skip to Main Content

Přidejte se k týmu Včeliště

Baví vás internetový marketing a máte již nějaké zkušenosti? Pak jste na správném místě. Připojte se k týmu Včeliště a zažijte práci v moderní firmě se skvělou partou kolegů.

Zakládáme si na svobodě a odpovědnosti, pracovat proto můžete z libovolných míst světa. S námi nebudete sedět v kanceláři ani trávit čas na nekonečných firemních schůzkách. Sami si určíte, kdy a kde se práci budete věnovat. Vše, co k tomu potřebujete, je kvalitní připojení k internetu a kreativní duch s marketingovým cítěním. 

Prohlédněte si nabídky pracovních pozic, a pokud je nějaká dělaná přesně pro vás, neváhejte se nám ozvat. Když vše klapne, můžete se těšit na novou kapitolu vaší kariéry.

Obsahový stratég

Sršíte nápady na zajímavý obsah, je vám blízký e-mailing, orientujete se na sociálních sítích a máte celkově zkušenosti s internetovým marketingem? Možná hledáme právě vás!

Copywriter

Hledáme šikovné copywritery, kteří se dokážou naladit na cílovou skupinu a psát poutavé texty na rozmanitá témata. Pokud milujete psaní, ovládáte skvěle pravopis a jste samostatní, neváhejte se nám ozvat.

Specialista na sociální sítě

Jste na sociálních sítích jako doma, zvládnete navrhnout strategii pro Facebook, Instagram i LinkedIn a máte zkušenosti s tvorbou obsahu i nastavováním reklam? Napište nám!

SEO specialista

Vyznáte se v optimalizaci pro vyhledávače i internetovém marketingu? Do našeho týmu sháníme SEO specialistu, který bude vymýšlet strategie a vytvářet analýzy pro klientské weby.

Stážista

Chcete si vyzkoušet práci se specialisty a proniknout do světa internetového marketingu? Domluvte si pracovní stáž ve Včelišti. Nadané stážisty po studiu rádi přijmeme do našeho týmu.

Back To Top