skip to Main Content

CopyVčelka přilétá s odpověďmi na 4 vaše nejčastější otázky

Efektivní řešení pro všechny, kteří pravidelně potřebují novou várku originálních textů. Na míru šitý ceník dle vašich potřeb, zkušení autoři a profesionální korektura – i tak lze ve zkratce charakterizovat unikátní projekt CopyVčelka.cz! Protože vás tento projekt doopravdy zaujal, rozhodli jsme se pro vás sesbírat nejčastější dotazy a odpovědět na ně v dnešním článku.

Zvládnete zpracovat texty i na moje téma?

Na CopyVčelce zvládneme zpracovávat drtivou většinu témat, včetně těch odborných (koukněte na naše ukázky). Pro složitější zadání jsme vytvořili proces získávání podkladů. Do tvorby můžeme také zapojit tzv. „odborného garanta“, který nám bude pomáhat s faktickou stránkou obsahu. To proto, abychom vždy vycházeli pouze z relevantních a ověřených informací. V průběhu spolupráce vás navíc poznáváme a kvalitu dále vylepšujeme. Můžete naše služby vyzkoušet na jednorázovém zadání, abyste zjistili, že opravdu zvládneme zpracovat třeba i vaše téma.

Kolik textů pro mě zvládnete napsat?

Zadat nám můžete kolik textů chcete. Jakmile obdržíme zadání, zašleme vám jeho potvrzení a okamžitě začínáme pracovat. V případě mnoha zadání zároveň posuneme datum dokončení, abychom vše stihli. Termín dokončení ale víte dopředu. Například běžný článek zpracujeme obvykle za 3 dny.

Jak CopyVčelce zadám napsání nového textu?

Velice jednoduše. Napíšete nám e-mail na speciální adresu nebo nám zavoláte se zadáním a informací, co chcete napsat či vylepšit, o čem má text být, případně doplníte další informace (cíl textu, umístění, délka…). Běžný text napíšeme za 3 pracovní dny a dodáme vám ho e-mailem.

Co je na vaší službě unikátního? Copywriting přece nabízí hodně lidí a agentur.

CopyVčelka se od ostatních liší v několika věcech. Nejde jen o copywriting, pomůžeme vám s celým obsahovým marketingem. Nejenže texty napíšeme, ale v případě zájmu i vymyslíme vhodné téma nebo doporučíme, co na současných textech vylepšit. Na CopyVčelce získáte tým copywriterů, korektorů, obsahových stratégů a marketérů, díky čemuž dosáhneme lepších výsledků v porovnání s běžným copywriterem. Máme nastavené jasné podmínky spolupráce. Dopředu znáte termín zpracování a víte, kolik naše práce bude stát. S obsahem vám pomáhají odborníci na obsah. Na CopyVčelka se zkrátka specializujeme jen na jednu věc, kterou děláme skvěle.

Nenašli jste odpověď na otázku, která vás tíží? Potřebujete ještě s něčím poradit?
Nahlédněte do naší sekce FAQ.

Sdílejte:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top