skip to Main Content

E-mail marketing

Máte zásobu e-mailových kontaktů, ale nevíte, jak s nimi efektivně naložit? Pomůžeme vám chytře nastartovat váš e-mail marketing, abyste s ním své kontakty dokázali zaujmout a postupně ho zefektivnili a automatizovali. A pokud své kontakty stále ještě nemáte, poradíme vám, jak vhodně sbírat kontakty a jak s novou databází potenciálních zákazníků správně pracovat.

E-mail marketing se může stát jedním z vašich nejlepších marketingových kanálů, který vám bude přivádět stále nové zákazníky. Byla by proto škoda nevyužít jeho potenciálu na maximum. Ideálním startem v e-mail marketingu je tato služba.

Co vám e-mail marketing od Včeliště přinese

Postaráme se o celý start vašeho e-mailingu

Vymyslíme celý koncept od začátku až dokonce a vše připravíme ke spuštění. Vy jen dáte pokyn k přivedení zákazníků.

Připravíme šablony a první e-maily

Grafické responzivní šablony, první poutavé e-maily a celý software pro e-mailing nechte na nás. Vy přijdete k hotovému.

Promyslíme strategii komunikace

Komunikaci se zákazníky propracujeme tak, aby je skutečně oslovila. Vycházíme z nákupního cyklu a potřeb zákazníků.

Zvolíme vhodný nástroj

Doporučíme a nastavíme nejvhodnější nástroj pro vaše potřeby. Budete znát detailní statistiky, možnost A/B testování apod.

S čím vám pomůžeme:

Zhodnocení současného stavu

Podrobně analyzujeme zdroje vašich e-mailových kontaktů, zjistíme, jak s nimi pracujete a jakých výsledků dosahujete. Seznámíme se s vaší současnou e-mailingovou strategií a celkově s vaším projektem.

Volba nástroje a centrální databáze

Zvolíme nástroj pro správu kontaktů, pro rozesílání a segmentaci e-mailů, pro vyhodnocování a měření jejich efektivity. Nástroj volíme vždy dle vašich individuálních potřeb. Dále navrhneme způsob, jak propojit váš web s nástrojem pro předávání kontaktů do databáze.

Strategie e-mailové komunikace

Při komunikaci pracujeme s personami, nákupním cyklem a cíli, které stanovujeme pro lepší efektivitu celého obsahového marketingu. Promyslíme, kdy a s čím koho oslovíme, abychom společně stanovených cílů dosáhli. Zavedeme systém chytrých automatických e-mailů, které budou pracovat za vás.

Segmentace a testování

Navrhneme vhodné metody pro rozdělování kontaktů a způsoby různé komunikace s jednotlivými segmenty podle nákupního cyklu a zájmů. Promyslíme, co a jak bude vhodné při rozesílce testovat pro dosažení lepších výsledků.

Strategie pro získávání nových kontaktů

Identifikujeme způsoby, jak získat nové kontakty a jaké kanály či prostředky na vašem webu k tomu využít. Váš e-mail marketing pak díky tomu bude efektivnější a vy budete moci oslovovat stále nové potenciální zákazníky. Navrhneme i vhodné způsoby oslovení nových kontaktů a práci s nimi.

Automatizace

Vymyslíme způsoby, jak e-mailing automatizovat, a aplikujeme je i u vás, abychom ušetřili váš čas. I přes automatizaci dojde každému vašemu zákazníkovi pro něj na míru vytvořená zpráva, kterou nevyhodnotí jako nezajímavou či obtěžující.

Pročištění databáze a vložení kontaktů do softwaru

Vyčistíme vaši databázi a zbavíme ji nefunkčních kontaktů. Kontakty nahrajeme dle segmentů do softwaru a ověříme je prvními e-mail zprávami. Zaručíme vám tak, že budete pracovat s aktivní databází vhodných kontaktů.

Příprava šablony e-mailů

Vytvoříme přitažlivou grafickou podobu šablony pro e-mailing, zajistíme jí responzivní design a otestujeme ji v prohlížečích. Na vaše přání připravíme i obsah pro první rozesílky nebo automatické e-maily. Vše bude připraveno ke spuštění.

Školení

V případě zájmu vás naučíme pracovat s nástrojem pro správu e-mail marketingu. Uspořádáme pro vás individuální školení online nebo v naší kanceláři v Praze, na němž se naučíte, jak vytvářet e-maily, spravovat kontakty a vést celé kampaně ve vybraném softwaru.

Datový zdroj 22

Další krok po přípravě e-mailingu

E-mail marketing můžete po objednání této přípravy realizovat samostatně, nebo vám s ním rádi pomůžeme. A to v rámci komplexní spolupráce na obsahovém marketingu, nebo v rámci pravidelného e-mail marketingu.

Zajistíme, aby vše, co bylo v rámci příprav naplánováno a vytvořeno, bylo i správně realizováno. Budeme za vás posílat newslettery, vylepšovat efektivitu rozesílek, segmentovat kontakty, upravovat automatické e-maily a řídit celý e-mail marketing k co nejlepším výsledkům. Podívejte se sami na naši nabídku pravidelného e-mailingu.

Využíváme tyto nástroje na e-mailing

Kolik stojí kvalitní e-mail marketing

E-mailing může být vaše tajná zbraň v marketingu. Jde často o kanál skrývající velký nevyužitý potenciál, který vám přinese spoustu zákazníků. Každý je ale v jiné situaci, proto nelze vytvořit jednotný ceník. Pokud potřebujete jen zhodnotit současný stav, vyberte si 4hodinovou konzultaci. Jestliže chcete pomoct komplexně, poptejte naše služby pomocí formuláře. Spojíme se s vámi, vyzpovídáme vás a navrhneme ten nejlepší postup ve vaší situaci.

Co a nás říkají naši zákazníci

Včeliště je PRO partnerem Ecomailu.

Se strategií e-mail marketingu jsme byli moc spokojeni. Netušili jsme, že rozeberete potenciální zákazníky do detailních person a provedete je nákupními fázemi, jak jste to udělali. Ve strategii jsme našli spoustu skvělých nápadů, jak chytře odesílat e-maily.

Se strategií e-mail marketingu jsme byli moc spokojeni. Netušili jsme, že rozeberete potenciální zákazníky do detailních person a provedete je nákupními fázemi, jak jste to udělali. Ve strategii jsme našli spoustu skvělých nápadů, jak chytře odesílat e-maily.

Rád bych všem doporučil školení Mailchimpu a pomoc s e-mail marketingem od Včeliště. Během tohoto školení získal náš tým komplexní povědomí o funkcích a možnostech, které Mailchimp nabízí. Instruktor byl nejen velmi znalý, ale také trpělivý a ochotný vysvětlit každý krok a odpovědět na všechny naše dotazy. Díky této zkušenosti se nám podařilo efektivněji a strategičtěji využívat e-mailový marketing, který jsme dále probírali a nastavovali v rámci konzultací. Pokud hledáte praktické a užitečné školení, které vám pomůže posunout vaše e-mailové marketingové dovednosti na vyšší úroveň, pak je Včeliště přesně pro vás.

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Jak vám můžeme ještě pomoci?

Pokud váš e-mailing nedosahujete takových výsledků, jaké jste si představovali, provedeme jeho audit, kde odhalíme chyby a doporučíme vylepšení, která jej zefektivní.

Postaráme se o váš e-mail marketing od A do Z – vymyslíme, vytvoříme, rozpošleme, vyhodnotíme, upravíme.

Nezávazná poptávka pomoci s e-mail marketingem

Back To Top