skip to Main Content

Napíšeme pro váš web texty, které prodávají

Zaujměte svými texty na první pohled. Jsou vaší hlavní zbraní, která dokáže v návštěvníkovi webu probudit nutkání, aby koupil váš produkt či službu.

Nejdůležitější při tvorbě textu je vědět, kdo jsou vaši zákazníci a jakým jazykem mluví. Nesmíte ale zapomenout ani na správné strukturování všech pasáží, gramatickou správnost, SEO, UX a optimalizaci konverzního poměru. O to vše se postaráme my ve Včelišti – a to od návrhu struktury celého webu přes analýzu klíčových slov, napsání textů až po finální korekturu.

Mám zájem o textaci webu

S textací webu od Včeliště se odlišíte od konkurence

Žádné ohrané fráze a popisky produktů, jaké se objevují na každém druhém webu. Pokud svěříte svůj web Včelišti, garantujeme vám, že každý text bude unikátní, přehledně strukturovaný, jazykově i pravopisně správný a stylisticky vytříbený.

Při tvorbě obsahu dbáme rovněž na UX celého webu a SEO – ke psaní přistupujeme komplexně. Váš web pro nás není jen určitý počet samostatných  podstránek, ale promyšlená a propojená síť, která má za úkol „zachytit“ co nejvíce zákazníků. Napíšeme čtivé texty, v nichž návštěvník během okamžiku najde to, co hledá, aniž by je musel odshora dolů číst.

Jak textace webu od Včeliště probíhá

Seznámení se s projektem

Seznámíme se s projektem, vaším webem i s jeho technickými možnostmi. Zajistíme si nebo vytvoříme persony, požádáme vás o co nejvíce relevantních dat – čím více jich budeme mít, tím lepší texty budeme moct napsat.

Zpracování textace webu

Jakmile získáme vše, co budeme potřebovat, začneme pilně pracovat. Do práce zapojíme celý obsahový tým – od stratéga přes SEO specialistu až po korektora. Veškeré textace s vámi probereme, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

Finální úpravy a nasazení

Texty pro váš web doladíme do posledního detailu, abychom došli ke spokojenosti na obou stranách. Pokud si budete přát, můžeme je i na váš web přímo nasadit. Texty po nasazení nakonec projdou ještě finální korekturou.

V rámci textace webu pro vás mimo jiné připravíme texty pro:

Hlavní stranu

Podstránky s vašimi službami

Váš příběh

Medailonky členů týmu

Landing pages

Produkty

Metapopisky

Blogové články

Výzvy k akci

Děkovné stránky

Otázky a odpovědi

Stránku s kontakty

Metatitulky

Popisky kategorií

Hlavičku i patičku webu

Jak vypadá výsledek?

Textace celého webu

Od hlavní strany až po kontakt – všechny texty necháte na nás a po schválení je vložíme klidně i na váš web. Tak jako jsme to udělali pro prodejce aroma difuzérů Carpex.

Tvorba textů pro hlavní stranu

Homepage je to první, co většina návštěvníků uvidí při první návštěvě. Řekněte jim hned, co děláte, co návštěvník získá, jak to u vás funguje. Jasně, stručně a bez zbytečných odboček. Takto jsme postupovali na Zafix.cz.

Texty pro landing page

Spouštíte kampaň pro nový produkt nebo službu? Přiveďte návštěvníky na speciální landing page, kde představíte vše podstatné a vyzvete uživatele k akci. V tomto případě ke stažení e-booku o revolučním způsobu pěstování.

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

S mikrostránkami pro náš internetový obchod jsem moc spokojená. Vše proběhlo, jak jsem si představovala. Od dobře zvládnuté organizace všech činností, přes flexibilní komunikaci se mnou, až po pěkný vzhled, texty a přehledné reporty práce. Pokud hledáte profesionály, kterým svěřit tvorbu malých webů, zkuste ty ze Včeliště.cz.

Se Včelištěm spolupracujeme na obsahovém marketingu. Ze začátku jsem se trochu obával, jestli zvládnou copywriteři naši produktovou problematiku, aby byly články a jiný obsah opravdu kvalitní. Až na vysoce odborné texty jde ale vše bez problémů a obsah zvládají vytvořit velice profesionálně. Velký dojem na mě udělala i vysoká organizovanost celého týmu.

Spolupráce nad tematickými články z oblasti mobilních telefonů je pro nás velmi přínosná a velmi oceňujeme profesionální přístup copywriterů, kvalitu dodávaných textů a bezproblémové dodržování časového harmonogramu. Spolupráce běží jako na drátkách a celkově jsme nadmíru spokojeni. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Zašlete nám nezávaznou poptávku po textaci webu

Back To Top