skip to Main Content

Více zákazníků díky sociálním sítím

Pokud už máte profily na sociálních sítích, nebo právě začínáte, a chcete pomocí Facebooku, Twtiteru a dalších sítí získat více zákazníků, svěřte pravidelnou správu sociálních sítí Včelišti.

Každý den pro vás budeme budovat komunitu, připravovat stále nový obsah pro vaše profily, odpovídat na komentáře a dotazy fanoušků a rozšiřovat dosah vašeho marketingu. Umíme propojit sociální sítě s ostatními formami marketingu, aby se navzájem podporovaly.

Mám zájem o spolupráci
fb
Beautiful woman with tablet, communication

Co odlišuje náš marketing na sociálních sítích od ostatních?

Při správě vašich profilů na sociálních sítích dbáme o dlouhodobý přínos vašemu podnikání. Každý den se staráme o vaši komunitu, komunikujeme s fanoušky, spravujeme reklamy a oslovujeme stále nové potenciální zákazníky na Facebooku a dalších sociálních sítích.

Na marketing na sociálních sítích se díváme strategicky. Po přípravě sociálních si s vámi dopředu schválíme příspěvky a komunikaci pro následující měsíc. Pečlivě sledujeme stanovené cíle a každý měsíc vyhodnocujeme výsledky. Na základě nich pak zefektivňujeme činnost.

Jsme odborníci na obsahový marketing a proto umíme aktivitu na sociálních sítích dobře propojit s ostatními formami internetového marketingu do funkčního mixu.

Co děláme v rámci pravidelného marketingu na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích

Rozvoj komunity

Zvýšíme aktivitu fanoušků na sociálních profilech a vybudujeme komunitu, která bude podporovat vaši značku a z níž získáte nové zákazníky. Budete mít za zády vlastního správce a odborníky na internetový marketing.

Chytrá reklama

Budeme pro vás spravovat reklamní kampaně na sociálních sítích. Díky nim se vaše příspěvky dostanou k tisícům cílených zákazníků. Nastavíme vám remarketingové kampaně i kampaň s pokročilým cílením.

Zvyšování efektivity

Pravidelně testujeme, co nejvíce zajímá vaše fanoušky a zvyšujeme efektivitu vašeho marketingu na sociálních sítích. Výsledky vyhodnocujeme a upravujeme podle nich strategii komunikace. Plnění cílů je pro nás priorita.

Se SEO konzultací k našemu webu jsem byl velmi spokojen a určitě se na vás opět obrátím, pokud budu v tomto ohledu něco potřebovat. V několika hodinách jste zařídili, aby se web zobrazoval ve vyhledávačích, provedli jste úpravy na webu, získali několik odkazů a pomohli stránkám se zviditelnit. Rád vás doporučím dál, pokud někdo v mém okolí bude SEO či marketing řešit.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po pravidelné správě profilů na sociálních sítích

Back To Top