skip to Main Content

Pravidelné SEO a linkbuilding

Pomůžeme vám pravidelně budovat zpětné odkazy a vylepšovat stránky tak, abyste získali zákazníky z výsledků vyhledávání. Zviditelníme vaše stránky pomocí moderních SEO metod a strategické optimalizace pro vyhledávače, která posílí vaše stránky a vytvoří dlouhodobou konkurenční výhodu.

SEO umíme dobře provázat s obsahovým marketingem, copywritingem i UX designem. Začněte dělat optimalizaci pro vyhledávače pořádně, na základě strategie, plánu, jasně stanovených cílů a kreativních postupů na míru šitých vašemu projektu.

Mám zájem o spolupráci
lupa

Co odlišuje naše SEO služby od ostatních?

Na optimalizaci pro vyhledávače pracujeme strategicky – činnosti pečlivě dopředu plánujeme a opíráme se o dlouhodobou strategii. Každý měsíc vyhodnocujeme výsledky a určujeme si nejdůležitější priority. Nejsou nám cizí ani pokročilé postupy oslovování médií a významných osob z oboru, stejně tak pravidelně sledujeme a analyzujeme vaši konkurenci.

Do strategie zapojujeme i kreativní linkbuilding s cílem získat přirozené zpětné odkazy. Využíváme ověřených postupů a kontaktů, které jsme si za dobu působení na poli SEO vybudovali. Víme, že SEO je úspěšnější, propojíme-li ho s více formami marketingu. A tím se také řídíme. To vše děláme s pomocí těch nejlepších nástrojů, které našemu SEO týmu pomáhají zefektivnit každodenní činnosti vykonávané pro vás, naše zákazníky.

Postup při pravidelné SEO spolupráci

Cíle, plán a strategie

Na začátku vycházíme ze SEO analýzy a strategie tvorby zpětných odkazů k naplánování nejvhodnějšího postupu a metod pro optimalizaci pro vyhledávače. Stanovíme SEO plán, cílení a priority.

Pravidelné činnosti

Každý měsíc pracujeme na vylepšení viditelnosti vašich stránek ve vyhledávačích. Budujeme odkazy, vylepšujeme stránky, pracujeme s obsahem, oslovujeme weby a měříme cíle.

Zvyšování efektivity

Na konci měsíce vždy vyhodnocujeme naše snahy, reportujeme výsledky a odrážíme je do dalších činností. Doplňujeme nápady do strategie, hodnotíme cíle a plánujeme další postup.

Co pro vás budeme každý měsíc dělat

Pečlivý linkbuilding

Na základě strategie, vyzkoušených metod i kreativních kampaní získáváme kvalitní zpětné odkazy.

Budování konkurenční výhody

Při spolupráci vám vytváříme dlouhodobou konkurenční výhodu silné a autoritativní stránky.

Vylepšování stránek a obsahu

Pracujeme pilně na vašich stránkách, pomáháme vám je optimalizovat po technické i obsahové stránce.

Vyhodnocujeme a měříme

Díváme se na výsledky naší práce a na jejich základě zefektivňujeme dosavadní strategii a činnosti.

2
dobrydarek_3dkniha

Případová studie:
250% růst návštěvnosi díky SEO zvýšení hodnoty objednávky

Stáhněte si zdarma případovou studii našeho klienta, e-shopu s dárkovým zbožím, kterému jsme zněkolikanásobili počet návštěvníků a zákazníků z vyhledávačů, o třetinu zvýšili hodnotu objednávek a rozběhli úspěšný magazín.

Stáhnout případovou studii

Co o nás říkají zákazníci

V dnešní době je velmi obtížné sehnat firmu, která opravdu rozumí SEO a má seriózní jednání. Je zde mnoho tzv. šamanů, kteří Vám naslibují hory doly, ale realita je pak jiná. Po první spolupráci s panem Řezníčkem, která nám přinesla pozitivní výsledky jsme se rozhodli postupně se včelím týmem optimalizovat celý náš web. Jejich hlavní předností je také velmi rychlá, příjemná a profesionální komunikace. Pokud přemýšlíte nad optimalizací svého webu prostřednictvím marketingové firmy, určitě se nebojte obrátit na Včeliště, kde budete v dobrých rukách a posune to Vaše podnikání zase o kus dále.

Včelište ma nalákalo na ich e-booky o SEO zdarma. U nás vo firme som z nich urobil povinné čítanie. Rýchla a kvalitná komunikácia, profesionálne spracované výstupy a férové ceny a prístup  to všetko robí Včelište je mojou prvou voľbou čo sa týka SEO a prípravy nových projektov z hľadiska internetového marketingu. Odporúčam každému kto to myslí s podnikaním na internete vážne.

Od Včeliště jsme si objednali SEO analýzu, která byla skvěle zpracovaná a vyplynuly z ní návrhy na vylepšení webu (ať už se jednalo o doplnění samotné struktury webu, úpravy obsahu nebo jiná technická nastavení Shoptetu). I díky nim se podařilo vrátit stránky po propadu návštěvnosti z vyhledávačů na původní hodnoty, změnit doménu bez ztráty a nastartovat růst. Pomáhají nám i s e-mail marketingem, spolupráci s nimi hodnotíme jako velice přínosnou.

Kvůli nespokojenosti s přechozí firmou na internetový marketing, jsme si s kolegy při výběru nového partnera dali záležet. Ze tří agentur jsme vybrali Včeliště.cz. Hlavním důvodem byl jejich jaksi jiný přístup k práci a k SEU. Díky jejich SEO analýze a kreativní strategii, při které člověk konečně pochopí o čem to je, se nám otevřel více svět pravidelné komunikace se zákazníky v pojetí blogu a správného řešení věcí, o kterých jsem si už předtím mysleli, že jsou správně. Neustále se dotazujeme a řešíme různé drobnosti, díky kterým se v SEU posouváme vpřed. Spolupráce se nám vyplácí, vše roste a komunikace se Včelištěm je na výborné úrovni.

Se SEO konzultací k našemu webu jsem byl velmi spokojen a určitě se na vás opět obrátím, pokud budu v tomto ohledu něco potřebovat. V několika hodinách jste zařídili, aby se web zobrazoval ve vyhledávačích, provedli jste úpravy na webu, získali několik odkazů a pomohli stránkám se zviditelnit. Rád vás doporučím dál, pokud někdo v mém okolí bude SEO či marketing řešit.

Zašlete nám nezávaznou poptávku na zvýšení počtu zákazníků z vyhledávačů

Back To Top