skip to Main Content

SEO analýza: základ úspěchu ve vyhledávačích

SEO analýza pomůže zviditelnit váš web ve vyhledávačích. Odhalí všechny důležité problémy, které brání webu získávat více zákazníků z Googlu a Seznamu. Navrhneme, jak nedostatky napravit, a vylepšení rádi rovnou realizujeme.

Zaměříme se nejen na technické faktory stránek, ale také na obsah, strukturu a cílení klíčových slov. SEO analýza vám pomůže vybudovat si stabilní zdroj zájemců o vaše produkty a služby.

Mám zájem o SEO analýzu

SEO analýza od Včeliště – analýza webu od A do Z

Ve Včelišti zpracováváme komplexní SEO analýzu. Provedeme analýzu klíčových slov, kterou napojíme na vhodnou, upravenou strukturu webu. Zhodnotíme obsah stránek a zkontrolujeme všechny důležité technické aspekty, které jsou při SEO důležité. Následně vám předáme dokument obsahující seznam zkontrolovaných problémů a návrh nejvhodnějšího řešení.

Se všemi doporučovanými úpravami vám rádi pomůžeme. Na požádání připravíme zcela nový obsah od popisků kategorií po blogové články, v případě zájmu také aplikujeme všechny technické úpravy nebo pomůžeme s jejich implementací programátorovi a vše po něm zkontrolujeme. Komplexně nebo jen s naší částečnou pomocí vylepšíme váš web, ať může následně každý den přivádět více návštěvníků z vyhledávačů.

Jak SEO analýza od Včeliště probíhá

Seznámení s projektem

Seznámíme se s projektem, možnostmi tématu a s technickými aspekty. Zjistíme, jaké přístupy můžeme použít, získáme potřebná data a vše rozplánujeme.

Zpracování SEO analýzy

Jakmile získáme vše, co budeme potřebovat, začneme pilně pracovat. Výsledky SEO analýzy vám předložíme v dokumentu, v němž také navrhneme možná řešení.

Prezentace výsledků

Sjednáme si schůzku, během níž vám shrneme výsledky práce a to, jak můžete svému webu dále pomoci. Probereme následující kroky a postup úprav.

V rámci SEO analýzy se mimo jiné zaměřujeme na:

Nalezení důležitých klíčových slov

Analýzu struktury webu

Titulky, popisky a nadpisy

Rychlost stránek, strukturu adres

Zakázané postupy

Mobilní SEO

Nastavení přesměrování

Analýzu dalších problémů s vaší stránkou

Cílení podstránek na vhodná slova

Obsah stránek a duplicitu

Strukturovaná data

Odkazování a indexace vyhledávači

Optimalizaci obrázků

Kanonizaci a stránkování

Zdrojový kód

Mapu stránek, přístupnost pro vyhledávače

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

V dnešní době je velmi obtížné sehnat firmu, která opravdu rozumí SEO a má seriózní jednání. Je zde mnoho tzv. šamanů, kteří Vám naslibují hory doly, ale realita je pak jiná. Po první spolupráci s panem Řezníčkem, která nám přinesla pozitivní výsledky jsme se rozhodli postupně se včelím týmem optimalizovat celý náš web. Jejich hlavní předností je také velmi rychlá, příjemná a profesionální komunikace. Pokud přemýšlíte nad optimalizací svého webu prostřednictvím marketingové firmy, určitě se nebojte obrátit na Včeliště, kde budete v dobrých rukách a posune to Vaše podnikání zase o kus dále.

Analýza, kterou pro mou firmu vypracovalo Včeliště, považuji za veliký přínos. Mnohé mi objasnila. Děkuji také za doporučení pro můj web. V současné době je natolik výkonný, že jsem zrušil placenou propagaci. Web přesto pořád pracuje naplno. Jeho efektivita výrazně přesahuje naše možnosti uspokojit poptávku. Momentálně jsme například s vjezdovými branami vyprodáni na 5 měsíců dopředu, další zakázky musíme odříkat. Za úspěch na internetu vděčím Včelišti a konceptu SEO školy. Pokud bych v zimních měsících, kdy budu mít více prostoru, cítil, že by měl koncept, který by přivedl lepší výsledky, měl smysl, dovolím si vás znovu kontaktovat.

Pro náš e-shop pp-servis.eu jsme připravovali nové e-shopové řešení. Proto jsme se rozhodli, že si necháme poradit od odborníků. Jelikož jsem u Včeliště prošel SEO kurzem a byl jsem velice spokojený, oslovil jsem je s poptávkou. Včeliště nám zpracovalo podrobnou analýzu klíčových slov, dalo nám doporučení ohledně přesměrování url adres ze starého na nový e-shop. Během 3 týdnů nám Včeliště vypracovalo opravdu podrobnou analýzu, ve které nám vše bylo zároveň i vysvětleno. Ostatním mohu spolupráci se Včelištěm určitě doporučit.

Když jsem se rozhodl řešit SEO našich firemních stránek, bylo mi doporučeno Včeliště. Za 3 týdny mi na stole přistál podrobný a přehledný manuál, jak a co na našich stránkách změnit, aby byly lépe viditelné ve vyhledávačích. Nyní s odstupem 2 let doporučení hodnotím jako jednu z nejlepších investic v historii naší firmy. Návštěvnost stránek roste meziročně o stovky procent. Naše komunikace se světem je dnes úplně někde jinde než před dvěma lety, kdyby nebylo této spolupráce.

Se SEO konzultací k našemu webu jsem byl velmi spokojen a určitě se na vás opět obrátím, pokud budu v tomto ohledu něco potřebovat. V několika hodinách jste zařídili, aby se web zobrazoval ve vyhledávačích, provedli jste úpravy na webu, získali několik odkazů a pomohli stránkám se zviditelnit. Rád vás doporučím dál, pokud někdo v mém okolí bude SEO či marketing řešit.

U Včeliště jsme konečně nalezli skutečnou IT podporu. Jejich služby jsou vysoce profesionální, při komunikaci se zákazníkem vše přehledně vysvětlí a vysvětlení přizpůsobí technické úrovni zákazníka tak, že nemusí trpět komplexem méněcennosti. Zadaná práce byla vždy dodaná včas a perfektní. Nikdy nebyl problém cokoli osvětlit, úkol vzali za svůj a snažili se, aby navrhované změny dávaly smysl a splnily naše představy.

Logo anglictina-hry.cz

Včeliště se nemohlo pojmenovat výstižněji! Od začátku spolupráce jsem s nimi maximálně spokojený. Nejen že jsou opravdu pilní, dodržují termíny a odvádí velmi kvalitní práci, ale hlavně jsou kreativní a u všeho přemýšlí. Přichází s nápady, které by laik nevymyslel, a je vidět, že to co dělají, je opravdu baví. Po dvou letech „e-shopování” jsme potřebovali pomocnou ruku, protože zákazníků přibývalo a náš amatérismus už na ně nestačil. Chtěli jsme po Včelišti hlavně marketingovou strategii, ale postupně se toho nabalilo více a pomáhají nám se vším, na co si jen vzpomeneme. Od grafiky webu přes PPC, správu sociálních sítí a samozřejmě SEO až po profesionální fotografie. Prostě od A do Z. Když mi přišla od Včeliště marketingová strategie, tak jsem si z ní doslova sedl na zadek. Tak perfektně a precizně zpracovanou a obsáhlou strategii jsem popravdě nečekal. Předčila mé očekávání a budu z ní čerpat ještě hodně dlouho. Jsem neskutečně rád, že jsem Včeliště objevil a oslovil. Je to agentura, se kterou se cítím na správné cestě a noci jsou pro mě klidnější. Děkuji celému týmu a těším se na pokračující spolupráci.

Jak vám můžeme ještě pomoci?

Pomůžeme vám pravidelně budovat zpětné odkazy a vylepšovat stránky tak, abyste získali zákazníky z výsledků vyhledávání.

Pro vaše stránky vytipujeme seznam na Googlu a Seznamuhledaných frází roztříděných do kategorií a přiřazených ke struktuře webu.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po SEO analýze

Back To Top