skip to Main Content

Kampaň na sociálních sítích

Pro oslovení tisíců zájemců a přivedení zákazníků, kontaktů, návštěvníků a tržeb ze sociálních sítí jako Facebook, Instagram, LinkedIn a dalších potřebujete kvalitní obsah a správně nastavenou reklamu. Ve Včelišti vám takovou výkonnostní kampaň zařídíme od A do Z.

Bez placené reklamy se s dnešními algoritmy na sociálních sítí neobejde téměř žádná firma. Zhodnotíme vaše stávající působení na sociálních sítích a zaměříme se na všechny možnosti placené propagace. Společně se postaráme o to, aby sociální sítě pracovaly ve váš prospěch.

Mám zájem o kampaň na sociálních sítích

S čím vám pomůžeme

Svěřte své kampaně na sociálních sítích do našich rukou a sklízejte už jen zasloužené ovoce. Postaráme se o to, abyste byli vidět. Vytvoříme pro vás optimalizovanou grafiku, textace i strategii celé kampaně, kterou následně uvedeme do praxe.

Kampaní můžete získat nové návštěvníky webu, více nákupů ve vašem e-shopu nebo třeba odběratele pro vaše newslettery. Pracovat můžeme se stávajícími návštěvníky webu nebo i s uživateli, kteří o vás zatím neslyšeli.

Kampaně samozřejmě propojíme s vaším stávajícím marketingem a navážeme na již podniknuté kroky. V průběhu kampaně se postaráme o její pravidelnou správu a s jejím koncem provedeme i kompletní vyhodnocení dosažených výsledků.

Jak kampaň pro sociální sítě od Včeliště probíhá

Seznámení se s projektem

Seznámíme se s projektem i s vaším stávajícím působením na sociálních sítích. Vytipujeme vhodné sociální sítě i konkrétní výkonnostní kampaně.

Příprava kampaně

Po schválení úvodních návrhů a doplnění potřebných informací zahájíme přípravu kampaně. Postaráme se o vše – od grafik přes textace až po nastavení.

Vyhodnocení výsledků

Po dosažení domluveného termínu kampaň vyhodnotíme a všechny její výsledky dodáme přehledně uspořádané v jednom dokumentu. V případě potřeby vše vysvětlíme.

Jak může kampaň na sociálních sítích od Včeliště vypadat

Strukturu kampaně dopředu promyslíme a popíšeme, jak bude fungovat. Díky tomu dokážeme odhadnout i předpokládanou úspěšnost a výsledky. Do procesu umíme zapojit jak různé reklamy a obsah pro sociální sítě, tak i například chatbota, cílové stránky na webu, e-mail marketing a další prvky, které zefektivní výsledek.

Příklady kampaní pro jakékoli vaše cíle

Získání kontaktu na potenciální zákazníky

Kreativní formou přivedeme návštěvníky na váš web s cílem zanechání kontaktu. Rádi pro vás mimo samotné kampaně na sociálních sítích připravíme i cílovou stránku a vymyslíme konkrétní obsah, kterým kontakty získávat.

Společnosti Carbounion jsme tímto způsobem přivedli desítky nových kontaktů, a to díky jednoduché kalkulačce umístěné na webu.

Zvýšení návštěvnosti webu či konkrétní podstránky

Přilákáme fanoušky na váš web. Jednoduše tak můžete zvýšit návštěvnost vašeho webu nebo informovat o nových nabídkách. Takto získané návštěvníky můžete dále využívat v remarketingových kampaních.

Tuto formu kampaně jsme volili pro soukromou školu AGYS – s cílem získání většího počtu přihlašovaných žáků.

Stažení bonusového obsahu

Vytvořili jste pro návštěvníky webu e-book nebo jiný bonusový obsah? Pomůžeme vám s jeho propagací právě na sociálních sítích. Díky kampani tak nejen zvýšíte návštěvnost dané stránky s obsahem, ale rovnou nesměrujete uživatele ke stažení.

Kampaně s cílem stažení e-booků pravidelně tvoříme pro Hypoconsulting.sk.

Generování zákazníků na Facebooku

Získejte kontakty na své potenciální zákazníky přímo na Facebooku. Díky optimalizovanému formuláři nemusí uživatelé vyplňovat kontakt ručně, ale Facebook jej automaticky propíše. Sběr kontaktů je tak pro vás i uživatele jednodušší.

E-maily na potenciální zákazníky touto cestou pravidelně sbíráme na naší facebookové stránce.

Dynamické reklamy

Prodávejte své produkty přímo na Facebooku pomocí dynamických reklam. Díky synchronizaci sociální sítě s vaším katalogem produktů nabídnete svým fanouškům konkrétní zboží, které je zajímá.

Dynamické reklamy využíváme pravidelně u Speciálního Zahradnictví.

Soutěže

Pravidelné i jednorázové zapojení soutěží na Facebooku i Instagramu má výborné výsledky. Zvýšíte výrazně povědomí o značce a jednoduše oslovíte tisíce nových uživatelů, kteří se mohou stát v rámci remarketingových kampaní vašimi zákazníky.

Jednorázovou soutěžní kampaň jsme vytvářeli například pro mi-band.cz.

Jak se klientům líbí spolupráce s námi

Specialisté ze Včeliště nám mimo jiné zajišťují propagaci na sociálních sítích. Ačkoli provozujeme e-shop, nechali jsme se od Včeliště přesvědčit, jak důležitá je propagace firmy na sociálních sítích. I přesto, že jsem byl v počátku skeptický, musím jako majitel firmy konstatovat, že sociální sítě, obzvláště Facebook, nám přinášejí nové zákazníky, díky vlastním firemním stránkám na Facebooku spravovaným Včelištěm můžeme zákazníkům přinášet různé soutěže a výprodeje a lze jen konstatovat, že tahle partička ze Včeliště ví, co dělá.

Včeliště pro nás podrobně zanalyzovalo naše dosavadní počínání na Facebooku a Instagramu – to, jaký mělo úspěch u našich sledujících. Na základě této analýzy nám pak navrhli možnosti zlepšení a tipy pro zvýšení efektivity naší práce. Doporučili nám zavedení plánování včetně konkrétních návrhů pro vytváření obsahu a kampaní. Protože se v našem rádiu na všech činnostech spojených s vysíláním podílejí děti, je v jejich rukou také úkol pracovat na propagaci rádia. Tomu odpovídala také forma doporučení a návrhů na vylepšení, tak aby s doporučeními zvládly pracovat také samotné děti. Včelišti za tuto pomoc děkujeme a těšíme se, jak se naše dětské rádio bude od nynějška ještě více šířit mezi posluchače.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po kampani pro sociální sítě

Back To Top