skip to Main Content

Online marketing se dnes bez sociálních sítí neobejde. Začtěte se do článků, které vám přinesou inspiraci, ale i rady, jak být vidět nejen na Facebooku. Pokud si nevíte rady s tím, jak vytvořit kampaň na sociálních sítích nebo chcete pomoci s přípravou sociálních sítí pro vaše potřeby, neváhejte se nám ozvat.

Kurz sociálních sítí zdarma

Seznamte se se základy marketingu na sociálních sítích – názorně, přehledně a zdarma

Nejste si jisti, jestli jsou sociální sítě opravdu tak skvělým marketingovým nástrojem a právě pro vás? Mohou být, když se naučíte, jak s nimi efektivně pracovat. Nechte se provést základy marketingu na sociálních sítích – zdarma, s názornými ukázkami a doporučeními ověřenými v praxi. Naše specialistka na sociální sítě a projektová manažerka Barbora Žižková vám ukáže, jak na sociální sítě, aby si uživatelé oblíbili vaše příspěvky i váš brand. 
Přečíst celý článek

Podpořte své podnikání pomocí sociálních sítí

Kdo dnes není na sociálních sítích, jako kdyby ani nebyl. A to platí nejen pro lidi, ale také pro firmy. Ať už vlastníte restauraci, obchod s oblečením, nebo nabízíte profesionální služby, sociální sítě by rozhodně neměly chybět ve vašem marketingovém mixu komunikačních kanálů. Proč? Třeba proto, že se na nich dost pravděpodobně pohybuje vaše cílová skupina. Ale těch důvodů pro vás máme hned několik. Tak se na ně pojďme společně podívat.

Přečíst celý článek

Co dělat, když Facebook zablokuje účet pro reklamu?

Spravování reklam na Facebooku je pro uživatele snadno přístupné. Na druhé straně se stejně snadno můžete setkat i s blokací reklamního účtu. Stačí, když včas nezašlete vyžádané údaje, použijete zakázané slovo nebo fotografii a problém je na světě. Naštěstí i pro takové případy existuje řešení, ale procházka růžovou zahradou to rozhodně nebude.
Přečíst celý článek
Jak na recyklaci obsahu

Recyklujte obsah pro sociální sítě, vyplatí se to

Vymýšlet a vytvářet neustále nový obsah pro sociální sítě není jen náročné časově, ale je to také drahé. Firmy proto často publikují jen pár příspěvků do měsíce nebo svou aktivitu na sítích na určitou dobu zcela omezí. Tyto praktiky však nejsou ideální z hlediska algoritmu, který na většině platforem podporuje především profily přispívající pravidelně a dlouhodobě. V dnešním článku vám proto ukážeme, jak lze sestavit bohatý publikační plán na celý měsíc, aniž byste museli vymýšlet desítky různých témat. Celé kouzlo totiž spočívá v recyklaci obsahu.
Přečíst celý článek
Jak na influencer marketing

Vše, co potřebujete vědět o influencer marketingu

Jejich revírem jsou sociální sítě. Jejich tempo přidávání příspěvků je vražedné a jejich nepřítelem je tak maximálně algoritmus. O kom je řeč? O influencerech. Ústředních postavách takzvaného influencer marketingu, který vaší značce může na sociálních sítích zařídit úspěch. Přečtěte si, jak může spolupráce s influencery podpořit vaše podnikání, na kolik vás influencer marketing vyjde i jak ho vyhodnocovat.
Přečíst celý článek
Back To Top