skip to Main Content

O spolupráci

Tradiční prodejce optiky na Slovensku i v ČR provozuje několik e-shopů na různých doménách a na nás se obrátil s potřebou sjednocení a modernizace těchto webových stránek. Připravili jsme návrh redesignu, který zpřehlední e-shop, zjednoduší výběr produktů, připraví půdu pro obsahový marketing a zatraktivní vzhled.

Náš návrh objasnil vhodné rozložení prvků, díky kterému bylo hned jasné, co kam umístit a jak má vše fungovat. A funguje to dobře – nový redesign si zákazníci pochvalují,  dle jejich vlastních slov se jim na stránkách nyní lépe orientuje, vybírá a nakupuje.

Ve čtyřech krocích jsme přichystali a spustili novou verzi stránek, která udělala e-shop přehlednějším a lépe komunikuje konkurenční výhody. Výsledek naší práce pomohl společnosti Dalekohlady.sk při optimalizaci pro vyhledávače a vedl ke zvýšení konverzního poměru.

Využívané služby

Kompletní redesign e-shopů nabízejících dalekohledy

Firma Dalekohlady.sk oslovila Včeliště s cílem vylepšit vizuální stránku svých jednotlivých e-shopů. Po provedení analýzy klíčových slov jsme se pustili do vytvoření drátěných modelů webu, které vedly k moderním a uživatelsky přívětivým stránkám.

Co bylo obsahem návrhu webu?

Analýza klíčových slov, ze které vzešla nová struktura e-shopu.
Definování funkcí, které bude nový e-shop potřebovat.
Drátěné modely hlavní strany, kategorie, detailu produktu a dalších obsahových podstránek.
Chcete vědět, jak přesně jsme při návrhu webu postupovali a jak vypadá výsledek naší práce? Stáhněte si celou případovou studii.
PŘÍPADOVÁ STUDIE DALEKOHLADY.SK
Případová studie redesignu e-shopu.

Spoločnosť Včeliste pre nás pripravila návrh wireframes pre jednotlivé stránky eshopu dalekohlady.sk a tiež podrobný popis funkcionality. Spolupráca prebehla na vysokej úrovni s výsledkom práce som maximálne spokojný, dodanie bolo v čas a výsledok bol lepší ako som očakával. Hotové wireframes nám uľahčili a skrátili prípravu grafiky a zjednodušili prípravu samotného eshopu. Veľmi oceňujem, že niektoré moje nápady, ktoré mi prišli ako skvelé….., boli upravené na základe odporúčaní teamu Vceliste a zdôvodnené prečo to takto bude inak lepšie. Kvalitne pripravný wireframe pre eshop opdorúčam každému, kto chce mať funkčný eshop.

Chcete mít také úspěch v marketingu? Kontaktujte nás

Back To Top