skip to Main Content

Naše řešení pro efektivní obsahový marketing

Specifika obsahového marketingu efektivně spojujeme do jednoho perfektně fungujícího soukolí. Naše řešení jsou účinná a dlouhodobá, založená na nejnovějších poznatcích z oboru. Výsledky naší práce na klientských projektech pravidelně sledujeme a operativně přizpůsobujeme, abychom společně dosáhli maximálního možného výsledku.
Vše, co aplikujeme na projekty svých klientů, jsme vyzkoušeli sami na sobě. A funguje to!

ikonky_novy_web_2

Návrh funkčního webu

Snadná orientace na webu a plnění funkce, kterou si klade web za cíl, to jsou dva stěžejní pilíře naší práce při návrhu funkčních webových stránek. Díky nám ušetříte čas i peníze, o které vás připravuje nevhodně vytvořený web. S námi budete vidět a získáte perfektní základ pro skvělé výsledky na poli internetového marketingu.

Zjistit více o návrhu funkčního webu

Marketingový směr

Nasměrujeme marketing vašich stránek vstříc novým zákazníkům a vybudování dlouhodobé konkurenční výhody, na které postavíte své podnikání. Zhodnotíme dosavadní výsledky a vybereme nejvhodnější marketingové kanály. Můžeme vám jen říct, jak na to, nebo celý marketingový směr realizovat za vás. Vy se pak můžete zaměřit na to, co je pro vaše podnikání nejdůležitější.

Zjistit více o nasměrování marketingu
Asset 5
ikonky_novy_web_3

Obsahový marketing

Proměníme vaši stránku v obsahový magnet, který přitáhne potenciální zákazníky. Vezmeme pod křídla váš kompletní obsahový marketing, nebo vám můžeme pomoct s obsahovou strategií či vás naše postupy naučit ve speciálním tréninku. Oslovte nás s nezávaznou konzultací, v rámci které zhodnotíme, co všechno vám obsahový marketing přinese.

Zjistit více o obsahovém marketingu

Optimalizace pro vyhledávače

Díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) se váš web začne zobrazovat na viditelných místech v neplacených výsledcích vyhledávání na Google.cz a Seznam.cz a zdarma vám přinášet nové zákazníky. Pomůžeme vám jak s úvodními úpravami webu, tak s vhodným zacílením. Vymyslíme a následně realizujeme kroky vedoucí ke zvýšení autority a získávání zpětných odkazů. SEO umíme dobře propojit s obsahovým marketingem.

Zjistit více o SEO
ikonky_novy_web_1

Dejte nám vědět, s čím potřebujete pomoci:

Back To Top