skip to Main Content

10 způsobů, jak může e-shop využít DesignVčelku.cz

Jestliže vlastníte začínající či zavedený e-shop, zajisté neustále přemýšlíte, jak ho co nejvíce vyšperkovat. Víte, že až 80 % informací člověk vnímá zrakem? Udělejte e-shop pro zákazníky vizuálně přitažlivější! My v DesignVčelce víme, jak na to, a máme hned 10 způsobů, jak e-shop ozvláštnit grafikou z naší dílny. Samotné služby, které vám nabízíme, ovšem nejsou pouhopouhým vylepšením designu e-shopu, ale především způsobem, jak zefektivnit marketing na internetu, pro který je v současné době profesionální grafika zcela nezbytná a nepostradatelná.

1. Vytvoříme originální bannery

Reklamní bannery můžete umístit nejen na svůj e-shop, ale také na stránky partnerů. Získáte tak nejen nové zákazníky, ale také pevnější vazby se spřáteleným e-shopem či webem, na kterém se tento banner nachází. Bannerová reklama už nemusí být nudná a obtěžující. S DesignVčelkou získáte vizuálně přitažlivý prvek nezbytný pro vaše podnikání.

2. Zatraktivníme obrázky produktů

Špatně nafocené, neprofesionální a neupravené fotky zboží z e-shopu nikoho příliš nezaujmou. Nezapomeňte na to, že lidé vybírají a nakupují převážně očima. Proto zohledněte tento fakt a nechte si od DesignVčelky upravit stávající fotografie k naprosté dokonalosti. Rádi pro vás vytvoříme koláže z produktů, jednotlivé fotky zaměříme na detaily nebo vyřízneme potřebnou část, která bude daný produkt nejvíce vystihovat.

3. Vytvoříme poutavé produktové listy

Potřebujete se před svými zákazníky a klienty prezentovat nejen v online, ale také offline prostředí? Vizuálně přitažlivou grafikou ozvláštníme i vaše produktové listy. Takový leták k podpoře prodeje produktu je nedílnou součástí propagace. Stačí pouze sdělit své požadavky a představy a my se postaráme o všechno ostatní.

4. Připravíme pro vás grafiku na sociální sítě

E-shop, který není na sociálních sítích, jakoby ani nebyl! Komunikujte se svými zákazníky, dejte jim vědět o novém zboží či připravovaných akcích! A nezapomínejte na to, že příspěvek bez obrázku čte jen malé procento lidí. Proto se nebojte využít služeb DesignVčelky i v této oblasti.

5. Postaráme se o vytvoření katalogu produktů v pdf

Propagujte nenásilnou a zábavnou formou zboží ze své nabídky prostřednictvím vizuálně přitažlivého e-booku. Rádi jej pro vás zpracujeme, doplníme o kvalitní fotky a obrázky a vytvoříme unikátní internetovou publikaci, díky níž získáte nové kontakty i zákazníky.

6. Navrhneme slidery či carousely

Pro váš e-shop navrhneme poutavé slidery či carousely, přidáme k nim dodaný text a vyobrazíme výzvu k akci pro ještě lepší výsledky.

7. Zpracujeme poutavou grafiku pro e-mailing

Rozesíláte svým zákazníkům pravidelnou dávku novinek prostřednictvím e-mailu? Nenuťte je číst suché texty a doplňte e-mail o vizuálně přitažlivou grafiku z dílny naší DesignVčelky. Sami se přesvědčíte, že množství otevřených e-mailů příjemně stoupne.

8. Dodáme grafiku na reklamní předměty

Reklamní předměty jsou nedílnou součástí propagace vaší firmy i přátelských vazeb s klienty a obchodními partnery. Rádi pro vás navrhneme outdoor grafiku reklamy, letáčku k objednávce nebo třeba plachtu před prodejnu.

9. Vylepšíme vzhled vašeho e-shopu

Nejste spokojení se stávající grafikou svého e-shopu? Nechte ji na DesignVčelce! Řekněte nám, co konkrétně se vám nelíbí a co budete chtít upravit. Věříme, že společnými silami se nám podaří vyladit ikonky, tlačítka, grafické bannery, obrázky, výpis produktů a další grafické prvky na vašem e-shopu k dokonalosti!

10. Provedeme grafickou úpravu dokumentů

Udělejte veškeré firemní dokumenty vizuálně přitažlivější. Oslovte DesignVčelku, která pro vás navrhne profesionální hlavičku, obrázky a styly dokumentu. To vše samozřejmě s důrazem na váš firemní design.

Podívejte se na ukázky naší práce nebo si objednejte některý ze 3 druhů grafických balíčků!

Sdílejte:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top