skip to Main Content

Linkbuilding strategie, bez níž nebudete vidět

Tvorba zpětných odkazů neboli linkbuilding má při optimalizaci pro vyhledávače svou nezastupitelnou pozici. Zpětné odkazy pomáhají vašemu webu být vidět ve vyhledávačích na předních místech pro důležitá klíčová slova. Na Včeliště.cz pro vás vytvoříme strategii, která analyzuje konkurenci, vytyčí nejjednodušší cestu k získání návštěvníků z vyhledávačů a ukáže vám originální způsoby, jak může váš web získat dlouhodobé a kvalitní zpětné odkazy.

Mám zájem o tvorbu strategie

Co získáte s naší linkbuildingovou strategií

Jestliže máte vlastní tým, který tvoří váš obsah, ale postrádáte smysluplnou a systematickou tvorbu zpětných odkazů, protože nevíte, jak na to, obraťte se na nás. Dokážeme pro váš web vytvořit na míru šitou linkbuildingovou strategii, pomocí které budete získávat kvalitnější zpětné odkazy než konkurence.

S linkbuildingovou strategií od Včeliště získáte nejen informace o tom, jak a kde konkrétně získávat zpětné odkazy, ale i návrh obsahu, který by bylo vhodné vytvořit a použít při linkbuildingu. Ve strategii také analyzujeme konkurenci, určíme, s čím by bylo dobré při tvorbě zpětných odkazů začít a na jaká spojení máte největší šanci vylepšit si viditelnost ve vyhledávačích. Naše nápady na linkbuildingové kampaně s cílem vytvoření zpětných odkazů jsou konkrétní, můžete je rovnou přenést do praxe.

Co pro vás v rámci strategie linkbuildingu uděláme

Zanalyzujeme váš web

Provedeme analýzu vašeho odkazového profilu a vytvoříme návrhy pro jeho zkvalitnění.

Kreativní kampaně

Vymyslíme kreativní kampaně, které přilákají kvalitní zpětné odkazy. Umíme zapojit obsah i PR.

Zaměříme se na konkurenci

Provedeme analýzu 4 konkurentů a odhalíme jejich strategii. Poučíme se z chyb a načerpáme nové nápady.

Nasměrujeme vás

Řekneme vám, jak zpětné odkazy tvořit a jak nikoliv. Ušetříte si tím spoustu přešlapů a rychleji dosáhnete cíle.

Konkrétní seznamy webů

Vytipujeme seznamy oborových stránek, magazínů, diskuzí, blogů a influencerů pro spolupráci.

Udáme směr úsilí

Určíme, na jaká klíčová slova cílit, vytvoříme pro vás časové horizonty, kdy lze dosáhnout stanovených cílů.

Ukázka strategie linkbuildingu.

Postup při tvorbě linkbuildinové strategie

Seznámení s projektem

Seznámíme se s vaším projektem, s možnostmi tématu a s technickou stránkou webu. Získáme od vás potřebné přístupy, data, podklady, rozplánujeme tvorbu strategie a pustíme se do ní.

Zpracování strategie

Provedeme analýzu odkazových profilů vašeho webu i konkurenčních stránek, zaměříme se na viditelnost ve vyhledávačích a předneseme konkrétní nápady k získávání zpětných odkazů na váš web.

Prezentace výsledků

Sjednáme si společnou schůzku, na níž shrneme výsledky a nápady. Domluvíme se na jejich efektivní realizaci a na dalším postupu. Můžeme vám pomoci s realizací vymyšlených nápadů.

Analýza, kterou pro mou firmu vypracovalo Včeliště, považuji za veliký přínos. Mnohé mi objasnila. Děkuji také za doporučení pro můj web. V současné době je natolik výkonný, že jsem zrušil placenou propagaci. Web přesto pořád pracuje naplno. Jeho efektivita výrazně přesahuje naše možnosti uspokojit poptávku. Momentálně jsme například s vjezdovými branami vyprodáni na 5 měsíců dopředu, další zakázky musíme odříkat. Za úspěch na internetu vděčím Včelišti a konceptu SEO školy. Pokud bych v zimních měsících, kdy budu mít více prostoru, cítil, že by měl koncept, který by přivedl lepší výsledky, měl smysl, dovolím si vás znovu kontaktovat.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po strategii linkbuildingu

Back To Top