skip to Main Content

Audit sociálních sítí

Audit odhalí slabiny vaší prezentace na sociálních sítích a pomůže vám maximalizovat zisky. Provedeme analýzu aktuálního stavu profilů a stránek a poradíme, jak stávající výsledky znásobit. Vymyslíme obsah, který si návštěvníci zamilují, a způsob, jak efektivně zapojit placenou propagaci na sociálních sítích.

Mám zájem o audit sociálních sítí
acer-device-digital-marketing-6168_1
Strategie sociální sítě

Audit sociálních sítí od Včeliště

Ve Včelišti vám pomůžeme s prezentací na sociálních sítích. Odhalíme případné slabiny a doporučíme obsah i způsoby jeho propagace. Společně proměníme sociální sítě v důležitou součást vašeho marketingu a s jejich pomocí přivedeme na váš web potenciální zákazníky.

Zaměřujeme se především na Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn a YouTube. Pro každou sociální síť vymyslíme na míru šitou strategii a zhodnotíme vaše současné působení.

Auditem sociálních sítí spolupráce s námi zdaleka nekončí. Rádi pomůžeme i s realizací veškerých doporučení. V případě zájmu se postaráme o přípravu kvalitních příspěvků, placenou propagaci a tvorbu výkonnostních kampaní nebo o kompletní správu vašich profilů.

Jak audit sociálních sítí od Včeliště probíhá

Seznámení se s projektem

Seznámíme se s projektem, jeho cílovou skupinou i možnostmi, které pro daný segment sociální sítě nabízejí. Získáme potřebná data, přístupy a rozplánujeme celý průběh auditu.

Zpracování auditu

Jakmile získáme vše, co budeme potřebovat, začneme pilně pracovat. Výsledky auditu vám předložíme v dokumentu, jehož součástí bude i návrh možných řešení.

Prezentace výsledků

Veškeré postřehy i všechna vyhodnocení a doporučení vám dodáme v jednom dokumentu. V případě vašeho zájmu si následně sjednáme schůzku, během níž shrneme výsledky auditu i následný postup.

V rámci auditu sociálních sítí se mimo jiné zaměříme na:

Vyhodnocení aktuálního stavu vašich sociálních sítí

Konkrétní doporučení pro úpravy stránek a profilů

Kontrolu dosavadních výsledků

Analýzu konkurence

Náležitosti příspěvků a grafických prvků

Kontrolu FB Pixelu, jeho událostí a nastavení Business Manageru

Výběr vhodných sociálních sítí

Doporučení vhodného obsahu

Možnosti placené propagace příspěvků

Výkonnostní reklamy

Propojení sociálních sítí a vašeho webu

Seznam dalších kroků pro úspěšný marketing na sociálních sítích

3D_ebook_500

Co o nás říkají naši klienti

Dětské rádio Mělník je malé dětské internetové rádio, které vysílají samotné děti pro ostatní děti (ale i dospělé). Přesto, že vysíláme od roku 2016, se o nás stále ještě příliš málo ví. Protože jedním z našich největších cílů je zapojení velkého množství dětí z celé republiky, které by se na vysílání spolu s námi podílely, je nám jasné, že musíme co nejlépe využívat nejrozšířenějšího komunikačního média dnešní doby – sociálních sítí. Nějakou dobu se o to snažíme metodou pokus–omyl, ale očekávané výsledky se stále nedostavují. Rozhodli jsme se proto spojit s odborníky v oboru komunikace na sociálních sítích – firmou Včeliště –, aby nám s tímto úkolem pomohli.

Včeliště pro nás podrobně zanalyzovalo naše dosavadní počínání na Facebooku a Instagramu – to, jaký mělo úspěch u našich sledujících. Na základě této analýzy nám pak navrhli možnosti zlepšení a tipy pro zvýšení efektivity naší práce. Doporučili nám zavedení plánování včetně konkrétních návrhů pro vytváření obsahu. Protože se v našem rádiu na všech činnostech spojených s vysíláním podílejí děti, je v jejich rukou také úkol pracovat na propagaci rádia. Tomu odpovídala také forma doporučení a návrhů na vylepšení naší komunikace. Tak aby s doporučeními zvládly pracovat také samotné děti.

Včelišti za tuto pomoc děkujeme a těšíme se, jak se naše dětské rádio bude od nynějška ještě více šířit mezi posluchače. Na sociálních sítích nás pak vy všichni můžete vidět jak při samotném vysílání, tak i při činnostech spojených s jeho přípravou. Tak se nezapomeňte podívat, jak nám to jde.

Detske Radio Melnik

Zašlete nám nezávaznou poptávku po auditu sociálních sítí

Back To Top