skip to Main Content

Se Včelištěm spolupracuji přes rok a je to poprvé za několik let, kdy jsem narazil na firmu, která opravdu pracuje a rozvíjí moje podnikání. Perfektně se s nimi domluvíte, mají promyšlené komunikační rozhraní, v němž přehledně vidíte, co se kdy dělo. Co řeknou, to udělají. Ještě nikdy jsem nespolupracoval s nikým, kdo by opravdu plnil své sliby a nesnažil se mě natáhnout nebo obrat. Už nikomu jinému, kromě Včeliště nevěřím a marketing bych nikomu jinému nesvěřil.

Případová studie

Z nuly mezi největší e-shopy s e-cigaretami v ČR pomocí obsahovému marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Stáhněte si zdarma případovou studii našeho klienta, e-shopu s elektronickými cigaretami Gallagher, který se nám podařilo dostat mezi českou špičku na trhu s elektronickými cigaretami.

O spolupráci

Na začátku malý internetový obchod, který vyzkoušel snad už všechny způsoby, jak se zviditelnit ve výsledcích vyhledávání. Po oslovení Včelištěm jsme zpracovali pro Gallagher.cz potřebné strategie a zaměřili jsme se na optimalizaci pro vyhledávače a brzy přidali i obsahový marketing. Díky těmto metodám jsme postupně, každý měsíc, navyšovali počet získaných objednávek a obrat. Dnes je internetový obchod velkým hráčem na poli prodejců elektronických cigaret.

Optimalizace pro vyhledávače obsahovalo úpravy webu jako takového. Společně s programátorem jsem opravili technické i obsahové nedostatky webu. Pomohli jsme i s přípravou e-mailů v objednávacím procesu, postupně vylepšili popisky produktů. Malými změnami jsme dosáhli zdvojnásobení konverzního poměru objednávek.

Spolupráce se stále rozvíjí a internetový obchod každý měsíc zvětšuje svoji konkurenční výhodu ve formě kvalitního obsahu a dobré propagace, kterou mu nikdo jen tak nevezme.

Využívané služby

Chcete mít také úspěch v marketingu? Kontaktujte nás

Back To Top