skip to Main Content

Profesionální návrh webu

Pro efektivní marketing je třeba, aby byly vaše stránky funkční a plnily cíle, pro které byly stvořeny. Navrhneme vám nový web, na kterém se návštěvníci budou jednoduše orientovat, bude lépe plnit svoji funkci a vydělá vám více peněz. Platit drahou reklamu a posílat návštěvníky na nedůvěryhodný, nepřehledný nebo špatně strukturovaný web je zbytečné plýtvání vašimi zdroji.

Navrhneme, jak má vypadat nový web, a vhodně rozmístíme prvky na stránkách tak, aby plnily svůj účel. Vylepšíme strukturu pro jednodušší orientaci. Dohlédneme i na realizaci připravovaného webu.

Chci navrhnout lepší web

Proč svěřit návrh či vylepšení webu nám

Ušetříte náklady

Návrh ušetří díky jasné koncepci více než 30 % nákladů.

Konkrétní návrh

Jasný návrh usnadní práci grafikovi, programátorům i vám.

Důraz na výkon

Web bude připraven přinášet výjimečné výsledky.

Zabezpečíme kvalitu

Dohlédneme, aby realizátor udělal svoji práci správně.

Jak probíhá návrh lepšího webu

Analýza, publikum a cíle

 • Seznámíme se s projektem a důvody pro vytvoření nového webu.
 • Analyzujeme současný stav a prozkoumáme konkurenční weby.
 • Identifikujeme potřeby zákazníků a vymyslíme, jak je vyřešit vaším webem.
 • Stanovíme jasné cíle, jak je měřit a jak jich na webu dosáhnout.

Návrh struktury a obsahu

 • Provedeme analýzu struktury a klíčových slov.
 • Navrhneme změny struktury s ohledem na logiku, použitelnost, přehlednost a SEO.
 • Analyzujeme současný obsah.
 • Doporučíme změny obsahu: příliš mnoho či málo obsahu, co má obsah plnit apod.

Vzhled a rozmístění

 • Pro všechny typy podstránek nakreslíme drátěné modely.
 • Prvky na webu vhodně rozmístíme tak, aby plnily svoji funkci.
 • Popíšeme, jak má který prvek fungovat, jakou funkcionalitu má web splňovat.
 • Připravíme vám i responzivní či mobilní a tabletovou verzi vzhledu každé podstránky.

Dohled nad realizací či tvorba webu

 • Pomůžeme vám s výběrem vhodné firmy či specialisty pro realizaci webu či jeho vzhledu.
 • Dohlédneme, aby dodavatel vytvořil web dle našeho návrhu.
 • Pomůžeme mu opravit nedostatky, a to z technické a marketingové stránky.
 • Otestujeme funkčnost prvků a předáme vám připravenou stránku.
0%
rozpočtu můžete ušetřit správným návrhem webu
o0dní
můžete zkrátit vývoj webu díky připravenému návrhu

Co je výsledkem návrhu webu

Rozsáhlost návrhu webu si můžete určit dle svých potřeb. Obvykle od nás dostanete dokument návrhu webu, který obsahuje detailní představu nové podoby stránek, analýzu jednotlivých typů podstránek i s konkrétními návrhy na úpravy, drátěným modelem ukazujícím, co má být kde umístěno, a popisem funkčnosti jednotlivých prvků webu.

Tento dokument můžete použít jako podklad pro grafika a programátora, kteří díky němu budou přesně vědět, co po nich chcete. Váš web bude kvalitnější, protože ho navrhoval odborník, přehledný a jednoduše použitelný. Vyvarujete se několikanásobného předělávání, nedorozumění, zpoždění a růstu rozpočtu (který je často poměrně vysoký) na přípravu nového webu.

Ukázky návrhu webu

Komu jsme pomohli

Včeliště pro nás připravilo kompletní web a pravidelně se stará o blog a e-mail marketing. Na naší spolupráci oceňuji mimo kreativní stránky zejména dobře zvládnutý project management a srozumitelnou komunikaci. Vždycky vím, jaký je plán, aktuální stav, a kolik to bude stát.

Včeliště nám pomohlo rozjet B2B e-shop, kde bylo nutné nejen spustit e-shop jako takový, ale navíc detailně projít a nastavit specifické prodejní cesty zákazníků a individuální možnosti kombinací plateb, doprav a skladového hospodářství. Spolupráce byla rychlá, efektivní, flexibilní. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Přestože jsme plánovali nejprve jen kosmetické úpravy webu, jsme rádi, že jsme nakonec Včelišti svěřili celý redesign webových stránek. Dodali nám nejen kvalitně zpracovaný návrh webu a grafiku pro programátora, ale také neměli problém opakovaně předělávat drobnosti, se kterými jsme nesouhlasili. Výstupy jsme dostávali v dohodnutém termínu a při dodržení budgetu. Mohu říci, že spolupráce s Včeliště pro nás znamenala nový začátek v e-commerce.

Včelište som oslovil s návrhom na nový wireframe blogov a obsahová stratégia. V prípade návrhu wireframu boli ich nápady veľmi inšpiratívne, inovatívne a ochotne sme ich začlenili do finálneho návrhu, ktorý bol tiež na profi úrovni.  Výstup obsahovej stratégie bol podrobne spracovaný a ukázal nám naše slabiny na blogoch. Samotná komunikácia bola výborná, taktiež starostlivosť o našu spokojnosť. Vrelo odporúčam, vedia čo robia.

Tomáš Nápoký, chefparade.cz reference.

U Včeliště jsem si nechal zkontrolovat svůj web. Velmi mě zajímalo, zda mám vše v pořádku. Po pěti letech vytváření jsem si myslel, že bude z 90 % bezproblémový. Díky kontrole Včeliště bylo zjištěno spousty chyb nutných k opravě. Web byl v pořádku cca ze 40 %.
Návrh nového webu mi ušetřil spousty času a peněz, můj programátor vytváří nový web podle jasné předlohy. Každému doporučuji spolupráci se Včelištěm. Svěříte svůj web do rukou odborníků, kteří vám šetří čas i peníze. Vy budete mít možnost se dále věnovat důležitějším věcem ve svém podnikání.

Spolupráce se Včelištěm byla bezproblémová, postupovali po všech stránkách vysoce profesionálně. S výsledkem zadané práce jsem byl naprosto spokojen. Spolupráci mohu vřele doporučit ostatním společnostem, které chtějí přehledný, funkční web ušitý na míru individuálním potřebám svého podnikání.

Včeliště se nemohlo pojmenovat výstižněji! Od začátku spolupráce jsem s nimi maximálně spokojený. Nejen že jsou opravdu pilní, dodržují termíny a odvádí velmi kvalitní práci, ale hlavně jsou kreativní a u všeho přemýšlí. Přichází s nápady, které by laik nevymyslel, a je vidět, že to co dělají, je opravdu baví. Po dvou letech „e-shopování” jsme potřebovali pomocnou ruku, protože zákazníků přibývalo a náš amatérismus už na ně nestačil. Chtěli jsme po Včelišti hlavně marketingovou strategii, ale postupně se toho nabalilo více a pomohli nám i se změnou celého e-shopu. Připravili nový návrh, která následně zrealizovali. E-shop tak dostal zcela nový háv. Od rozmístění prvků, přes grafiku, po nové stránky. S novým vzhledem e-shopu jsem maximálně spokojený.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po návrhu webu

Back To Top