skip to Main Content

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je základním stavebním kamenem efektivní optimalizace pro vyhledávače, správné struktury a výkonných PPC reklam. Zjistíte s ní, skrze která slova vás ve vyhledávači hledají vaši zákazníci, jakým jazykem mluví a co na vašem webu očekávají.

Pro vaše stránky vytipujeme seznam na Googlu a Seznamu hledaných frází roztříděných do kategorií a přiřazených ke struktuře webu. U každé fráze uvidíte její aktuální hledanost, podle které budete moct do budoucna porovnávat úspěšnost pravidelných SEO a linkbuildingových činností. Díky analýze klíčových slov budete mít navíc v rukách potřebné materiály pro copywriting celého vašeho webu.

Mám zájem o analýzu klíčových slov

Jak analýza klíčových slov od Včeliště probíhá

Seznámení se s projektem

Seznámíme se s projektem, možnostmi tématu, analyzujeme web, vaší konkurenci, slova, která zákazníci používají. Promyslíme strukturu analýzy a vše si rozplánujeme.

Zpracování analýzy klíčových slov

Pomocí analytických nástrojů a ověřených postupů najdeme postupně všechny fráze, které vaši zákazníci používají, aby vás našli. Ty propojíme se strukturou webu.

Prezentace výsledků

Výsledky a závěry zpracujeme do tabulky a dokumentu, který vám odprezentujeme. Rádi na analýzu navážeme dalšími kroky, které vám v marketingu pomohou.

Co vám přinese analýza klíčových slov od Včeliště

Každý úspěšný web i online marketing potřebuje analýzu klíčových slov. Díky ní si ujasníte, jak má vypadat struktura webu, která slova používat na stránkách, aby vám zákazníci rozuměli, a které podstránky optimalizovat na která spojení, aby se zobrazily ve výsledcích vyhledávání.

S analýzou budete moct efektivně zacílit PPC kampaně a přinese vám i nápady na nový obsah. Dle chtěného využití analýzy klíčových slov ji přizpůsobíme vaší potřebě. Můžeme obsáhnout tisíce klíčových slov z vašeho oboru, nebo se zaměřit na konkrétní kategorii a analyzovat ji do hloubky.

Výsledkem je tabulka se všemi hledanými frázemi a hledanostmi ve vyhledávačích Google a Seznam, spolu se shrnujícími závěry v dokumentu. Analýza klíčových slov často navazuje na SEO analýzu, obsahovou strategii či návrh webu. Pro potřeby optimalizace pro vyhledávače vám připravíme i návrh změny struktury webu a hledaná spojení napárujeme na podstránky – to pro zmapování obsahových změn, které můžete pro zvýšení viditelnosti ve vyhledávačích udělat.

V rámci analýzy klíčových slov pro vás uděláme:

Seznámení se s projektem a specifickým názvoslovím

Analýza výrazů používaných vaší konkurencí

Práce s analytickými nástroji pro zjištění hledanosti

Získání nápadů z našeptávačů vyhledávačů

Analýza struktury webu, návrh vylepšení

Pokročilá klasifikace klíčových slov

Cílení podstránek na vhodná slova

Zjištění cen za proklik pro oborová spojení v reklamních systémech

Analýza diskuzí a obsahu ve vašem oboru pro získání relevantních klíčových slov

Nalezení cílových podstránek vašeho webu, které se zobrazují ve vyhledávačích

Analýza sezónnosti hledání

Zjištění aktuálních pozic na klíčová slova ve vyhledávačích

Grafy hledanosti dle služeb a produktů pro správné nasměrování strategie

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

Analýza klíčových slov od Včeliště byla skvěle zpracovaná a vyplynuly z ní návrhy na vylepšení webu. I díky nim se podařilo vrátit stránky po propadu návštěvnosti z vyhledávačů na původní hodnoty, změnit doménu bez ztráty a nastartovat růst. Pomohli nám celkově s nastavením SEO faktorů, spolupráci s nimi hodnotíme jako velice přínosnou.

Pro náš e-shop pp-servis.eu jsme připravovali nové e-shopové řešení. Proto jsme se rozhodli, že si necháme poradit od odborníků. Jelikož jsem u Včeliště prošel SEO kurzem a byl jsem velice spokojený, oslovil jsem je s poptávkou. Včeliště nám zpracovalo podrobnou analýzu klíčových slov, dalo nám doporučení ohledně přesměrování url adres ze starého na nový e-shop. Během 3 týdnů nám Včeliště vypracovalo opravdu podrobnou analýzu, ve které nám vše bylo zároveň i vysvětleno. Ostatním mohu spolupráci se Včelištěm určitě doporučit.

Analýza, kterou pro mou firmu vypracovalo Včeliště, považuji za veliký přínos. Mnohé mi objasnila. Děkuji také za doporučení pro můj web. V současné době je natolik výkonný, že jsem zrušil placenou propagaci. Web přesto pořád pracuje naplno. Jeho efektivita výrazně přesahuje naše možnosti uspokojit poptávku. Momentálně jsme například s vjezdovými branami vyprodáni na 5 měsíců dopředu, další zakázky musíme odříkat. Za úspěch na internetu vděčím Včelišti a konceptu SEO školy. Pokud bych v zimních měsících, kdy budu mít více prostoru, cítil, že by měl koncept, který by přivedl lepší výsledky, měl smysl, dovolím si vás znovu kontaktovat.

Když jsem se rozhodl řešit SEO našich firemních stránek, bylo mi doporučeno Včeliště. Za 3 týdny mi na stole přistál podrobný a přehledný manuál, jak a co na našich stránkách změnit, aby byly lépe viditelné ve vyhledávačích. Nyní s odstupem 2 let doporučení hodnotím jako jednu z nejlepších investic v historii naší firmy. Návštěvnost stránek roste meziročně o stovky procent. Naše komunikace se světem je dnes úplně někde jinde než před dvěma lety, kdyby nebylo této spolupráce.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po analýze klíčových slov

Back To Top