skip to Main Content

Má-li být vaše práce vidět, musíte se lišit, být atraktivní pro okolí a přinášet obsah, který zajímá vaše cílové zákazníky. Jak toho dosáhnout? Začněte propracovanou strategií, do níž zahrnete vše od tvorby person až po vyhodnocování výsledků. Inspirujte se od Včeliště nebo si nechte rovnou udělat audit vašeho současného obsahu s náměty na změny k lepšímu. Pomůžeme vám vyšperkovat obsahový marketing od A až po Z.

Budování značky začíná tím, že porozumíte zákazníkům. Jak na to, aby vás to nestálo statisíce

Budování značky představuje způsob, jak i jako malý podnikatel můžete získat dlouhodobou konkurenční výhodu. Abyste své peníze ale mohli investovat efektivně, musíte nejprve zjistit, kam a do koho. Poznejte své současné i ideální zákazníky a postavte na této znalosti svou…

Přečíst celý článek
Proč a jak se zaměřit na brand

Proč se vyplatí budovat značku i malým e-shopům

Drtivá většina českých e-shopařů pracuje jen s logem a názvem značky, ukázal společný průzkum Ogilvy Consulting a Shoptetu. Patříte mezi ně? U malých e-shopů přitom nejde o to, aby vás znali úplně všichni, ale abyste se se svou značkou dobře zapsali u (klidně úzké) cílové skupiny. A k tomu budete potřebovat víc než jen logo a název.
Přečíst celý článek

Jak využít FAQ v obsahovém marketingu

Lidé jsou v dnešní době přehlceni možnostmi výběru. Abyste zvýšili svou šanci, že si vyberou právě vás, potřebujete potenciální zákazníky oslovit – a to nejen kvalitními produkty, ale také relevantním a přínosným obsahem. Nedílnou, často trochu podceňovanou, a především užitečnou součástí obsahového marketingu jsou FAQ.
Přečíst celý článek
Back To Top