skip to Main Content
podcast1

Jak propojit online a offline marketing – Podcast 12

Vítáme vás u dalšího, tentokrát již 12. dílu včelího podcastu. Společně s Josefem Řezníčkem jsme se sešli, abychom si popovídali o propojení online a offline marketingu. Dozvíte se naše tipy, jak toto propojení udělat pro každou formu internetového marketingu, kterou se zabýváme. Doufáme, že se vám bude tento podcast líbit a že se nebudete nudit. Neváhejte a poslechněte si ho.

Odkazy z podcastu, které zmiňujeme

Poslechněte si podcast zde

Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout zde.

Pusťte si podcast a odebírejte kanál na iTunes

… náš iTunes kanál najdete zde. Budeme rádi, když ho budete odebírat. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás u dalšího dílu.

Za tým Včeliště.cz

Josef Řezníček a Tomáš Procházka

Netradiční tipy na web v offline světě

Stáhněte 5 netradičních tipů, jak dostat svůj web do offline světa.

Sdílejte:

Konzultant Včeliště.cz se zaměřením na obsahové strategie, copywriting a SEO. Více o něm naleznete na Impleo.cz nebo sledujte jeho Twitter a Google+

4 komentářů k zobrazení

  1. Pěkný podcast. Přihodím tip: Speciálně pro off-line jsem si založil speciální českou doménu, a k ní nainstaloval svůj vlastní zkracovač url, přes který pak směruju off-line příchozí návštěvu na cílovou stránku. Zkracovač umí i měřit.

  2. Pěkný podcast. Přihodím tip: Speciálně pro off-line jsem si založil speciální českou doménu, a k ní nainstaloval svůj vlastní zkracovač url, přes který pak směruju off-line příchozí návštěvu na cílovou stránku. Zkracovač umí i měřit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top