skip to Main Content

Marketingová stáž pro studenty

Jsi marketingový nadšenec – nováček? Máme pro tebe skvělou příležitost k získání tolik potřebné marketingové praxe: nabídku stáže ve Včelišti. V rámci ní si na vlastní kůži vyzkoušíš různé druhy činností od e-mailingu přes správu sociálních sítí, copywriting, obsahovou strategii až po SEO. Připraveno máme spoustu studijních materiálů i úkoly z praxe.

Stážista pro nás není žádný „podržtaška“, ale člověk, kterému rádi pomůžeme posunout se vpřed. Máš zájem? Vyplň dotazník, spojíme se a zkusíme společně vymyslet koncept tvé stáže.

Mám zájem o stáž

Proč získat marketingovou praxi ve Včelišti

Stáž ušitá na míru

Naše naučná stezka pro stážisty protíná všechny základní oblasti online marketingu. Pokud se však chceš více zaměřit na jednu konkrétní sféru, není problém.

Konkurenční výhoda

Ukážeme ti, jak aplikovat a využít školní teorii v praxi, čímž získáš velkou výhodu oproti ostatním studentům.

Opravdové projekty

Od prvního dne tě zavedeme do interního systému a budeš se podílet na opravdových projektech, ke kterým by ses na škole nedostal/a.    

Specializované marketingové nástroje

Dostaneš přístup k celé řadě placených nástrojů pro online marketing a naučíš se je efektivně používat.

Osobní rozvoj

Čeká tě mnoho zajímavých kurzů a školení. Dostaneš přístup do Včeliští knihovničky a spoustu prostoru na vzdělávání.       

Člen týmu

Začleníme tě do kolektivu a budeš mít otevřené dveře na firemní porady. Ať ochutnáš každodenní agenturní život do poslední kapky.

Práce z domova

Včeliště funguje 100% online, takže i tvoje stáž bude probíhat v pohodlí domova. Pracovní dobu přizpůsobíme tvým časovým možnostem.           

Rozjezd kariéry

Pokud nás přesvědčíš o svých schopnostech, získáš možnost stát se po ukončení studia stabilním členem týmu. 

Naučná stezka marketingové stáže

Pro stážisty máme připravenou vzdělávací stezku procházející všemi oblastmi online marketingu. Můžeš ji projít celou, nebo to vzít zkratkou s delší zastávkou na jednom stanovišti, případně mít přímo stáž na míru. Záleží jen na tobě, jakou cestou stáže se vydáš, my ti ji moc rádi pomůžeme zrealizovat. 

Stezka tě může například provést strategií e-mailingu a seznámí tě s nejlepšími nástroji pro e-mailový marketing. Další část tě zavede do obsahové strategie a přiblíží ti všechny její části. Na cestě potkáš i sociální sítě a dozvíš se, jak na ně. Pokračovat pak můžeš třeba SEO školením a získáváním praktických zkušeností v oblasti optimalizace pro vyhledávače.

Pokud tě ale nějaká část zaujala víc než jiná a chceš se věnovat primárně jí, není to žádný problém. Připravíme stezku na míru tvým potřebám, aby pro tebe marketingová praxe byla co nejvíce přínosná.

Mám zájem o stáž ve Včelišti

Teď už víš, jak marketingová stáž ve Včelišti probíhá a jaké benefity ti můžeme nabídnout. Teď nás zajímá, jaký jsi ty?

Proto jsme si pro tebe připravili krátký dotazník, který zahrnuje základní otázky ohledně tvých představ o stáži, časových možnostech a čemu se chceš během stáže věnovat. Na základě tvých odpovědí se ti ozveme zpět a třeba tě vybereme do týmu.

Co o nás říkají absolventi stáže

„Vďaka stáži som sa toho veľmi veľa naučil v spojení s online marketingom. Naučil som sa strihať videá, podcasty, ale tiež som sa naučil tvoriť linkbuilding. Preto veľmi odporúčam využiť stáž ve Včelišti.“

Karol P. 
freelancer, moderátor, spisovatel, digitální nomád

„Na stáži se mi líbilo, že celé Včeliště pracuje online, takže mi stáž vůbec nezasahovala do školy a mohla jsem jí dělat, kdykoliv jsem chtěla. “

Alžběta R. 
studentka druhého ročníku bakalářského studia VŠE, obor Podniková ekonomika a management na Podnikohospodářské fakultě

„Stáži jsem věnoval několik hodin denně a naučil jsem se pracovat online, což mi v této době vyhovuje – tím, že rád cestuji, tak pracovat online je velkou výhodou. Včeliště mi mnoho dalo, hodně mě toho naučili a pomohli mi zorientovat v různých oblastech marketingu. Díky této stáži jsem se stal členem týmu Včeliště na pozici junior SEO specialista. “

Matej Š.
junior PPC a SEO specialista

„Nejvíce se mi na stáži líbí možnost vyzkoušet si všechny teoretické věci v praxi a zjistit, jak vše mezi sebou úzce souvisí. Navíc si cením možnosti učit se od zkušenějších. Zároveň mít možnost podílet se na opravdových projektech a moct projevit svůj názor na věc je velkým benefitem této stáže. Rozhodně bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí si pro stáž vybrat zrovna Včeliště.“

Lucie L. 
absolventka magisterského studia VŠE, obor Marketing management

‚Na stáži se mi nejvíc líbila její organizace a přístup ze strany Včeliště. I přesto, že se pracuje z domova a nedocházíte nikam do kanceláře, jsem byl po celou dobu stáže v kontaktu se členy Včeliště, mohl jsem se kdykoliv na cokoliv zeptat a průběžně dostával zpětnou vazbu na všechnu svou práci.“

Lukáš N.

student třetího ročníku bakalářského studia na Technické univerzitě v Liberci, obor Česká filologie pro praxi

Rádi tě přivítáme u nás v týmu!

Back To Top