skip to Main Content

Na základě naší zkušenosti i úspěchů našich klientů jsme se přesvědčili, že obsahový marketing je pro mnoho projektů ideálním způsobem, jak si vybudovat dlouhodobou konkurenční výhodu a naplnit vytyčené cíle. Na Včelišti propojujeme zajímavý obsah s prvky optimalizace pro vyhledávače, e-mailingu a marketingu na sociálních sítích. Dělejte marketing na internetu jinak než ostatní, pomáhejte, vzdělávejte či bavte vaše potenciální zákazníky a snižte si tak náklady na online marketing.

Mám zájem o spolupráci

Žádná z oblastí obsahového marketingu nám není cizí

Obsahový marketing, to nejsou jen texty. Kromě copywritingu ho tvoří takové oblasti jako propagace obsahu, marketing na sociálních sítích, e-mail marketing, projektové řízení a další. Teprve když se spojí síly těchto součástí, vznikne ucelená obsahová strategie, která vás vynese k úspěchu a vaší konkurenci nedá spát.

Copywriting

Váš vágní a obyčejný web proměníme doslova v magnet na zákazníky. Sjednotíme vaší komunikaci a udáme ji správný tón. Díky našim textům se stanete vyhledávanou informační autoritou ve svém oboru.

E-mail marketing

Postaráme se o to, aby se na vaše e-maily příjemci těšili a aby docházelo k efektivní propagaci vaší značky. E-maily budou nejen obsahově hodnotné, ale i vizuálně přitažlivé.

Propagace obsahu

Umíme nejenom vytvořit poutavý obsah, ale rádi zařídíme i to, aby se o něm vědělo. Dokážeme tvorbu obsahu maximálně zefektivnit tím, že jej propagujeme mnoha různými kanály. Pozornost publika je tak zaručena.

Projektové řízení

O projekt, který vám pomůže dosáhnout úspěchu, se postaráme od počátku až do konce. Náš tým je vysoce organizovaný, rádi vás přijmeme mezi sebe a zasvětíme do našich procesů.

Infografiky, videa a e-booky

Odlište se od konkurence infografikami, videem, e-booky, případovými studiemi či podcasty. Zapojíme do vaší marketingové komunikace multimédia a moderní formy obsahu.

Marketing na sociálních sítích

Na vybraných sociálních sítích vybudujeme komunitu fanoušků vaší značky a komunikaci s vašimi zákazníky posuneme o nejeden stupeň výš.

Měření cílů obsahového marketingu

Obsahový marketing není jen strategie a tvorba obsahu. To, co naše klienty zajímá, jsou výsledky. Pomůžeme vám stanovit jasné cíle a pravidelně vám budeme reportovat, jak se je daří plnit.

Kompletní outsourcing

Pokud nechcete, nemusíte do svého týmu už hledat nikoho dalšího. Poradíme vám se vším co se dlouhodobého online marketingu týče. Nebo nás využijte jen na to, na co vaši zaměstnanci nestačí.

Jaká řešení online marketingu vám můžeme nabídnout?
Podívejte se na rozcestník našich řešení a vyberte si to, které vám sedne. Odstartujme růst vašeho online byznysu společně!

6 důvodů proč svěřit obsahový marketing právě nám

1. Zaměření na výkon

V průběhu spolupráce pravidelně kontrolujeme, jak jsme v činnosti úspěšní, a výsledkům flexibilně přizpůsobujeme strategii. Maximální efekt je pro nás důležitý.

3. Dlouholeté zkušenosti

Za posledních 10 let prošel internet proměnami, které si dobře uvědomujeme a pracujeme s nimi. Máme dostatek zkušeností a víme, co funguje.

5. Dobře odvedená práce

Spokojenost našich klientů je pro nás hlavní. Proto přemýšlíme nad každým krokem, který uděláme, aby se váš web stal na internetu nepřehlédnutelným.

2. Trvalá hodnota

Obsah vytvoříme jednou, ale přivádět návštěvníky vám bude třeba i několik let poté. Při stejné investici se stále zvyšuje efektivita marketingu a vy tak můžete rychleji růst.

4. Pravidelná péče a kontrola

Je těžké předvídat, jaký konkrétní efekt naše práce přinese, proto spoléháme na pravidelnou kontrolu výsledků a úpravu strategií. Díky tomu dosahujeme nejlepších výsledků.

6. Specialisté v oboru

Neděláme od všeho trochu. Zaměřujeme se na to, co umíme a co funguje. Neustále se učíme a zlepšujeme. Jen tak si můžeme říkat „specialisté“.

Jak probíhá spolupráce s námi

1. První krok je na vás, na nás je ten zbytek

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a my vám zavoláme. Využít můžete i e-mail, případně nám rovnou zavolat.

4. Tvorba strategie obsahového marketingu

Vypracujeme pro vás komplexní strategii obsahového marketingu, detailně vás s ní seznámíme a vaše připomínky ihned zapracujeme.

2. Zjištění aktuální situace a vhodných cest pro váš projekt

Na začátku budeme mít spoustu otázek, abychom dobře promysleli, jestli se pro vás obsahový marketing skutečně hodí.

5. Pravidelný obsahový marketing

Veškeré poznatky a ideje ze strategie zavedeme do praxe. Obsah budeme nejenom tvořit a publikovat, ale i propagovat a měřit jeho výkonnost.

3. Podpis smlouvy, která vyhovuje oběma stranám

Smlouvy dělají nejen obchodní partnery, ale i přátele. Podepíšeme spolu takovou smlouvu, ze které budete mít dobrý pocit vy i my.

6. Dlouhodobá splupráce s výsledky

O váš projekt se bude starat náš realizační tým, který se s ním důkladně seznámí a bude schopen ho flexibilně zlepšovat.

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci marketingu vašeho projektu:

  • Popište prosím stručně vaši situaci a jak byste s ní chtěli pomoct...

Back To Top