skip to Main Content

Marketingová strategie

Pomůžeme vám změnit nahodilé marketingové kampaně v komplexní strategii, která vám přinese vyšší efektivitu i nové zákazníky a pomůže vytvořit dlouhodobou konkurenční výhodu.

S marketingovou strategií získáte konkrétní harmonogram činností, které budou pro váš marketing efektivní. Přijdeme s novými nápady a určíme, čemu se věnovat na prvním místě. Ušetříte peníze i čas, který byste věnovali tomu, co vám funguje či nefunguje, a vyhnete se neefektivně investovanému rozpočtu. Zjistíte, na co se zaměřit a co kdy udělat, abyste dosáhli maximálních výsledků.

Mám zájem o marketingovou strategii

V čem vám marketingová strategie pomůže

Odlišení od konkurence

Vyjdeme z cílů, produktu, vašich možností a konkurenčních výhod. Pomůžeme vám odlišit se od konkurentů na webu i v komunikaci.

Konkrétní plán

Společně stanovíme konkrétní plán, jak vytvořit z vašeho marketingu dlouhodobou konkurenční výhodu. Poznáte své priority i co vám konkrétní části plánu přinesou.

Nasměrování marketingu

Na základě analýzy současného stavu, konkurence, cílů a našich zkušeností vám doporučíme nejvhodnější marketingové kanály.

Dohled a pomoc

Doporučíme vám vhodné specialisty a dodavatele pro realizaci marketingu a rádi dohlédneme na průběh tak, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Jak zvolíme nejvhodnější strategii?

Analýza současné situace

Pro nasměrování marketingu nejlepším směrem potřebujeme detailně poznat váš projekt, jeho silné i slabé stránky, vize, možnosti, cíle a zákazníky.

Analýza dočasného marketingu

Zanalyzujeme, jak jste s marketingem pracovali doteď. Zhodnotíme, co vám fungovalo a co nikoli. Díky tomu se tak vyvarujete chyb, které jste dosud dělali.

Vylepšení webu

Abyste dosáhli nejlepších možných výsledků, musíme věnovat pozornost i vašemu webu. Proto vám doporučíme, co na něm změnit a vylepšit.

Analýza konkurence

Poznání konkurence je základ. Jak ostatní v oboru dělají marketing? Co jim přináší zákazníky a kde získávají návštěvnost? Podíváme se jim na zoubek.

Nejvhodnější marketing

S ohledem na váš projekt a zákazníky vybereme nejvhodnější marketingové kanály, které vám nejefektivnějším způsobem pomohou splnit stanovené cíle.

Konkrétní plán

Sestavíme pro vás konkrétní marketingový plán, včetně určení priorit, jednotlivých kroků a časové osy. Budete tak mít jasnou představu o tom, kde začít.

Schůzka

Na osobní schůzce vám představíme marketingovou strategii. Společně projdeme jednotlivé kroky, pomůžeme vám vymyslet, jak je realizovat, a předáme své nápady. S realizací vám rádi pomůžeme.

Dohled nad realizací

Doporučíme vám osvědčené dodavatele a specialisty a dohlédneme na realizaci jednotlivých činností. Realizaci můžeme vzít také pod sebe a aktivně dělat marketing za vás.

Datový zdroj 1

Co vám přinese marketingová strategie

Marketingovou strategii pro vaši firmu či projekt vám představíme v přehledném dokumentu. Konkrétně popíšeme všechna doporučení na vylepšení vaší stávající propagace. Odhalíme vaše silné stránky, které ještě více vyzvedneme, i stránky slabé, které se pokusíme minimalizovat. Vytipujeme vašim webovým stránkám nové kanály a připravíme pro ně i optimalizované typy obsahu, které zaujmou vaše potenciální zákazníky. Všem doporučovaným změnám přiřadíme konkrétní prioritu a vytvoříme vám jasný harmonogram činností, které vám pomohou rozjet váš marketing naplno.

Po odevzdání vám necháme dostatek času na nastudování celé strategie a budeme vám k dispozici pro jakékoli doplňující otázky. Rádi se s vámi následně sejdeme a pomůžeme vám najít nejlepší cestu k samotné realizaci, do které se můžeme komplexně zapojit. Nebo se můžete do realizace pustit sami s naším částečným zapojením – vytvoříme vám konkrétní texty, nastavíme vybrané nástroje, vylepšíme váš web s ohledem na SEO nebo vám jen v rámci konzultací budeme k ruce, když budete potřebovat.

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

Od společnosti Včeliště jsme si nechali vypracovat marketingový směr. Po předchozí velice špatné zkušenosti s podobným zadáním v jiné společnosti jsme byli značně skeptičtí, ale pan Řezníček a jeho tým nejen rozbili naše pochyby, ale předčili veškerá očekávání. Spolupráce s Včelištěm postupně před našimi oči přetváří naše marketingové „výstřely do prázdna“ na promyšlenou a provázanou strategii s jasným cílem. Služby Včeliště rozhodně doporučujeme.

Zadání vypracování marketingového směru bylo pro naši společnost první zkušeností se Včelištěm a dodané vypracování bylo velmi kompletní, ucelené a logicky rozdělené. Líbil se nám také způsob, kterým byl marketingový směr osobně odprezentován, podrobně vysvětlen a na základě dohodnutých cílů ještě následně rozšířen a finálně dopracován. Z osobní zkušenosti mohu tedy Včeliště opravdu doporučit.

Včeliště se nemohlo pojmenovat výstižněji! Od začátku spolupráce jsem s nimi maximálně spokojený. Nejen že jsou opravdu pilní, dodržují termíny a odvádí velmi kvalitní práci, ale hlavně jsou kreativní a u všeho přemýšlí. Přichází s nápady, které by laik nevymyslel, a je vidět, že to co dělají, je opravdu baví. Po dvou letech „e-shopování” jsme potřebovali pomocnou ruku, protože zákazníků přibývalo a náš amatérismus už na ně nestačil. Chtěli jsme po Včelišti hlavně marketingovou strategii, ale postupně se toho nabalilo více a pomáhají nám se vším, na co si jen vzpomeneme. Od grafiky webu přes PPC, správu sociálních sítí a samozřejmě SEO až po profesionální fotografie. Prostě od A do Z. Když mi přišla od Včeliště marketingová strategie, tak jsem si z ní doslova sedl na zadek. Tak perfektně a precizně zpracovanou a obsáhlou strategii jsem popravdě nečekal. Předčila mé očekávání a budu z ní čerpat ještě hodně dlouho. Jsem neskutečně rád, že jsem Včeliště objevil a oslovil. Je to agentura, se kterou se cítím na správné cestě a noci jsou pro mě klidnější. Děkuji celému týmu a těším se na pokračující spolupráci.

Včeliště pro naši síť realitních kanceláří ERA Reality připravilo komplexní komunikační marketingovou strategii, do které jsou zapojené různé prvky od blogu, webu, PPC a Facebook kampaní až po propojení do automatických kampaní v e-mailingovém nástroji. Díky Včelišti vznikl unikátní automatický systém komunikační strategie, který nám pomáhá získávat nové klienty s naším minimálním zásahem. Navíc díky tomu, že tento systém používají desítky makléřů naší společnosti, bylo potřebné vypracovat návody, jak se systémem efektivně pracovat, a i tuto oblast zvládlo Včeliště na jedničku. Dnes máme komplexní a kvalitní popis, podle kterého se každý nový makléř může velmi jednoduše do systému zapojit a bez větších starostí začít pomocí obsahového marketingu získávat klienty. Včeliště nám ušetřilo mnoho času a nervů a vneslo do systému své obrovské zkušenosti, které celý systém pozvedly na špičkovou úroveň.

Naše rozhodnutí pro Včeliště nebylo dílem náhody. Jejich pravidelně zasílané newslettery nás přesvědčily, že jsou správnou volbou pro naši spolupráci na začínajícím projektu. Původně jsme věřili, že zvládneme vše sami, ale časem jsme došli k závěru, že vypracování kvalitní marketingové strategie vyžaduje odbornou pomoc. Spolupráce se Včelištěm byla od samého začátku přátelská a otevřená. Výsledkem naší spolupráce byla precizně zpracovaná, obsáhlá strategie, která se věnovala analýze konkurence, definici cílových skupin, využití sociálních sítí a obsahovala také doporučení pro technická a obsahová zlepšení a mnoho dalších doporučení. Několik týdnů po převzetí strategie se k ní stále vracíme a nacházíme v ní cenné informace. Děkujeme

logo-cesta-zelvy

Oslovili jsme Včeliště, aby nám zpracovali komplexní marketingovou strategii. Dostali jsme přehledně zpracovaný dokument, který obsahoval doporučení a postupy, které v současné době aplikujeme v praxi. Pomohli nám také nastavit PPC reklamy a naučili nás, jak s reporty pracovat a získat tak cenné informace, které nám pomáhají zlepšovat naše kampaně. Jejich analýzy nám pomáhají lépe porozumět údajům a implementovat změny. Včeliště je parta profesionálů, se kterými se skvěle komunikuje a spolupracuje.

Nezávazně poptat marketingovou strategii

Back To Top