skip to Main Content

O spolupráci

Společnost Gatema IT, která se zabývá zejména vývojem a implementací podnikových informačních systémů HELIOS, se na nás obrátila kvůli obsahové strategii. Z té však vyplynula potřeba redesignu a nového webu, čímž se naše spolupráce rozšířila. 

V rámci obsahové strategie jsme mimo jiné definovali hlavní zásady značky i cílové zákazníky, analyzovali konkurenci a vytipovali vhodný obsah. Provedli jsme audit stávajícího webu a navrhli vylepšení, které jsme nakonec také realizovali.

Díky všem těmto úpravám i navazující pravidelné spolupráci se podařilo například zvýšit návštěvnost webu a snížit míru okamžitého opuštění stránek.

Domovská strana Gatema IT.

Spolupráce začala vytvořením komplexní marketingové strategie, která nám slouží jako důležité vodítko a kterou postupně naplňujeme. Oceňuji velmi dobré nápady, plánování, měsíční reporting i vedení projektů. Jmenovitě bych ocenil našeho account managera Jana Vašků za ochotu, rychlost, snahu. Postupně vzniká celá řada nového obsahu – článků, infografik, případových studií atp., ale i PPC kampaní a také nový web.

Jak pokračujeme

Na jednorázovou spolupráci v podobě přípravy obsahové strategie a redesignu webových stránek jsme navázali pravidelnými aktivitami. S Gatema IT spolupracujeme na: 

Využívané služby

Tvorba nového webu pro Gatema IT

Začalo to obsahovou strategií a skončilo novými, designově atraktivními stránkami, díky nimž Gatema IT (jako člen holdingu Gatema) získala „webovou nezávislost“.

Co se v této případové studii dozvíte?

Co všechno bylo součástí obsahové strategie.
Na které stránky jsme se zejména zaměřili.
Jak vypadá meziroční srovnání návštěvnosti.

Zajímá vás, jak konkrétně jsme postupovali a jaké výsledky to přineslo? Stáhněte si případovou studii.

Stáhnout případovou studii Gatema IT
Případová studie Gatema IT

Chcete také zažít úspěch v podnikání? Kontaktujte nás

Back To Top