skip to Main Content

Obsahový marketing pro váš projekt: od A do Z

Zvyšte počet návštěvníků na stránkách, přilákejte nové zákazníky pomocí kvalitního obsahu a zapojte e-mailing a sociální sítě do svého internetového marketingu. Včeliště vám pomůže s kompletním obsahovým marketingem a každý měsíc vytvoří a zpropaguje zajímavý obsah na vašich stránkách, který osloví zákazníky.

Aktivní blog plný poutavých článků, získávání kontaktů na potenciální zákazníky, pravidelné e-maily, aktualizovaný profil na sociálních sítích a efektivní propagace vašeho obsahu se může díky nám stát realitou.

Svěřte nám obsahový marketing
obr
lupa

Jak vyřešit internetový marketing, když nemáte čas

Majitel firmy by neměl blogovat, ale věnovat se důležitějším věcem. Zaměstnanci jsou často zaneprázdněni svými úkoly a marketingu nerozumí. Internet je přitom skvělé místo pro oslovení zákazníků, ale vám už nezbývá energie na to, abyste se na něm správně prezentovali.

Pokud jste v takové situaci, chcete se odlišit, oslovit potenciální zákazníky dříve než konkurence a nastartovat nenásilný, přátelský, ale přitom vysoce efektivní marketing, nejlepší cesta je věnovat se obsahu.

Stáli jsme u zrodu obsahového marketingu v ČR a ověřili jsme si, co funguje a co ne. To nejlepší vám teď nabízíme v rámci kompletního obsahového marketingu.

Náš osvědčený postup při kompletním obsahovém marketingu

1. Průzkum a strategie

První měsíc pronikneme do hlav zákazníků a identifkujeme nejzajímavější témata pro budoucí obsah. Na základě nich připravíme strategii, do které postupně zapojíme obsah na webu a jeho propagaci, e-mail a jeho automatizaci i sociální sítě.

Více informací >>

2. Kompletní obsahový marketing

Každý další měsíc vytvoříme zajímavý obsah, publikujeme ho a oslovíme s ním vaše zákazníky. Na stránkách bude vznikat stále nový obsah, budete aktivní na sociálních sítích i po e-mailu a propagace vám pomůže při optimalizaci pro vyhledávače.

Více informací >>

1. Průzkum a obsahová strategie

Nejdůležitější na obsahu je, aby vaše návštěvníky zaujal. V prvním měsíci proto vytvoříme takovou obsahovou strategii, která přivede zákazníky.

Zákazníci a témata

Prozkoumáme potřeby vašich zákazníků, do strategie zahrneme i vaše nápady a ve výsledku připravíme konkrétní publikační plán, kterého se budeme držet.

Obsahový magnet

Součástí strategie bude i vymyšlení obsahových magnetů, které si lidé budou moci stáhnout z vašich stránek.

Promyšlený e-mailing

Pro obsah vymyslíme způsoby, jak získat kontakt na potenciálního zákazníka a jak s ním dál pracovat, aby u vás nakoupil.

Vylepšení webu

Doporučíme, co na současných stránkách po obsahové stránce vylepšit a rozplánujeme si realizaci úprav.

Co pro vás uděláme:

 • Vymyšlení poutavých témat
 • Definice cílové skupiny, nákupního cyklu a tónu komunikace
 • Rozplánování vylepšení současného obsahu a webu
 • Vymyšlení obsahových magnetů
 • Promyšlení e-mailingu
 • Tvorba prvního obsahu
Chci začít s obsahovým marketingem

2. Kompletní obsahový marketing

Tvorba a propagace obsahu stojí hodně času a úsilí. Každý měsíc pro vás proto připravíme nový obsah na stránky a zpropagujeme ho. Vy se tak můžete věnovat novým zákazníkům.

Celý proces je na nás

V naší režii bude vše od napsání textů přes korekturu a vložení na vaše stránky až po přípravu bonusového obsahu, grafiky a publikací, propagaci, e-mailing nebo správu sociálních sítí. Zajistíme prostě organizaci všeho okolo obsahového marketingu.

Profesionální články

Dodržíme pro vás pravidelnou tvorbu článků, nebo jiného obsahu. Naši autoři provádějí pro každé téma detailní průzkum.

E-mailing a sociální sítě

Díky obsahu získáme kontakty na potenciální zákazníky. S nimi pravidelně komunikujeme přes automatické e-maily a newslettery. Obsah je propagovaný na sociálních sítích a v diskuzích na internetu. Vy se o nic nestaráte.

Viditelné výsledky

Každý měsíc pro vás připravíme report s výsledky. Díky němu budete vědět, co vám spolupráce přináší a co jsme pro vás udělali.

Co pro vás uděláme:

 • Příprava kvalitního článků a jiného obsahu
 • Vytváření bonusových obsahů
 • Korektura, grafika, publikace, organizace
 • Příprava newsletterů a jiných e-mailů
 • Obsah na sociálních sítích
 • Propagace obsahu placenými i neplacenými způsoby
 • Report s výsledky a plán na další měsíc
Oslovte zákazníky dříve než konkurence a vybudujte si s nimi vztah

Co na spolupráci s námi říkají zákazníci

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

Včeliště nám dlouhodobě pomáhá s obsahovým marketingem. Vytvořilo pěkný a funkční magazín a již několik skvělých e-booků. Cokoliv se stane a zeptám se, lidé ze Včeliště mi rychle odpoví a navrhnou řešení. Copywriterky píší články jako kdyby byly profesionální indoor pěstitelé rostlin, spolupráce se mi líbí.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po obsahovém marketingu

Sestavíme pro vás vhodný mix činností a nejvhodnější postup realizace kompletního obsahového marketingu dle vaší situace, cílů a možností. Kontaktujte nás, připravíme pro vás obsahový audit zdarma a navhrneme další kroky.

Back To Top