skip to Main Content

Konzultace

Ne vše se dá zabalit do nějakého řešení nebo služby. A pro tyto případy jsou tu marketingové konzultace, v rámci nichž vám poradíme s některou z oblastí internetového marketingu. Ať už chcete pomoci s tím, jak se posunout dál, potřebujete zhodnotit situaci, v níž se nacházíte nebo máte zájem o konkrétní radu, pro řešení problému si stačí objednat konzultaci s námi.

Ptát se nás můžete na věci týkající se obsahového marketingu, internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače, sociálních sítí a e-mail marketingu. Podívejte se, s čím se na nás ostatní často obracejí a objednejte si konzultaci svého problému ještě dnes.

Konzultace obsahového marketingu

Cítíte, že váš obsah nedosahuje takových výsledků, jakých by mohl? Nevíte, jak změřit a vyhodnotit jeho působení na příjemce a čím zaujmout stávající i nové zákazníky? Potom je čas zkonzultovat obsahový marketing s námi.

Zhodnocení výsledků

Podíváme se na vaši současnou aktivitu, zhodnotíme výsledky a doporučíme změny ve strategii, které vylepší vaše výsledky.

Směrování strategie

Doporučíme vám, kam se s obsahovou strategií posunout a co dělat a co nikoliv, abyste měli na internetu úspěch a získali nové zákazníky.

Vymýšlení nových nápadů

Vneseme do vašeho obsahu nové nápady a impulsy, rozšíříme obsahovou strategii nad rámec publikačního plánu.

Individuální konzultace

Potřebujete pomoci s čímkoli dalším v oblasti obsahového marketingu? Stačí říct a podíváme se na to při společné konzultaci.

kviz_tvorba

Konzultace optimalizace pro vyhledávače

Trápí vás návštěvnost z vyhledávačů a potřebujete poradit od odborníků? Pomůžeme vám se získáním více zákazníků z vyhledávačů. Připravte si konkrétní dotazy, nebo nám předložte současnou situaci, abychom vymysleli, co s ní.

SEO analýza

Vhodné cílení

Na jaká klíčová slova byste měli cílit, kde jsou slabé stránky vaší konkurence a kde máte šanci na úspěch ve vyhledávačích.

Úpravy stránek

Zkontrolujeme úpravy, které provedete po analýze, a pomůžeme vám s veškerým nastavením on-page faktorů.

Směrování strategie

Vneseme do vaší strategie nové nápady na tvorbu zpětných odkazů. Pomůžeme vám se stanovováním dalších cílů.

Individuální konzultace

Během konzultací vám pomůžeme s jakoukoli oblastí optimalizace pro vyhledávače, s analýzou penalizace i s odkazovým profilem.

Konzultace e-mail marketingu

E-mailing je jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů, proto po něm můžete právem požadovat skvělé výsledky. Pokud se vám jich nedostává, domluvte si s námi konzultaci, ať objevíme, kde je zakopaný pes.

Nastavení e-mailingu

Pomůžeme vám se segmentací kontaktů, nastavením softwaru pro e-mailing a přípravou efektivního e-mail marketingu.

Formování obsahu e-mailů

Aktivně se zapojíme do návrhu celých e-mailů, jejich textů a výzev k akci. Takové e-maily nenechají příjemce chladnými.

Směrování strategie

Promyslíme pro newslettery a e-maily nová témata, která budou pro příjemce zajímavá. Pomůžeme vám s vyhodnocením jejich efektivity.

Individuální konzultace

Pomůžeme vám s jakoukoli oblastí e-mail marketingu. Zaměřit se můžeme na technické otázky, zvyšování výkonnosti a automatizaci.

Strategie e-mail marketingu

Konzultace ohledně sociálních sítí

Mít firemní profil na sociálních sítích je dnes pro většinu společností nezbytné. Základem úspěchu je však především jeho správa. Poradíme vám při tvorbě strategie, ohledně způsobu komunikace, spouštění kampaní i rozvoje komunity.

Strategie sociální sítě

Pomoc s nastavením profilů

Poradíme vám, co udělat, aby váš profil dobře vypadal po vizuální stránce a aby měl fanouškům co říci po stránce obsahové.

Pomoc s kampaní

Chcete uspořádat reklamní kampaň na sociálních sítích, ale nevíte, jak na to? Poradíme vám – třeba jak realizovat soutěž nebo spoustu dalších věcí.

Směrování strategie

Přineseme vám nové nápady na obsah, doporučíme vhodná témata a způsob jejich prezentace. Pomůžeme vám s rozvojem komunity.

Individuální konzultace

Probrat společně můžeme vše, co se marketingu na sociálních sítích týká. Správu stránek, budování komunity i zvyšování interakcí.

Konzultace internetového marketingu

Způsobů, jak na internetu propagovat stránky, je mnoho. My vám doporučíme jen ty nejlepší. Po konzultaci s námi budete vědět, jak oslovit nové zákazníky a jak vybudovat stálé zdroje návštěvnosti pro své stránky.

Volba vhodných forem internetového marketingu

Poradíme vám, na co byste se měli zaměřit, abyste návštěvníky nejen oslovili, ale také z nich udělali své zákazníky.

Zbožové vyhledávače

Zaměříme se na optimalizaci, úpravu a správu xml výstupů pro zbožové vyhledávače jako je Zboží.cz, Heureka.cz a další.

Hodnocení nabídek marketingových příležitostí

Nezávisle zhodnotíme nabídky marketingových příležitostí, které se k vám dostanou. V případě zájmu za vás vyřešíme i celý proces rozhodování.

Individuální pomoc

Rádi vám pomůžeme vyřešit jakékoli otázky týkající se internetového marketingu, na které nebudete moci nalézt odpověď.

Obsahová strategie

Vyberte si balíček konzultací dle svých potřeb

Pokud nevíte, jak dlouhou konzultaci budete potřebovat, objednejte si malou konzultaci na 1 hodinu, v rámci níž rozebereme problém, analyzujeme situaci a odhadneme náročnost.

Back To Top