skip to Main Content

Tvorba infografiky

Předejte návštěvníkům zajímavá fakta, data, postupy či informace jednodušší a srozumitelnou formou, pomocí tvarů, barev a schémat. Nechte si udělat infografiku. Už žádné nepřehledné materiály, ve kterých se každý ztratí. Vytvoříme pro vás infografiku na míru, díky níž můžete svým zákazníkům příjemnou a moderní formou sdělit, cokoli potřebujete.

Kromě grafického návrhu pro vás můžeme vymyslet téma, posbírat podklady, navrhnout rozložení a infografiku zpropagovat. Udělali jsme jich už desítky, víme, co bude fungovat i pro vás.

Mám zájem o infografiku

Proč si pro tvorbu infografiky vybrat právě nás

Ať už je váš obor jakýkoli, nebojte se, že by informace právě z něj nešly formou infografiky předat. Poradíme vám, jak na to. A proč tedy tvorbu infografiky svěřit právě nám?

Infografika od A až po Z

Pokud chcete, vymyslíme téma, seženeme podklady, zpracujeme návrh grafiky a zařídíme propagaci. S infografikou pracujeme komplexně.

Desítky vytvořených infografik

Našima rukama prošlo už mnoho infografik. Díky tomu, že se specializujeme na obsahový marketing, víme, čím zaujmout vaše cílové publikum.

Rychlé zpracování

Pokud dodáte podklady pro infografiku, budete ji mít hotovou za týden. Mezi návrhem tématu infografiky a propagací obvykle uplyne několik týdnů.

Nabízíme 3 kola úprav

Chceme, abyste byli 100% spokojeni. Máte nárok na 3 kola úprav, dokud nebudete spokojeni. Dle zkušeností stačí jedno okolo úprav, ale pro všechny případy máte kola 3. Až potom infografiku vypustíme do světa.

Spravujeme databáze infografik

Máme pod palcem největší databáze infografik v ČR. Známe tipy a triky pro tvorbu úspěšné infografiky a víme, co správná infografika potřebuje k úspěchu.

Postaráme se o propagaci

Vaši infografiku rozešleme stovkám zájemců o infografiky, vložíme ji do největších databází infografik, publikujeme na Facebooku a Pinterestu pro stovky fanoušků.

Proč si vybrat Včeliště pro tvorbu infografiky.

Jak probíhá tvorba infografiky

Sdělíte nám téma infografiky a svou představu

Poté co si objednáte tvorbu infografiky na této stránce, se s vámi spojíme a řekneme si o důležité podklady. Také nám sdělíte, jak si svou infografiku představujete.

Grafické zpracování

Na řadu přijde umění našeho grafika. Ten celému sdělení – díky svému citu pro vizuální stránku věci – dodá kýžený efekt a dovede infografiku k finální podobě.

Připravíme a nastudujeme si podklady

Vymyslíme vhodná témata a posbíráme zajímavé informace, které by ve vaší infografice neměly chybět. Vy přidáte své nápady a podklady a vše si schválíme.

Upravíme detaily

Předložíme vám výsledek své práce a doladíme veškeré detaily k vaší naprosté spokojenosti. Teprve poté můžeme pustit infografiku do online světa.

Vytvoříme návrh infografiky

Copywriter vytvoří texty, které následně projdou korekturou. Navrhneme rozložení prvků infografiky, které si s vámi potvrdíme. Díky tomuto kroku budete mít 100% kontrolu.

Postaráme se o propagaci

Vytvořením infografiky to pro nás nekončí. Postaráme se o propagaci na oborových webech, na sociálních sítích i prostřednictvím naší e-mailové databáze.

Podívejte se, jaké infografiky už máme na svém kontě

Tvorbou infografik se několik let zabýváme, proto není divu, že jsme jich již mnoho vytvořili. Svým klientům jsme tak pomohli lépe komunikovat s jejich zákazníky a také jsme infografikami oživili jejich webové stránky. Na tomto místě bychom vám rádi ty nejpovedenější infografiky představili:

Jak vidí ostatní spolupráci s námi

Budu se opakovat, ale ta infografika je naprosto parádní. Když se podívám na podklady, co jsem Vám poslal na začátku a na výsledek, tak se mi nechce věřit, co se z toho povedlo udělat. Fakt skvělá práce. Děkuji.

VUMOP logo.

„Podobně jako v jiných oblastech i ve výzkumu je nezbytné umět složité věci komunikovat jednoduše a srozumitelně. Jednou z možností je nepochybně infografika. A v této oblasti poskytuje Včeliště služby na špičkové úrovni. Jejich infografiky jsou vizuálně jedinečné a pro uživatele velice poutavé. To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsme si pro spolupráci vybrali právě je. Velice oceňuji jejich aktivní snahu pochopit problematiku, kterou jsme potřebovali vizualizovat. Stejně tak kvalitu provedení a komunikaci v průběhu zpracování zakázky. Z naší strany nebyla první spolupráce rozhodně tou poslední, což jsme potvrdili o půl roku později.

Budu se opakovat, ale i druhá infografika naprosto parádní. S ohledem na podklady, které jsme Včelišti na začátku poskytli, a výsledek se mi nechtělo věřit, co se z toho povedlo udělat. Fakt skvělá práce. Děkuji moc.“

VUMOP logo.

Včeliště pro nás kromě jiného obsahu zpracovali i pěknou infografiku. Se spoluprací jsem moc spokojený. Dokázali samostatně připravit data, textace, rozvržení i grafiku. Pěkně využili i rybářský motiv, infografiku jsme použili na blogu, do newsletteru a na další místa.

Vyberte si z našich balíčků tvorby infografik ten, který vám nejvíce vyhovuje

Získejte nezávaznou nabídku tvorby infografiky

Back To Top