mailujeme.cz. Najdete tam užitečné informace z oblasti e-mail marketingu jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Změny se ale udály i v našem týmu. Do týmu jsme přivítali nového SEO specialistu Slávka Trávníčka, copywritera Petra Hezkého a copywriterku a specialistku na obsah Terku Nnaji. A přestože všichni pracujeme na dálku, tak jsme za celý rok měli několik jednodenních setkání v Praze a jednu vícedenní akci na severu Čech, v Děčíně.

DSCF1253 (1) (1)

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz? Máte zájem o naše služby? Pošlete nám vzkaz pomocí tohoto formuláře:

Back To Top

Na těchto stránkách užíváme cookies. Proti jejich sběru na základě oprávněného zájmu se můžete odvolat na info@vceliste.cz, nebo budeme rádi, když nám jejich užívání odsouhlasíte. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít