skip to Main Content

Tvorba e-booku a obsahového magnetu

Vytvoříme pro vás stáhnutelný e-book, případovou studii či jiný obsahový magnet, který vám pomůže získat kontakty na potenciální zákazníky a zjistit, co je zajímá. Můžete na ně pak lépe cílit, například pomocí remarketingu.

Vymyslíme poutavé téma, připravíme text a grafiku tak, aby posunula potenciální zákazníky dále v nákupním rozhodovacím procesu. Umíme zpracovat i odborná témata, zajistíme automatizaci doručení a napojení na další marketingové aktivity.

Mám zájem o tvorbu e-booku

V čem spočívá kouzlo obsahového magnetu a co může přinést vám

Obsahové magnety jsou účinnou metodou, jak za kvalitní obsah získat od návštěvníka vašeho webu e-mailový kontakt, který se tak stane skvělým prostředkem pro další marketingovou komunikaci. Nabídněte uživatelům například kvalitní e-book plný prospěšných rad, který vám pomůže prodávat. 

Včeliště vám e-book zhotoví a dodá ve stáhnutelné PDF formě. Připravíme kompletní obsah, grafiku, 3D verzi nebo i předtiskovou přípravu. Rádi pro váš projekt připravíme i další formy obsahových magnetů – případové studie, infografiky nebo checklist. Vyznáme se i v oblasti GDPR, takže do sběru kontaktů se s námi pusťte bez obav.

Tvorba e-booku v jednotlivých krocích

Seznámíme se s tématem

Navrhneme téma a společně si ho schválíme, případně se seznámíme s tím, co si přejete zpracovat vy sami. . Definujeme, jaké cíle má obsah plnit, a poradíme, co zpracovat, abyste mohli oslovit své návštěvníky.

Získáme relevantní podklady

K danému tématu získáme potřebné podklady. Vše si pečlivě prostudujeme, abychom věděli, o čem budeme psát. Spolupracovat můžeme s odborným garantem.

Vytvoříme prvotní návrh

Navrhneme strukturu a jednotlivé kapitoly e-booku či jiného obsahového magnetu, zkonkretizujeme jeho formu a vzhled a pustíme se do tvorby.

Vytvoříme e-book

Podle zadání vytvoříme přitažlivý e-book či jiný obsahový magnet. Připravíme textové podklady i finální obsah, zkontrolujeme a schválíme si podobu.

Zapojíme grafika

Texty převedeme do grafické podoby tak, aby váš nový e-book byl vizuálně přitažlivý a návštěvníky vašeho webu zaujal. Vytvoříme k němu také poutavý grafický přebal ve 2D i 3D verzi pro váš web.

Automatizace doručení

Pomůžeme vám s automatickým získáváním kontaktů a doručováním e-booku či jiného magnetu na e-mail všem zájemcům. Pro maximální výsledek vám můžeme pomoci i s propagací.

Proč byste měli svěřit tvorbu e-booku Včelišti

Postaráme se o vše

Dokážeme vymyslet téma, strukturu i přitažlivou grafickou podobu. Pomůžeme i s vložením na web a nastavením automatického doručování.

Tým profesionálů za zády

E-book tvoří tým zkušených copywriterů a grafiků, na tvorbu navíc dohlíží obsahový stratég. Do následné propagace pak zapojujeme odborníky na e-mail marketing anebo sociální sítě.

Odborná témata nás nezastaví

U odbornějších témat můžeme zapojit i odborného garanta, který zajistí faktickou správnost obsahu. Zvládneme i obtížnější zadání a dopředu si vyžádáme pomoc.

Míříme ke stanovenému cíli

Od začátku směřujeme k dosažení vytyčených cílů – používáme CTA prvky a interaktivní odkazy.

Maximalizujeme užitek

Obsahový stratég zajistí konzistenci obsahu a jeho přizpůsobení cílovému publiku, aby vám e-book či jiný magnet přinesl maximální možný užitek.

Víme, jak na to

Specializujeme se na obsahový marketing, vytvořili jsme tisíce článků a desítky magnetů. Proto víme, jak jim zajistit úspěch.

Ukázky e-booků, které jsme připravili

Případová studie Cannapurna.

Jak se ostatním líbí spolupráce s námi

Včeliště pro nás zpracovalo několik bonusových obsahů ve formě e-booků. Za zpracování ještě jednou děkujeme. Jak grafické, tak jazykové zpracování je na jedničku. Také bych rád poděkoval za zpracování kampaní na tyto obsahy, které jsou očividně poutavé a dobře nastavené, díky čemuž generují poměrně velký počet potenciálních zákazníků.

E-book Jak se zbavit igelitek jednou provždy vypracovaný Včelištěm splnil naše očekávání zejména v tom, že byl pro nás vytvořen zcela samostatně, bez nutnosti dodávání informací a podkladů z naší strany, což jsme v situaci našeho vysokého pracovního zaneprázdnění opravdu uvítali.

Zejména z hlediska copywritingu jsme byli spokojeni, protože jsme provedli jen minimum korekcí a textově bylo tedy hned vše připraveno k použití. Jsme rádi, že jsme po jedné změně ze začátku spolupráce, našli ve Včeliště copywriterku, která nám opravdu vyhovuje.

Včeliště nám dlouhodobě pomáhá s obsahovým marketingem. Vytvořilo pěkný a funkční magazín a již několik skvělých e-booků. Cokoliv se stane a zeptám se, lidé ze Včeliště mi rychle odpoví a navrhnou řešení. Copywriterky píší články jako kdyby byly profesionální indoor pěstitelé rostlin, spolupráce se mi líbí.

Poptejte tvorbu e-booku či jiného magnetu pro svůj projekt

Back To Top