skip to Main Content

E-mail marketing je často podceňovaným nástrojem, který vám přitom může přinést ty nejlepší zákazníky. Může sloužit pro oslovování potenciálních zájemců o vaše služby a produkty nebo pro komunikaci se současnými zákazníky a uživateli.

Včeliště.cz naplno využije vašich opomíjených kontaktů, které se mohou ze dne na den stát vaším nejlepším marketingovým kanálem, jenž může pravidelně přivádět nové zákazníky. Připravíme vše od plánu, témat e-mailů na základě cílů, person a nákupního cyklu, zapojíme automatizaci a chytré segmentování kontaktů. Připravíme šablony, e-maily a e-mailový systém. O celý e-mailing se pak můžeme pravidelně starat a zvyšovat jeho efektivitu.

Chci, aby mi e-mail marketing vydělával

Jak probíhá příprava e-mailingu

Na základě vašich zákazníků, cílů a nákupního procesu vymyslíme vhodný obsah e-mailů a účinnou strategii e-mail marketingu. Dále roztřídíme současné kontakty, nastavíme nástroj pro odesílání e-mailů, způsob zvyšování výsledků a získávání nových kontaktů a zapracujeme na automatizaci.

Vaši databázi e-mailů pročistíme, připravíme profesionální e-mail šablony a první e-maily. Na školení vám můžeme ukázat, jak vše ovládat, pokud si budete chtít e-mailing dělat následně sami. Více o přípravě e-mail marketingu naleznete zde.

Pravidelné činnosti vedoucí k úspěchu

Jestliže máte jasno v tom, co chcete komu a jak posílat, můžete se pustit do pravidelného e-mail marketingu. Pokud si ho nechcete dělat sami, můžete využít pomoci Včeliště. E-mailing pro vás budeme dělat v rámci komplexní spolupráce na obsahovém marketingu, nebo v rámci pravidelného e-mail marketingu.

V rámci pravidelné spolupráce pro vás budeme připravovat každý měsíc pěkně vypadající e-maily, zvyšovat jejich efektivitu, vyhodnocovat výsledky, třídit kontakty, získávat nové a automatizovat e-mail marketing. Podívejte se, co nabízíme v rámci pravidelného e-mail marketingu.

Nezávazně poptat e-mail marketing

Služby e-mail marketingu

E-mail marketing nabízíme každému, nezávisle na tom, zda chce od nás jen pomoci s přípravou efektivního e-mailingu, nebo má zájem o pravidelnou spolupráci, nebo třeba jen o jednorázovou konzultaci:

Zašlete nám nezávaznou poptávku po efektivním e-mail marketingu

Back To Top