skip to Main Content

O spolupráci

Firma STREFA s.r.o. se na nás obrátila s požadavkem na optimalizaci pro vyhledávače s cílem zvýšit návštěvnost a ideálně také tržby z organické návštěvnosti. Klient získával většinu zákazníků skrze drahé výkonnostní kampaně a to bylo potřeba změnit.

Důkladná analýza klíčových slov se stala výstřelem, který odstartoval cestu efektivní optimalizace. Postupné SEO kroky, jako jsou úpravy titulků, popisků, ale i celých kategorií, přinesly lepší zobrazování webu klienta v přirozených výsledcích vyhledávání. Blogové články, které jsme začali pro klienta psát, zvýšily návštěvnost o cca 63 %. 

Hlavní strana e-shopu Strefa.cz.

Jak pokračujeme

Kromě optimalizace celého webu, díky které se STREFA těší z nárůstu počtu transakcí o 33 %, jsme se společně zaměřili na budování silného profilu pro úspěšný linkbuilding. Pro ještě větší podporu klienta jsme také založili samostatný magazín. Připravili jsme firmě také zcela nový logomanuál. V rámci pravidelné spolupráce se navíc věnujeme: 

V dnešní době je velmi obtížné sehnat firmu, která opravdu rozumí SEO a má seriózní jednání. Je zde mnoho tzv. šamanů, kteří Vám naslibují hory doly, ale realita je pak jiná. Po první spolupráci s panem Řezníčkem, která nám přinesla pozitivní výsledky jsme se rozhodli postupně se včelím týmem optimalizovat celý náš web. Jejich hlavní předností je také velmi rychlá, příjemná a profesionální komunikace. Pokud přemýšlíte nad optimalizací svého webu prostřednictvím marketingové firmy, určitě se nebojte obrátit na Včeliště, kde budete v dobrých rukách a posune to Vaše podnikání zase o kus dále.

Využívané služby

Jak jsme zvýšili trojnásobně organickou návštěvnost pomocí SEO

Na základě analýzy klíčových slov jsme provedli optimalizaci popisků, titulků a nadpisů H1. Po roce spolupráce figurovala ¼ klíčových slov v TOP 10 ve výsledcích vyhledávání.

Co se v této případové studii dozvíte?

Co všechno bylo součástí analýzy klíčových slov.
Jak vypadají výsledky vyhledávání po naší optimalizaci.
Jak jsme upravili kategorie produktů.
Které blogové články jsou nejúspěšnější a proč.

Zajímá vás, jak konkrétně jsme postupovali a jaké výsledky to přineslo? Stáhněte si případovou studii.

Stáhnout případovou studii STREFA
Případová studie SEO Strefa.cz

Chcete také zažít úspěch v podnikání? Kontaktujte nás

Back To Top