skip to Main Content

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Chcete získat více zákazníků z přirozených výsledků vyhledávání? Nezávazně nám napište se zájmem o spolupráci. SEO (optimalizace pro vyhledávače) je naše specializace. Pomůžeme vám vybudovat stálý zdroj nových návštěvníků a předhonit ve vyhledávání konkurenci.

SEO propojujeme s ostatními online aktivitami a přistupujeme k němu strategicky. Vše, co pro vás vymyslíme, také i rádi zrealizujeme, nezůstáváme jen u analýz a doporučení. Určíme, jaké změny budou pro váš projekt nejpřínosnější. Při pravidelné spolupráci dbáme na dlouhodobý efekt a opakovaně vyhodnocujeme výsledky, abyste si sami mohli ověřit, co vám spolupráce s námi přináší.

Vyberte si jeden ze tří typů spolupráce podle toho, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Asset 1
POMŮŽEME
od 3 900 Kč
jednorázově bez DPH

CO BALÍČEK OBSAHUJE:

 • Interaktivní SEO trénink SEOŠkola.cz.
 • Přístup do členského SEO fóra, kde se můžete neomezeně ptát odborníků.
 • Individuální SEO konzultace s expertem na marketing.

PRO KOHO JE TATO VARIANTA URČENÁ:

 • Chcete získat maximum informací a podpory za nejlepší cenu.
 • Máte touhu a čas naučit se, jak správně dělat SEO.
 • Chcete poradit či pomoct s konkrétním problémem.
NASMĚRUJEME
od 20 000 Kč
jednorázově bez DPH

JAK VÁS NASMĚRUJEME:

PRO KOHO JE TATO VARIANTA URČENÁ:

 • Chcete napravit to nejdůležitější, co vás zviditelní ve vyhledávačích.
 • Potřebujete od odborníků připravit jasný plán, co v SEO dělat.
 • Máte málo času a chcete vidět dlouhodobé výsledky.
ZAŘÍDÍME
od 15 000 Kč
měsíčně bez DPH

CO PRO VÁS KAŽDÝ MĚSÍC UDĚLÁME:

 • Vylepšíme obsah vašeho webu.
 • Vytvoříme kvalitní zpětné odkazy.
 • Zlepšíme technické nedostatky webu.
 • Změříme a vyhodnotíme výsledky.
 • Podle výsledků zefektivníme SEO strategii.

PRO KOHO JE TATO VARIANTA URČENÁ:

 • Chcete vybudovat dlouhodobý zdroj zákazníků z vyhledávačů.
 • Hledáte spolehlivé SEO odborníky.
 • Chcete jen kontrolovat výsledky a dělat SEO komplexně.

Pořád si nejste jisti, jaký postup při optimalizaci pro vyhledávače by pro vás byl nejvhodnější? Napište nám a my vám rádi bezplatně poradíme.

Co o spolupráci s námi říkají naši zákazníci?

Kvůli nespokojenosti s přechozí firmou na internetový marketing, jsme si s kolegy při výběru nového partnera dali záležet. Ze tří agentur jsme vybrali Včeliště.cz. Hlavním důvodem byl jejich jaksi jiný přístup k práci a k SEU. Díky jejich SEO analýze a kreativní strategii, při které člověk konečně pochopí o čem to je, se nám otevřel více svět pravidelné komunikace se zákazníky v pojetí blogu a správného řešení věcí, o kterých jsem si už předtím mysleli, že jsou správně. Neustále se dotazujeme a řešíme různé drobnosti, díky kterým se v SEU posouváme vpřed. Spolupráce se nám vyplácí, vše roste a komunikace se Včelištěm je na výborné úrovni.

Ropek Technimax

Když jsem se rozhodl řešit SEO našich firemních stránek, bylo mi doporučeno Včeliště. Za 3 týdny mi na stole přistál podrobný a přehledný manuál, jak a co na našich stránkách změnit, aby byly lépe viditelné ve vyhledávačích. Nyní s odstupem 2 let doporučení hodnotím jako jednu z nejlepších investic v historii naší firmy. Návštěvnost stránek roste meziročně o stovky procent. Naše komunikace se světem je dnes úplně někde jinde než před dvěma lety, kdyby nebylo této spolupráce.

Luboš Pirkl

Pro náš e-shop pp-servis.eu jsme připravovali nové e-shopové řešení. Proto jsme se rozhodli, že si necháme poradit od odborníků. Jelikož jsem u Včeliště prošel SEO kurzem a byl jsem velice spokojený, oslovil jsem je s poptávkou. Včeliště nám zpracovalo podrobnou analýzu klíčových slov, dalo nám doporučení ohledně přesměrování url adres ze starého na nový e-shop. Během 3 týdnů nám Včeliště vypracovalo opravdu podrobnou analýzu, ve které nám vše bylo zároveň i vysvětleno. Ostatním mohu spolupráci se Včelištěm určitě doporučit.

Svec Reference

Se Včelištěm jsme se domluvili na SEO konzultaci k našemu webu. Dopředu se na vše připravili a vyžádali si od nás témata, která potřebujeme probrat. Díky tomu jsme samotnou konzultaci využili maximálně možným způsobem. Kromě diskutovaných témat navrhli i některé úpravy webu, které nám významným způsobem pomohou zlepšit výsledky v SEO. S jejich spoluprací jsme maximálně spokojeni.

Prague Classical Concerts

Případová studie:
Zvýšení návštěvnosti o 250 % z tisíců klíčových slov díky SEO

Stáhněte si zdarma případovou studii internetového obchodu DobrýDárek.cz, kterému jsme pomohli optimalizací pro vyhledávače zvýšit návštěvnost o 250 % a o 33 % hodnotu objednávky návštěvníků z vyhledávačů.

dobrydarek_3dkniha

Zašlete nám nezávaznou poptávku po optimalizaci pro vyhledávače

Back To Top