skip to Main Content

Postaráme se o váš e-shop komplexně

Internetový obchod nestačí jen postavit. Aby přinášel tržby, musí obsahovat správné texty, disponovat SEO on-page faktory a mít podporu ve vhodném marketingu. Ve spolupráci se Shoptetem, jedničkou mezi e-shopovými řešeními, zajistíme všechny tyto i další kroky, díky kterým bude váš internetový obchod vzkvétat.   

Mezi naše specializace patří SEO, e-mail marketing, sociální sítě, online reklamy a příprava marketingové strategie – díky nim dosáhnete v online světě vámi vytyčených cílů. Ozvěte se nám, rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku spolupráce na míru.

Chci perfektní e-shop

Co vše pro vás zajistíme?

Návrh webu od Včeliště.

TEXTACE WEBU

Napíšeme pro váš e-shop texty, které prodávají. Odlišíte se od konkurence na první pohled.

Ukázky textů Včeliště.

SPRÁVA FIREMNÍHO BLOGU

Postaráme se o pravidelnou publikaci článků na váš blog – od témat po publikaci.

Marketingový směr od Včeliště.

MARKETINGOVÝ SMĚR

Pomůžeme vám změnit nahodilé marketingové kampaně v komplexní strategii.

Marketingový trychtýř od Včeliště.

MARKETINGOVÝ TRYCHTÝŘ

Zajistíme získávání leadů, podporu prodeje i tvorbu marketingového trychtýře.

Strategie e-mailingu.

STRATEGIE E-MAILINGU

Nastavíme váš e-mail marketing, který vám pomůže získat kontakty a snáze prodávat.

Strategie pro sociální sítě.

STRATEGIE PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zapojíme do marketingu sociální sítě a vyladíme komunikaci k dokonalosti.

SEO analýza od Včeliště.

SEO ANALÝZA

Pomůžeme váš e-shop a obsah zviditelnit ve výsledcích vyhledávání.

Konzultace Včeliště.

KONZULTACE

Nejste si jisti, jak vám můžeme pomoci? Uděláme vám v tom jasno!

Řešení od Shoptetu, obsah a marketing od Včeliště

Zkušenosti na druhou

Spojení Včeliště a Shoptetu funguje perfektně. Důkazem je každý další úspěšný e-shop. Pojďme v takový proměnit i váš internetový obchod.

Úspora práce i času

Nastavení Shoptetu dle vašich požadavků uděláme sami. Komunikujeme také s podporou Shoptetu, aniž byste vy museli hrát roli prostředníka.

Atraktivní a funkční e-shop

Postavte váš e-shop přehledně a zároveň poutavě. Zajistíme, že každý prvek i text bude plnit svůj účel a zaujme návštěvníky i vyhledávače.

Konec shánění zákazníků

Podpoříme váš e-shop vhodným marketingem, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí. Pomůžeme zákazníky hýčkat, aby měli chuť nakupovat.

Co o spolupráci s námi říkají naši zákazníci?

Včeliště se nemohlo pojmenovat výstižněji! Od začátku spolupráce jsem s nimi maximálně spokojený. Nejen že jsou opravdu pilní, dodržují termíny a odvádí velmi kvalitní práci, ale hlavně jsou kreativní a u všeho přemýšlí. Přichází s nápady, které by laik nevymyslel, a je vidět, že to co dělají, je opravdu baví. Po dvou letech „e-shopování” jsme potřebovali pomocnou ruku, protože zákazníků přibývalo a náš amatérismus už na ně nestačil. Chtěli jsme po Včelišti hlavně marketingovou strategii, ale postupně se toho nabalilo více a pomáhají nám se vším, na co si jen vzpomeneme. Od grafiky webu přes PPC, správu sociálních sítí a samozřejmě SEO až po profesionální fotografie. Prostě od A do Z. Když mi přišla od Včeliště marketingová strategie, tak jsem si z ní doslova sedl na zadek. Tak perfektně a precizně zpracovanou a obsáhlou strategii jsem popravdě nečekal. Předčila mé očekávání a budu z ní čerpat ještě hodně dlouho. Jsem neskutečně rád, že jsem Včeliště objevil a oslovil. Je to agentura, se kterou se cítím na správné cestě a noci jsou pro mě klidnější. Děkuji celému týmu a těším se na pokračující spolupráci.

Není co vytknout. Po roce perfektní spolupráce se blog, na kterém bylo evidentní „moje trápení se“, stal nedílnou a reprezentativní částí e-shopu. Sdílení na soc. sítích s přípravou grafiky a propagace je samozřejmou součástí spolupráce. Komunikace e-shopu je nyní jednotnější. Nemohu jinak, než určitě doporučit.

Včeliště nám dlouhodobě pomáhá s obsahovým marketingem. Vytvořilo pěkný a funkční magazín a již několik skvělých e-booků. Cokoliv se stane a zeptám se, lidé ze Včeliště mi rychle odpoví a navrhnou řešení. Copywriterky píší články jako kdyby byly profesionální indoor pěstitelé rostlin, spolupráce se mi líbí.

Spolupráci se Včelištěm mohu jen a jen doporučit. Na všem se dohodneme, mají skvělé nápady, doporučení a rozsáhlé možnosti spolupráce. Spolupracuji s nima na SEO, e-mailingu, tvorbě blogu a taktéž na nové vizáži e-shopu. Každý měsíc zasílají přehled činností za uplynulý měsíc a taktéž každý měsíc zasílají přehled na další měsíc. Z toho si můžete vybrat, co byste chtěli, nechtěli či další návrhy. Kolegové jsou velmi nápomocni, ochotní, vstřícní a odpovídají velmi brzo.

Od začátku společné spolupráce oceňujeme skvělou komunikaci, vstřícnost a celkovou profesionalitu. Vše je systematické, přehledné a vždy včas. Se Včelištěm tvoříme FB, Instagram, úpravy webu, blog a YouTube kanál a celkovou propagaci značky. Po necelém roku spolupráce jsme opravdu moc spokojení. Nelze jinak, než doporučovat dále!

Zašlete nám nezávaznou poptávku

  • Vložte odkaz na náhled webu, případně popište, v jaké fázi se tvorba webových stránek nachází.
  • Napište nám o projektu, pro který webové stránky připravujete, a o vašich představách, jak bychom vám mohli pomoci.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Back To Top