skip to Main Content

Školení od Včeliště

Chcete se naučit, jak na efektivní obsahový marketing, který vám bude dlouhodobě přivádět nové zákazníky? Na našich školeních zjistíte, jak dát vašemu online marketingu správný směr a jak vytvářet kvalitní a promyšlený obsah, který se stane vaší konkurenční výhodou.

Naše znalosti pramení z mnohaleté praxe, vy je ale můžete získat daleko rychleji. Vyberte si, kde chcete začít, a ponořte se do světa internetového marketingu.

Akademie Včeliště

Vzdělávejte se v obsahovém marketingu, SEO nebo e-mailingu díky našim bezplatným kurzům.

Živé školení

Dáváte přednost osobnímu setkání? Pravidelně pro vás připravujeme offline školení v Praze.

SEO pro začátečníky

V tomto kurzu se naučíte optimalizovat vaše stránky pro vyhledávače.

Akademie Včeliště

Akademie Včeliště logo.

V Akademii Včeliště najdete kurzy online marketingu, které jsou vám k dispozici zcela zdarma. Vzdělávejte se v obsahovém marketingu, copywritingu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), e-mailingu nebo objevte tajemství úspěchu na sociálních sítích.

Na konci každého kurzu si můžete nově nabyté znalosti ověřit a získat certifikát úspěšného absolventa. V Akademii najdete také záznamy inspirativních rozhovorů se zajímavými osobnostmi marketingového světa, které pro vás připravujeme v rámci cyklu Kafe a marketing.

Zapsat si první kurz
Kurz SEO zdarma.

Základy SEO

Hodina a půl nabitá tím nejdůležitějším ze světa SEO. Zapracujte na něm a zvyšte organickou návštěvnost vašeho webu. Vhodné pro začátečníky, navíc zcela zdarma.

Základy obsahového marketingu

Jak začít s obsahovým marketingem? Zorientujte se v pojmech, nástrojích i strategiích tvorby kvalitního obsahu.

Kurz outsourcingu obsahu

Kdy se vyplatí najmout si profesionálního copywritera? Naučte se, jak spolupráci s ním maximálně zefektivnit.

Školení obsahového marketingu

Školení obsahového marketingu probíhá offline v Praze. Během jednoho společně stráveného dne vás naučíme, jak sestavit funkční obsahovou strategii a tvořit kvalitní obsah.

Získáte potřebné znalosti obsahového marketingu a ve workshopové části si je s pomocí lektora hned prakticky vyzkoušíte. Načerpáte inspiraci na témata spojená s vaším vlastním podnikáním a naučíte se tvořit zajímavý obsah, který vám bude dlouhodobě přivádět nové zákazníky. 

Dostupné termíny
Back To Top