skip to Main Content

Pepa je ústřední postavou našeho úlu. V roce 2012 Včeliště zakládal a dnes se stará o jeho chod a růst. Kromě toho hostuje Kafe a marketing nebo se věnuje dalšímu vzdělávání a předávání svých marketingových znalostí. Nejen prostřednictvím knih a kurzů připravených a vydaných pod záštitou Včeliště, ale také na konferencích, kterých se v pozici vystupujícího rád účastní.

Když potřebuje dobít (nebo naopak vybít) baterky, přihlásí se na Spartan Race, vezme do ruky saxofon nebo sedne ke klavíru. Volného času ovšem není na rozdávání. Většinu si totiž Pepa schovává pro rodinu, která se na podzim 2020 rozrostla o dalšího člena.

Josef je autorem první ucelené tištěné české publikace o obsahovém marketingu, vede tým marketérů, připravuje strategie pro klienty, přednáší o marketingu na konferencích, natáčí videa, vede webináře a školí ve firmách. Již 15 let se aktivně pohybuje na internetu. Vedl několik e-shopů, spravoval destíky obsahových webových projektů a pomohl se svým týmem stovkám firem vytvořit ze svého marketingu dlouhodobou konkurenční výhodu.

Kontaktujte mě:

E-mail: josef@vceliste.cz 

Back To Top