skip to Main Content

Obsahový marketing, který vám získá zákazníky

Efektivní obsahový marketing vám přivede nové zákazníky a pomůže udržet ty stávající. My se postaráme o to, abyste z něj vytěžili maximum. Napíšeme pro vás texty, vytvoříme grafiku, postaráme se o e-maily, sociální sítě, propagaci i vyhodnocení. Nebo vás naučíme, jak na to. Záleží na vás, jaká forma spolupráce vám nejvíce vyhovuje.

Co vám přinese marketing obsahem od Včeliště:

  • oslovení zájemců dříve než konkurence,
  • snížení ceny za získání zákazníka,
  • méně práce se získáváním nových klientů,
  • věrné a spokojené zákazníky.

Provedeme důkladnou přípravu, která zajistí výsledky

Obsahová strategie.

OBSAHOVÁ STRATEGIE

Vymyslíme podrobnou obsahovou strategii, díky které dosáhnete stanovených cílů.

Strategie e-mailingu.

STRATEGIE E-MAILINGU

Nastavíme váš e-mail marketing, který vám pomůže získat kontakty a snáze prodávat.

Strategie pro sociální sítě.

STRATEGIE PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zapojíme do marketingu sociální sítě a vyladíme komunikaci k dokonalosti.

SEO analýza od Včeliště.

SEO ANALÝZA

Pomůžeme váš web a obsah zviditelnit ve výsledcích vyhledávání.

Návrh webu od Včeliště.

NÁVRH WEBU

Navrhneme vám nový web, na kterém se návštěvníci jednoduše změní na zákazníky.

Marketingový trychtýř od Včeliště.

MARKETINGOVÝ TRYCHTÝŘ

Zajistíme získávání leadů, podporu prodeje i tvorbu marketingového trychtýře.

Marketingový směr od Včeliště.

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

Pomůžeme vám změnit nahodilé marketingové kampaně v komplexní strategii.

Konzultace Včeliště.

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Nejste si jisti, jak vám můžeme pomoci? Uděláme vám v tom jasno!

Efektivně zrealizujeme váš obsahový marketing

Obsahový marketing se vším všudy

Svěřte nám svůj content marketing od začátku do konce. Vymyslíme pro vás funkční strategii, připravíme kvalitní obsah, postaráme se o jeho propagaci a přivedeme nové zákazníky. Vy se tak můžete soustředit na důležitější činnosti. Třeba na péči o získané klienty.

Více informací

Psaní vás nebaví nebo na něj nemáte čas? Copywriteři ze Včeliště za vás vše napíšou. Získejte vlastní tým copywriterů, korektorů, obsahových stratégů a marketérů a svěřte mu články, texty na web, popisky, příspěvky na sociální sítě, e-maily a další texty.

Profesionální grafika vylepší prezentaci vaší značky a zefektivní obsahový marketing. Připravíme pro vás bannery, obrázky, infografiky, prezentace, náhledové obrázky, ikonky nebo třeba letáky pro váš každodenní marketing.

Připravíme pro vás poutavou infografiku od začátku až do konce.

Připravíme poutavý e-book, PDF či bonusový obsah, který návštěvníci získají za e-mail.

Profesionální obsahový stratég a marketéři z našeho týmu rádi vyřeší vaše problémy.

Nevíte, jak správně uchopit svůj obsahový marketing nebo chcete spolupracovat individuálně? Kontaktujte nás, rádi vám bezplatně poradíme.

Co o spolupráci s námi říkají naši zákazníci?

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii, do které jsou zapojené různé prvky od blogu, webu, PPC a Facebook kampaní až po propojení do automatických kampaní v e-mailingovém nástroji. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít pomocí obsahového marketingu získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Včeliště nám dlouhodobě pomáhá s obsahovým marketingem. Vytvořilo pěkný a funkční magazín a již několik skvělých e-booků. Cokoliv se stane a zeptám se, lidé ze Včeliště mi rychle odpoví a navrhnou řešení. Copywriterky píší články jako kdyby byly profesionální indoor pěstitelé rostlin, spolupráce se mi líbí.

U Včeliště jsme konečně nalezli skutečnou IT podporu. Jejich služby jsou vysoce profesionální, při komunikaci se zákazníkem vše přehledně vysvětlí a vysvětlení přizpůsobí technické úrovni zákazníka tak, že nemusí trpět komplexem méněcennosti. Zadaná práce byla vždy dodaná včas a perfektní. Nikdy nebyl problém cokoli osvětlit, úkol vzali za svůj a snažili se, aby navrhované změny dávaly smysl a splnily naše představy.

Logo anglictina-hry.cz

Naše spolupráce se Včelištěm nezačala náhodně, už v minulosti bylo o nich hodně slyšet, a tak při hledání partnera pro vytvoření naší nové obsahové strategie byla volba celkem jasná. Po určité době vývoje našeho hlavního produktu Eshop-rychle jsme zjistili, že potřebujeme nový obsah, který bude zajímavý jak pro nové, tak stávající zákazníky – provozovatele e-shopů.

Nechceme dělat věci napůl a bylo jasné že nejsme experti na vytvoření obsahové strategie a propagaci vlastního obsahu, proto jsme šli do spolupráce s lidmi ze Včeliště, kteří své práci rozumí na výbornou. A co nám to přineslo? Nové znalosti, jak tvořit a propagovat vlastní obsah, zcela novou obsahovou strategii a nápady, jak bychom mohli obsahový marketing dělat efektivněji. Spolupráce se Včelištěm tímto pro nás ale nekončí, řekl bych že spíše začíná. Budování nového obsahu je běh na dlouhou trať – kromě toho plánujeme nový e-mail marketing a opět rádi využijeme zkušeností expertů na slovo vzatých.

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

Včeliště jsem si k úpravě textů vybrala, na základě předchozí dobré spolupráce. Připravovali jsme společně dva semináře pro pracovníky informačních center Libereckého kraje a výsledek vždy odpovídal mé představě. Stejně tak tomu bylo při copy pracích. Vyhovuje mi jejich přátelský, ale velice profesionální přístup. Časová dynamika i důslednost, se kterou k úkolu přistupují. Texty teď mají ten správný švih, který jim jistě pomůže na cestě ke klientům.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku po obsahovém marketingu

Back To Top