skip to Main Content

Jak vznikla DesignVčelka a proč jde o revoluční projekt

Nápad založit DesignVčelku vznikl v naší online marketingové agentuře Včeliště.cz, kde se specializujeme na obsahový marketing. V tomto článku vám povím příběh našeho nového projektu, jak vznikl a proč je pro vás tak zásadní.

Pro efektivní marketing ze zkušenosti potřebujete každý měsíc spoustu grafik a obrázků, často mnoho malých věcí, které jsou ale pro firmu velice důležité, odlišují vás od všech ostatních a zefektivňují marketing. Ať už jde o bannery, grafiky pro reklamy, obrázky na sociální sítě, letáčky, slidery, ikonky na web, infografiky, obaly e-booků, úpravy fotografií nebo spoustu jiných menších grafických úkolů, bylo pro nás, jako marketingovou agenturu, složité stále vše naceňovat, odhadovat, hledat kapacity na malá zadání a vše organizovat. Stejně na tom je i většina agentur a grafiků na volné noze. Jejich práce je v tomto ohledu poměrně drahá a neefektivní. Proto jsme vymysleli projekt DesignVčelka, který se specializuje právě na tato jednodušší grafická zadání, což dělá bezkonkurenčně.

DesignVčelku jsme založili sami pro sebe

Když se nad tím tak zamýšlím, vlastně jsme založili službu, kterou bychom chtěli sami využívat, ale nebyla u nás k dispozici. Aby zapadla do naší rodiny včelích projektů, nazvali jsme ji DesignVčelka ‑ služba neomezeného grafického designu za měsíční paušál, v rámci které můžete zadat neomezeně grafických zadání pro vše, co potřebujete pro svůj projekt. Stačí poslat e-mail se zadáním a do 7 dnů vám dodáme výsledek. Pokud budete chtít později cokoli upravit, máte k dispozici 3 kola revizí, ale zkušeností bohatě stačí pouze jedna revize.

Dobrá grafika může znásobit úspěch marketingu

Vzhled vašich příspěvků na blogu, náhledů videí, obrázků na sociálních sítích, e-mailů, e-booků, letáčků, bannerů, reklam apod. je věc, kterou mnoho firem podceňuje a nepokládá za důležitou. Kvůli problémům s nedostupností drobných grafických služeb obrázek vynechají, nebo si ho podomácku vytvoří, aniž by tušily, co to může mít za následky. Poutavý obrázek dokáže několikanásobně zvýšit konverzní poměr, účinnost reklamy, počet zhlédnutí, stažení a další metriky, které tvoří základ dnešního marketingu na internetu.

Profesionální grafika už není jen doménou velkých firem

Profesionální vzhled reklamních prvků byl až do současnosti doménou velkých firem s obrovskými rozpočty, které dokázaly zaplatit drahé reklamní agentury. Ale dnes, díky DesignVčelce, si tento komfort může dovolit jakákoliv firma v České republice či na Slovensku.

Doufám, že díky DesignVčelce zvýšíme kvalitu prezentace a marketingu všem firmám a projektům, které to myslí se svým podnikáním vážně a chtějí, aby marketing, který dělají, byť v něm neutrácejí miliony měsíčně, vypadal profesionálně a byl efektivní.

pencil-791734_1280

DesignVčelka je ideálním partnerem pro malé a střední projekty

Myslím, že jde o ideální službu pro malé a střední projekty, které díky DesignVčelce vyřeší problémy se sháněním schopných grafiků, s jejich nedostupností, vysokou cenou a organizací tvorby grafiky. Jde o revoluční řešení pro B2B firmy, e-shopy, startupy, živnostníky, infopodnikatele, firmy dělající obsahový marketing, online marketéry či malé agentury a designová studia.

Sledujte nás, jak rozjíždíme náš nový startup s neomezenými službami v ČR, a držte nám palce.

Sdílejte:

Zakladatel projektu Včeliště. Pracuje na mnoha českých i zahraničních projektech, pro které zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top